Ugrás a kommentre

A szereplők


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

 

Eddig ez a legpiszkosabb tett amit SW-ben láttunk még Vader sem tudta megölni a saját fiát

 

Egyetértek.

 

Nem Thanosra gondolsz?

Csak termetileg hasonlít rá ahogy elnézem a képeket. De valószínű Snoke nem ilyen nagy csak a hologrammja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kylo Ren: utáljuk (egyelőre így tűnik)

Nagyon gáz, ha valaki mégsem utálja? :para:

 

Nem éreztétek úgy, mintha Snoke egy kicsit Marvel szagú lett volna? :)

Nem igazán, de az eddigi SW-viszonylat alapján nem "SW-s", és egyelőre ő az a karakter, aki egyáltalán nem jön be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Harrison Ford hosszú évek óta nem volt ilyen jó, lubickolt a szerepében. Megnéznék egy öreg Han Solo spinoff filmet, amint Csuvival a teherhajóján kalandozik, és folyton bajba keveredik az ügyeletes kalózokkal, rossz fiúkkal. Egyszóval Han Solo csillagos ötös volt a filmben!

 

Rey és Finn... ennyire kellemes pozitív meglepetés rég nem ért, karaktereket illetően. Főleg utóbbi...Finn egy szerethető, kedves figura, és annyira jól játszotta John Boyega a szerepet, hogy már csak jó szándékkal tudom őt megítélni. Hol van már a kezdeti meghökkenés és szúrós megjegyzések iránta. SEHOL

 

Rey, ahogy itt többet is írták, szuper jól felépített karakter. Van egy remek íve, és tényleg Ő rá lehet levetíteni az Ébredő Erő címet.. Hatalmas potenciál van benne, és már most tűkön ülök, hogy mit is fog kihozni a karakteréből Rian Johsnon az EpVIII-ban.

 

Poe a vagány pilóta, amik a vásznon volt, imádtam. Főleg az első negyed órában. Őt a következő részekben tippen szerint össze fogják boronálni Rey-el. Mert egy ilyesfajta románc kell a trilógiába. Finn és Rey csak barátok maradnak.

 

Kylo Ren-ről, mikor levette a maszkját, valamiért Jon Snow karaktere ugrott be :hehe: Főleg az első évados Jon Snow, amikor vacilál, hogy háborúba menjen, vagy maradjon az Éjjeli Őrség tagja. Tehát dúl benne a harag, a keserűség, hűség eskü kötelezi Snoke iránt, és eldöntötte, már pedig ő a nagyfater sötét sorsát kívánja követni. Adam Driver-al nincs problémám, bár megértem, sokaknak miért is lehetett kicsit unszimpatikus. Nekem nem az volt.

 

Leia: Carrie Fisher is kellemes meglepetés volt. Sikerült úgy belebújnia a karakterébe, hogy ne azt a szájcsücsörítős hóbortos öreglányt lássam benne, aki a kutyájával csinálja a felhajtást :D Ő neki talán még fontos feladat jut a folytatásokban. Pech a színésznőnek, hogy tovább kell diétáznia.. :D

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, nem-e abszurd ilyet mondani, de nagyon aranyos volt a droid. :D

 

Nagyszerűen tudtak a droidokkal érzelmeket ábrázolni, az amikor megijed és félősen odébb gurul, az amikor Finn bevallja neki, hogy nem az Ellenállással van és ott néz, az amikor szomorú és "lehajtja a fejét".

 

Nagyon gáz, ha valaki mégsem utálja? :para:

 

Én nem utálom, kíváncsi vagyok a karakterére. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem utálom, kíváncsi vagyok a karakterére. :)

Szintén, és nem is kicsit, vele kapcsolatban is sok a kérdőjel, de majd a folytatásban megláthatjuk. Végül is most nem 3 évet, hanem jóval kevesebbet kell erre várni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg hát ugye Kylo esetében tulajdonképpen egy

 

Skywalkerről beszélünk, még ha csak anyai részről is. Nem véletlen, hogy ilyen hatalmas benne (is) az erő.

 

 

Mint írtam is a kis szösszenetemben az éjjel, nagyon kíváncsi vagyok a karakterek további sorsára, köztük természetesen Kylo sorsára is! De legkiemelkedőbben Rey érdekel, minden értelemben!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nekem nem csak in-universe nem tetszik..... In-universe Vader kiirtotta a gyerekeket a Jedi Templomban, mégis mint karaktert szeretjük sokan.

De!!!! Egyáltalán nem baj szerintem, ha másnak bejön a szereplő. Az tény hogy nagyon vagány fénykardja van, és a film elején látott Erő-trükk is látványos. Megállítja a fényt az éjszakában, még mielőtt az elérhetné őt.

És ha nem kéne hasonlítania olyan szereplőkre akikre nem hasonlít, akkor a külsejével sem lenne bajom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem egyedül talán Snoke legfelsőbb vezérrel volt bajom, ő egyelőre oda nem illőnek tűnik, mind külsejét, mind szerepét illetően. Persze, gyanítom, az ő előtérbe helyezése a nyolcadik epizódban jön el. :)

 

Kylo jó karakter, korántsem az az egysíkú gonosz, akire én gondoltam, hogy az lesz. Adam Driver továbbra sem szép figura, a párbaj után pláne nem, remélem a maszkot sűrűn fogja viselni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kylo jó karakter, korántsem az az egysíkú gonosz, akire én gondoltam, hogy az lesz. Adam Driver továbbra sem szép figura, a párbaj után pláne nem, remélem a maszkot sűrűn fogja viselni. :D

Ilyen olyan érzésem volt nála egyszer kétszer mint az Amerika Kapitány 2, a Tél Harcosánál. A főellenség maszkban, meg amíg nem tudunk róla semmit, iszonyú badass, kemény, csak tátom a számat, amint leveszi és meglátom, már valahogy picit elveszti a hitelét. :D De persze visszanyeri csak tényleg maradjon rajta a maszk. Számomra ő a legfurább casting.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody vagy a többi moderátoról kérdezem

A képes enciklopédiából kiszivárgott több kép ami tartalmazott néhány háttér infot a karaktertől pl. Kylo, Lor San Tekka. Azokaz ide írjam vagy külön topicban a SAGA-ban szerplő nevével vagy a spoilers topicba?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lor San Tekka az Erő templomának a követője, akik a Jedi rend bukása után kezdtek működni és bár Lor San Tekka nem erőérzékeny, maga is megtapasztalta, mire képes az erő. Rendje tagjai célul tűzték ki, hogy követik és éltetik a jedik által lefektetett hagyományokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elvileg Daniel Craig játszotta azt a rohamosztagost, aki némi ráhatás következtében szabadon engedte a foglyul ejtett Rey-t. :D Egyébként az egyik legviccesebb jelenet volt a filmben, amikor kifelé menet elhajította a fegyverét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.