Ugrás a kommentre

Szavazás - az ötödik évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Legjobb epizód

 

The Lawless 155p

 

Darth Maul ridegen nézett le Ahsoka vékony testére. "Azt hitted megaláztál a szánalmas kis díjaiddal? Most láthatod ki az erősebb! WÁÁÁHÁÁHÁÁHÁÁÁÁHÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!"

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is nagyon megérdemelte Maul ezt a díjat! Bár ezt is valószínűleg Sidious -nak köszönheti, meg annak, hogy a két Ahsoka rész is benne volt. :) Ez a győzelem annyira Sidious -ra hajaz. Míg mások egymással viaskodnak, ő szépen eljut a csúcsra. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gut feeling :D Ezt örömmel hallom, szerintem megérdemelt győzelem volt és Maulnak nincs miért szégyenkeznie, ha azt nézzük, hogy Ahsoka szempontjából egy ilyen erős évadban vitte el végül a legértékesebb díjat! :clap:

Azért azt tegyük gyorsan hozzá, hogy szerintem ezt a díjat nem lehet Maul Ahsoka feletti diadalának betudni. Eleve a díj egy egész epizódnak szólt és nem egy karakternek (arra volt pár másik kategória, az eredményeket láttuk ;)). A Lawlessben pl. Sidious, Obi-Wan és Satine keze is vastagon benne van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.