Ugrás a kommentre

Szavazás - az ötödik évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Erre rá kellett volna pihennem. Visszaolvasás lesz ebből holnap.

További jó szórakozást.

Csalódtam magamban..fáradt vagyok.

De köszi Ody a fáradságot és mindenkinek a lelkesedést. :clap::clap::clap:

Nekem nem ez a legjobb estém erre. megyek is..Jó éjt!

Sajnáljuk, hogy nem tudtál itt lenni és csak lélekben voltál velünk. :( Pláne mert valószínűleg nem lesz legközelebb. Ha csak nem lesz majd egy egész TCW-re érvényes nagy záróbuli. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ÉLJEN AHSOKA! :clap: :clap: :clap:

 

Abafar maradj magadnak :psycho::psycho: :psycho:

 

De viccen kívül tényleg nagyon megérdemelte. Az az érettség, amivel az Onderon-i helyzetet kezelte, ahogy az Ifjakat védelmezte, és főleg a fináléban nyújtott teljesítménye, mind külön-külön is elég lenne erre a díjra, de így együtt főleg :clap:

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom, elfogult vagyok, de nálam alap Anakin első helye. Mindig rá szavaztam, ahogy most is... pláne az utolsó történeti szálban való viselkedése miatt!

 

De természetesen Ahsoka teljesen megérdemelte a győzelmet!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Ahsoka most ahol jelölve lett volna (pozitívan), ott mindenhol nyert volna. Legyen szó szépségversenyről, legjobb kosztümről, legtöbbet fejlődő katakterről, bmiről.. Még a felszíni jármű kategóriában is a filbeli büdöskecipelésre való tekintettel. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számítottam Ahsoka sikerére, meg is érdemelte! Azt lehet tudni, hogy mennyi volt a különbség?

26 pontot vert szegény Maul -ra.

 

Már kezdtem félni, hogy itt is Sidius győz. :lol:

Nehezen nyerhetett volna, annál is inkább mert itt nem indult. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fode: A korábban Ashoka helyett beszédet mondott Offee-t (ilyen-olyan) izgatás miatt kivezetették. Így most Plo Koon veszi át helyette, külön kitér arra a részre, amikor Ashoka megmentette őt és klónjait a fulladástól. Furcsa ezt olyas valakitől hallani, akinek egy oxigén maszk feszül az arcán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel én is így voltam sokáig, de ma már annyira árnyaltabb bennem a kép, hogy ki miért csúcs szereplő ebben a történetben, hogy Anakin idén visszaesett.

 

Míg élek, nálam a Lucas-éra marad (főleg a 6 eddigi nagy film) a Star Wars igazi valója, sava és borsa... és mint ilyen Anakin Skywalker felemelkedése, bukása és visszatérése. Csak és kizárólag ő a Főszereplő (még Vader-ként is) a Saga-ban... a szememben ;)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.