Ugrás a kommentre

A szereplők


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Azt a QT-KT-t az alábbi R2-KT ihlette. Amúgy egy R2-KT (azt is az alábbi ihlette) is van a TCW-ben. Azt a mozifilmből plusz a sori Jedi Crash és Storm Over Ryloth részéből ismerem.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor honnan ismered ezt a robotot?

 

SZERK: QT-KT volt a TCW -s robot ez másik.

R2-KT-t becenevén Katie-t Filoniék annak a Katie Johnsonnak az emlékére emelték be a TCW-be, aki rákban halt meg és az 501-es légió nevű rajongói klub egyik alapitójának Albin Johnsonnak a lánya volt. Az 501-eseknek tegnap megerősítették, hogy R2-KT szerepelni fog az ep.7-ben is.

 

Ahogy Rog is írta, a TCW-ben van QT-KT is de az egy másik droid. Külsejükben úgy lehet megkülönböztetni őket, hogy QT-nek a "doboza" alul szinte teljesen rózsaszinre van festve. Ő R2-KT aki szerepelni fog az ep.7-ben (R2 mellett):

cw-r2kt-grab2.jpg

 

Ő pedig QT-KT aki nagyon hasonlit rá:

qt-kt_droid.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sky: semmi okom túltekinteni a filmeken ha egy ep7ről van szó.

Magasról tojnak Abramsék is az animációs sorozatokra.

Nem tudom, ezt miből gondolod. Az alábbi droidos infó se erre utal...

 

Nem úgy volt, hogy "meghalt"? Kiszippantotta a hipertér.

Az nem egy Chopper alakú, sárgás droid volt?

Egyébként sokáig én is ugyanannak a droidnak hittem a két KT-t, mert nem nagy kunszt átfesteni egy droidot. Úgy tudom, eredetileg R2-KT szerepelt volna az 5. évados droidos szálban, de úgy gondolták, zavaró lenne két "artoo" droid hasonlóan kezdődő neve a csapatban, így jött létre végül QT.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, ezt miből gondolod. Az alábbi droidos infó se erre utal...

 

 

Az nem egy Chopper alakú, sárgás droid volt?

Egyébként sokáig én is ugyanannak a droidnak hittem a két KT-t, mert nem nagy kunszt átfesteni egy droidot. Úgy tudom, eredetileg R2-KT szerepelt volna az 5. évados droidos szálban, de úgy gondolták, zavaró lenne két "artoo" droid hasonlóan kezdődő neve a csapatban, így jött létre végül QT.

Én örülnék, ha lennénnek kikacsintások valamelyik sorozatra, de egy Kasdan vagy Abrams szerintem csak a korábbi filmekre támaszkodik. Talán PT kapcsokra több esély van. Kanata zászlógyűjteménye már jó jel.

Egyébként ha lesz isrózsaszín droid, lehet, hogy csak átgurul a háttérben, ami alig több a semminél.

És QT-KT nem egyenlő R2- KT vel, ahogy lentebb írtátok is, szóval ez sem tcw kapocs sajnos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem már ennyi is éppen elég, elvégre a TCW vagy hatvan, a Rebels meg alsó hangon is 35 évre van. És ha azt veszem, hogy az MCU-filmekben még ennyi utalás sincs a sorozatokra, mint amennyiről már most tudunk az ep7-ből (utalás van Hondóra, Vizagóra, feltűnik egy TCW-s droid), hát bőven el vagyunk kényeztetve. Pedig aztán még messze nem láttuk a teljes filmet. Ki tudja, mit fedezhetünk majd fel Jakku piacán vagy Kanata palotájában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem már ennyi is éppen elég, elvégre a TCW vagy hatvan, a Rebels meg alsó hangon is 35 évre van. És ha azt veszem, hogy az MCU-filmekben még ennyi utalás sincs a sorozatokra, mint amennyiről már most tudunk az ep7-ből (utalás van Hondóra, Vizagóra, feltűnik egy TCW-s droid), hát bőven el vagyunk kényeztetve. Pedig aztán még messze nem láttuk a teljes filmet. Ki tudja, mit fedezhetünk majd fel Jakku piacán vagy Kanata palotájában.

Milyen utalás lesz Hondóra és Vizalgóra?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Maz Kanata kastélyának falán egyebek mellett ott lóg a Broken Horn Syndicate és az Ohnaka Gang zászlaja, előbbinek ugye Vizago, utóbbinak Hondo volt a vezére (de látható ott Anakin fogatversenyes zászlaja is).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem annyi célja van az easter eggen túl, hogy elegánsan jelzik, mennyi mindent látott már Maz. Ott lehetett a Boonta esten a lelátón, például. De az se lenne rossz, ha feltűnne a Rebelsben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem annyi célja van az easter eggen túl, hogy elegánsan jelzik, mennyi mindent látott már Maz. Ott lehetett a Boonta esten a lelátón, például. De az se lenne rossz, ha feltűnne a Rebelsben.

Erre látok esélyt!

De nyilván csakis a premier utánra időzíthetnek ilyen epizódot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Constable-Zuvio-First-Look.jpg

 

Kiderült Zuvioról, hogy a Kyuzo fajba tartozik, tehát Embo fajtársa! Így máris van egy TCW -s faj amit a filmekbe áthoznak! Egyébként a fickó jófiú lesz. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kiderült Zuvioról, hogy a Kyuzo fajba tartozik, tehát Embo fajtársa! Így máris van egy TCW -s faj amit a filmekbe áthoznak! Egyébként a fickó jófiú lesz. :)

Bér dec. 1-jétől kivonultam a spoileres topicokból, most azért kicsit elfogott a kíváncsiság, és bepillantottam ide. És de jól tettem, ennek a hírnek nagyon örülök. Az ilyenek biztosítanak afelől, hogy azért az ep7-ben sincs elfeledve a Köztársaság kora. :chopper:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.