Ugrás a kommentre

A szereplők


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Szerintem ez fickó bárki lehet majd.

Ez mindenki számára egyértelmű kell hogy legyen de jó muri egy kicsit marháskodni a filmbéli kilétével. :D

 

Én megvagyok a klasszikus trilógia nagy szereplői nélkül is. El tutnám képzelni, hogy Han és Leia már halottak, szépen, békés öregkorban elhunytak.

Azt szereteném, ha inkább az új karakterekre fókuszálna a film, a régiekkel pedig ne nagyon foglalkozzanak. Legalábbis a régiek ne legyenek túl nagy reflektorfényben.

Én meg szerintem úgy lennék eme témával mint az első SW-gamékkal amikkel játszottam. Nagyon nem jött be hogy nincsenek vagy alig vannak bennük ismert szereplők. Azután pedig megszoktam hogy olyanok amilyenek. A többivel meg már nem is volt gond.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az hogy "Harrison Ford még nem döntött", csak ködösités a hivatalos bejelentés előtt.

Szerintem is. Nem tudom elképzelni, hogy ne legyen benne a filmben a nagy hármas. Hihetetlen nagy marketing baklövés lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyira szimpatikus mindkét színész, nagyon örülnék, ha szerepet kapnának. :)

 

Cumberbatchből ki tudnám nézni, hogy megfelelően pótolni tudná Vadert/Palpatine-t

 

 

Mindkettőtökkel egyetértek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez még idén májusban készült. A forgatásra soványabban, fittebben megjelenve szenzációs Jedi mester lesz!

http://www.youtube.com/watch?v=Guc9CoFYs0U&start=85

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy Fordis "Ender's Game" interjúban a hetedik részről is szó esett:

 

 

-----------------------------------------------------------------------

 

Várjuk Luke-ot. Addig is fogyjon és gyúrjon. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek után nem csodálkoznék, ha Leia karaktere ki is maradna az új filmből.

Nem gondoltam,hogy ennyire durva a helyzet :( Valószínű,hogy ki fogják hagyni. Szerintem beleírják majd, hogy meghalt valamikor a VI. és VII. rész közt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ettől függetlenül még ki lehetne hagyni.

Ökörség Revan! Azóta Fischer annyiszor feltűnt már az SW háza táján, hogy két kezemen se tudom megszámolni. Ott volt a Celebrationon is. Ezt a hírt anno még télen ki is veséztük. Kicsit jobban körül kellene nézni mielőtt hülyeségeket linkelünk.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez tényleg nagyon régi hír, nem is értem, hogy ez most hogy kerülhetett megint elő.

 

Úgy, hogy bulvármocsok...és a bulvármocsok természete márpedig az, hogy a pórnépnek rendszeresen felköhögik. Carrie alkoholista "volt" vagy még mindig az, ugyanakkor ha a magánéleti drog és alkoholproblémák mellett a sztárok nem játszanának filmekben, akkor nem is készülnének hollywoodi alkotások. Ugye Mickey Rourke rendszeresen játszik filmekben, pedig viszonylag kevés józan pillanata van. Nick Nolte az egész pályáját úgy rendezte le, hogy saját bevallása szerint még nem volt olyan forgatásban része, ahol ne lett volna teljesen szétcsapva, lévén...krónikus alkoholista volt világ életében. Gerard Depardieu ugyancsak súlyos alkoholista, nem is titkolja. David Hasselhoff folyamatosan szerepel az USA médiában, híres celeb, szinte minden vetélkedőben páváskodik....súlyos alkoholista aki ha kell, a saját hányását is visszaeszi. Ha a drog és alkohol annak természeténél fogva a film és színházi világgal összeférhetetlen lenne, Sthol talán meg sem születik. A hollywoodi sztárok drogoznak, kefélnek, alkoholizálnak, amióta világ a világ. Lehet, hogy most ezzel súlyosan összetörtem néhány ember illúzióját, jobb korán megtudni, mint felnőtt korban szembesülni vele, hogy a télapó nem létezik.

 

Például mindenki kedvence, Robert Downey Jr. egy megveszekedett drogos alkesz (volt), 96-ban le is sittelték. Lindsay Lohanról ugye szót sem érdemes ejteni...de a sor olyan kibaltázott hosszú, hogy Carrie alkoholproblémáinak valójában a mi szempontunkból nincs nagy jelentősége.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy, hogy bulvármocsok...és a bulvármocsok természete márpedig az, hogy a pórnépnek rendszeresen felköhögik. Carrie alkoholista "volt" vagy még mindig az, ugyanakkor ha a magánéleti drog és alkoholproblémák mellett a sztárok nem játszanának filmekben, akkor nem is készülnének hollywoodi alkotások. Ugye Mickey Rourke rendszeresen játszik filmekben, pedig viszonylag kevés józan pillanata van. Nick Nolte az egész pályáját úgy rendezte le, hogy saját bevallása szerint még nem volt olyan forgatásban része, ahol ne lett volna teljesen szétcsapva, lévén...krónikus alkoholista volt világ életében. Gerard Depardieu ugyancsak súlyos alkoholista, nem is titkolja. David Hasselhoff folyamatosan szerepel az USA médiában, híres celeb, szinte minden vetélkedőben páváskodik....súlyos alkoholista aki ha kell, a saját hányását is visszaeszi. Ha a drog és alkohol annak természeténél fogva a film és színházi világgal összeférhetetlen lenne, Sthol talán meg sem születik. A hollywoodi sztárok drogoznak, kefélnek, alkoholizálnak, amióta vilgá a világ. Lehet, hogy most ezzel súlyosan összetörtem néhány ember illúzióját, jobb korán megtudni, mint felnőtt korban szembesülni vele, hogy a télapó nem létezik.

 

Például mindenki kedvence Robert Downey Jr. egy megveszekedett drogos alkesz volt, 96-ban le is sittelték. Lindsay Lohanról ugye szót sem érdemes ejteni...de a sor olyan kibaltázott hosszú, hogy Carrie alkoholproblémáinak valójában a mi szempontunkból nincs nagy jelentősége.

 

 

Ez az igaz nyomorultság. És ezek a "sztárok".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ökörség Revan! Azóta Fischer annyiszor feltűnt már az SW háza táján, hogy két kezemen se tudom megszámolni. Ott volt a Celebrationon is. Ezt a hírt anno még télen ki is veséztük. Kicsit jobban körül kellene nézni mielőtt hülyeségeket linkelünk.

Arra gondoltam, hogy nekem nem hiányozna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.