Ugrás a kommentre

Szavazás - az ötödik évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Annyit mondjuk hozzátennék a TCW-Anakin témához, hogy nekem ebben a sorozatban lett egyáltalán vmennyire szimpatikus Anakin. A megítélése sokat változott bennem a TCW miatt és sokkal jobban megértem és tisztelem, mint korábban.

 

Én talán azért is vagyok így ezzel, mert mindig is Vader volt a legcoolabb karakter számomra a klasszikus részekben, még gyerekként. Az Ep. VI végére pedig abszolút Anakin/Vader fan lettem, amiben a Prequel Trilógia (és valamennyire a TCW is pl Anakin viselkedése az Ahsoka szálban az 5. évadban) csak rákontrázott, de annyira, hogy javíthatatlan Anakin/Vader fanná avanzsálódtam :)

 

A jelöltem győzött! Éljen!! :clap:

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a Maul-szállal idén az volt a nagyon nagy bajom, hogy iszonyat elkapkodták. Még kettő, de legalább egy részt megkövetelt volna, hogy rendesen felépítsék a történetet.

abszolút nem volt elkapkodva. Maul kapott vagy hat részt direktbe, indirekt meg vagy négyet. Nekem ennyi elég.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ha kiveszed egyesek érzéseit Maul feltámasztása iránt, akkor legyőzi Ahsokát (min. 1 kategóriában - itt az 1 pontosra gondolok)

Ugyan már. Az az egy pont csak mák volt Ahsokának, bár idén verhetetlen egy ilyen finálé után. Lehetett volna a kisjézus is induló, esélye se lett volna Ahsoka mellett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

abszolút nem volt elkapkodva. Maul kapott vagy hat részt direktbe, indirekt meg vagy négyet. Nekem ennyi elég.

Az elkapkodottság, természetesen az én magánvéleményem :)

Egyébként nem Maul-ról, mint karakterről beszéltem, hanem a történetről, amit kapott. Maul karaktere valóban fantasztikusan fel lett építve, és szerintem pontosan ezért kellett volna egy kicsit több időt kapnia, jobban felépíteni a többi karakterhez való viszonyát stb. Gondolok itt arra, hogy Jabba és a Huttok például abszolút semmi szerepet nem kaptak, annak ellenére, hogy az Eminence csaknem fele az ő leigázásukra ment rá.

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyan már. Az az egy pont csak mák volt Ahsokának, bár idén verhetetlen egy ilyen finálé után. Lehetett volna a kisjézus is induló, esélye se lett volna Ahsoka mellett.

Pedig hiszed vagy sem, én ott Maulnak csak azért adtam 4 pontot, mert eleve nem tetszik, hogy visszahozták. Ezzel máris meglett volna a győzelme

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.