Ugrás a kommentre

A szereplők


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Jól fog teljesíteni, csak remélem, hogy a régi hat filmből is bőségesen jönnek át idegenek. Oké, van már wookiee, calamari, sullusti és embonián (:D), de jó lenne látni twi'leket, rodit, esetleg zabrakot és neimoidit. Ne meg persze huttot. Huttot mindig jó látni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az ithoriak felbukkanásának is nagyon örülnék. Én is remélem, hogy minél több SW-fajt láthatunk majd, de a Star Trekből kiindulva azért vannak kétségeim.

Nekem is amiatt vannak kétségeim, ott is több az új faj, mint a régi, bár az is igaz, hogy azért ott a két film sem engedett meg sok mozgásteret, plusz a Trek nem is rendelkezik olyan népes és látványos fajkollekcióval (főleg, ha azt vesszük, hogy az ember, a deltai, a betazoid, a bajori vagy éppen a romulan és a vulcan szinte semmiben sem tér el egymástól). Itt azért Kanata palotája és a Jakku piaca lehetőséget adhat a háttérben jövő-menő idegeneknek, mint anno Mos Espa, Mos Eisley vagy éppen Coruscant utcái.

 

Szerintem a twilek az egyik legjobb és legemblematikusabb SW faj. Én is remélem hogy közülük pár -ha csak cameora is, de -bekerült az új filmbe.

Ezzel nagyon egyetértek. Bár az ep4-5-ből speciel ők kimaradtak. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is amiatt vannak kétségeim, ott is több az új faj, mint a régi, bár az is igaz, hogy azért ott a két film sem engedett meg sok mozgásteret, plusz a Trek nem is rendelkezik olyan népes és látványos fajkollekcióval (főleg, ha azt vesszük, hogy az ember, a deltai, a betazoid, a bajori vagy éppen a romulan és a vulcan szinte semmiben sem tér el egymástól). Itt azért Kanata palotája és a Jakku piaca lehetőséget adhat a háttérben jövő-menő idegeneknek, mint anno Mos Espa, Mos Eisley vagy éppen Coruscant utcái.

Az első concept art-ok alapján Kanata nekem sokáig gossam-nak tűnt.

 

Egyébként való igaz, nem biztos hogy a Star Trekből lehet következtetni. Egyrészt, ahogy írtad ott soha nem is volt változatos az univerzum etekintetben, másrészt a 23. század azért behatárol pár dolgot (a ferengiek, a kardassziaiak vagy a bajoriak pl. eleve kiesnek, ha jól rémlik). Ha a háttérben megbújik egy-két rodiai, ithori, nikto, quarren stb. azzal én már bőven elégedett leszek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon álnoknak tűnik az a szőrmók bandita. Még a szeme se áll jól. :D

Poe a legutóbbi poszteren Rocky-ra emlékeztet egy kicsit. :D

 

 

Fox 5-ös interjúk:

 

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szó mi szó szépen rászabták Tóni bátyánkra a 3PO gúnyát. :D

 

JG5IFxC.jpg

 

 

Amúgy ez a kép tavaly júniusi. A lentebbi meg tavaly szeptemberi. Korábban is előkotorhatták volna őket.

 

 

 

Kicsit szenátoros. :)

Egy tiszteletre méltó politikus ruhája. :)

 

Lehet hogy valamelyik későbbi részben ő is szenátor lesz. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A LEGO Group néhány tagja a film érkezésének apropóján összerakta Rey, BiBi és Kylo életnagyságú LEGO szobrát:

 

nhkkwLG.jpg

 

U8G9ROG.jpg

 

 

Egész frankón sikeráltak. :cool:

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.