Ugrás a kommentre

A szereplők


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Feltétlenül egy negrid embert akarnak holtsápadtra sminkelni? A többi, kőbe vésett szilárdságúnak feltüntetett kijelentésről meg nem is szólok, ekkora marhákat. :facepalm:

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon remélem, hogy Sydow nem Obi-Wan szelleme lesz. Saját karakteres arca, orgánuma van: gyakorlatilag rögtön ahogy felbukkan be kéne mutatkoznia hogy egyáltalán az embernek eszébe jusson hogy nem egy teljes új karakter és a magam részéről még ezután is nehezen nyelném le a dolgot.

Meglepne ha Sydow-t ilyesmire vesztegetnék el.

 

Ezzel egyet kell értsek. Viszont a kérdés akkor is marad. Úgy egyáltalában is, de most főleg Yoda kalandja után, vajon mit kezd a 7. epizód az erő-szellemekkel?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még mindig nem értem, mi szükség lenne erre a (számomra) teljesen túlértékelt néger színésznőre a SW VII-be...

 

Szükség nem lenne rá (bár ezt nem is írtam), csak eléggé megkedveltem a játékát és nagyon egyedi, karakteres személyiségnek tartom (már amennyire "ismerem"). :) Ezért én(!) megnézném szívesen egy szerepben az új trilógiában...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én minősítem:

 

F*staliga!

 

Bocsi! :)

 

U.i.: Jó is lehetett volna, de nem lett.... nagyon nem. Szvsz az original plakát köröket fog verni rá, ha mégsem SimonZ készít egyet! :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem csak szimplán gagyi :) Egyre biztosabbnak tűnik,hogy Han meg fog halni az Ep VII-ben, már csak ezért is jó lenne majd egy Han Solo-hoz hasonló, harmincas éveiben járó figura, aki tudja szórni a poénokat, és ellensúlyozza a "multikulti áradatot". Erre egyedül Oscar Isaac jöhet szóba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lemaradtam valamiről?

Nem maradtál le semmiről, csak össze lehet rakni a képet. Rebesgetik,hogy nagy szerepe lesz ebben a részben, plusz Ford már a 6. részben ki akarta nyírni a karaktert. Plusz öreg is már 3 részhez. Szóval valószínű,hogy egy nagy önfeláldozást írtak neki...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A poszter katasztrófa. Mindesetől.. :sick:

(de elmentettem, hogy 1 év múlva sírva röhöghessek rajta)

Az elméletekhez meg korán van. Ez nem olyan dolog amit 1983-as infókból meg egy színész korából ki lehet agyalni.

Ennél fogva Christopher Lee-t vagy a Jelenlegi Max Von Sydow-t, sem kellett volna 5 percrnél hosszabb szerepre kérni a kora okán.

Hagyjuk ezeket.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ez a Csubi bizony nagyon jól sikerült, nem úgy mint az EPIII Csubi, ami sajnos nem lett valami felismerhető. Azt hittem, hogy ősz lesz a bundája, de a fénykép alapján egy az egyben eredeti trilógiás Csubit kapunk. Ez bizony 10/10!

Befizetek, hogy Han is ugyan abban a szerelésében lesz látható, mint amit az OT-ben is viselt.

 

szerk.: Azt hittem, hogy tovább fogják vinni a Jedi visszatérben is látható kinézetet (személyes kedvencem), de ezek szerint abszolút visszatérnek a gyökerekhez.

 

chewbacca1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csubi itt tök olyan, mint Csubi, csak 30 évvel idősebben. :)

Ugyan nem lett őszes a bundája (persze alul még lehet), de ahogy látom, világosabb színeket használtak az öregedés érzékeltetéséhez. Lucas mondta, hogy Csubi nagyon öreg, közel 200 éves, szóval radikális változásra nem is nagyon lehetett számítani. Nekem nagyon tetszik és azóta meg is lett erősítve, hogy Peter Mayhew van a bunda alatt, tehát ez egy ruhapróba volt. Bárcsak a többi szereplőről is jönnének ilyen fényképek. :) Az újak nem érdekelnek....Hant, Leiát és Lukeot akarom látni! :D

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.