Ugrás a kommentre

Szavazás - az ötödik évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A 'The Lawless'-nek az utolsó pár perce elképesztő volt, emellett persze az egész rész zseniális! :)

Így van! Messze az évad legjobbja volt szerintem. Satine halála és az e köré épülő dráma nálam mindent elhomályosított. Meglettem volna sértődve ha ezt is Ahsoka nyeri. Azért ennyire nem volt jó. :)

 

Beed: Putta bantha chudu!

:lol: Méltó lezárása egy szép estének. Eszem f*szom megáll. :D A finálé még hátra van! Na az lesz aztán a buli!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért azt tegyük gyorsan hozzá, hogy szerintem ezt a díjat nem lehet Maul Ahsoka feletti diadalának betudni. Eleve a díj egy egész epizódnak szólt és nem egy karakternek (arra volt pár másik kategória, az eredményeket láttuk ;)). A Lawlessben pl. Sidious, Obi-Wan és Satine keze is vastagon benne van.

 

Ki állította azt, hogy Maul Ahsoka felett aratott abszolút diadalt :? Én azt írtam, hogy nincs miért szégyenkeznie, mert a legértékesebb díjat végül az a rész vitte el, aminek ő volt a főszereplője és ezáltal tevékeny részese is a sikernek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki állította azt, hogy Maul Ahsoka felett aratott abszolút diadalt :? Én azt írtam, hogy nincs miért szégyenkeznie, mert a legértékesebb díjat végül az a rész vitte el, aminek ő volt a főszereplője és ezáltal tevékeny részese is a sikernek.

Csak arra írtam, hogy többen is Maul jól megérdemelt sikerének (is) könyvelték el ezt a díjat, pedig korántsem olyan egyérteémű ez. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, mennyivel előzte meg a 2. helyezettet? :)

6 ponttal előzte meg a Wrong Jedi -t.

 

Köszönöm a műsort, Ody, Donát! Emlékezetes nap a mai :clap: Köszönetet kell, hogy mondjak továbbá az f5 billentyűnek, nagy segítségemre volt :D

Köszönet nektek is a részvételért, remélem élveztétek! Viszlát újra az ultimate TCW szavazáson. :D

 

Várom a nagybetűs finálét :D

Meglesz!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki állította azt, hogy Maul Ahsoka felett aratott abszolút diadalt :? Én azt írtam, hogy nincs miért szégyenkeznie, mert a legértékesebb díjat végül az a rész vitte el, aminek ő volt a főszereplője és ezáltal tevékeny részese is a sikernek.

Hát Maul azért nem sokat tett a Lawless-ben azonkívül, hogy megölt egy védtelen nőt. Szóval a győzelem tevékeny részesének nevezni is enyhe túlzás :nana:

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak arra írtam, hogy többen is Maul jól megérdemelt sikerének (is) könyvelték el ezt a díjat, pedig korántsem olyan egyérteémű ez. ;)

Én is csak Palpi miatt adtam a részre 6 pontot.

Mindezt úgy, hogy sose kedveltem, de itt annyira cool volt, hogy kötelességemnek éreztem rádobni a hatost. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát Maul azért nem sokat tett a Lawless-ben azonkívül, hogy megölt egy védtelen nőt. Szóval a győzelem tevékeny részesének nevezni is enyhe túlzás :nana:

Ja Maul ott sem volt....az egész évadban csak valakinek a hátán evickélt el ennyi pontig. Ne essünk már át a nyihaha másik oldalára!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem remek évadot tudhatunk magunk mögött. Nagyon erősek volt a történetszálak, dramaturgiailag, a dialógusokat tekintve és a szinkron is parádés volt (több színészi játék volt benne, mint a Barátok Közt eddigi összes évadában együttvéve!). Jó volt ezt itt ezen a fórumon végigkövetni és még ha csak a végére értem is haza, ez a szavazás is nagyon tetszett.

Köszönet érte Nektek! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is köszönöm a mai estét mindenkinek. Jó szórakozás volt, bár az utolsó csattanó tényleg pofon csapott. :)

Tényleg fel volt építve a csattanója. :D

 

Én is szeretném megköszönni mindenkinek a részvételt és a közösségi élményt. ;)

Különösen a szervezőknek, akik extra energiát fektettek a szórakoztatásunkba és az olajozott menetbe. Egy élmény volt, le a kalappal! :clap::clap::clap:

Remélem jól érezted magad, és a végső szavazáson is itt leszel majd. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na akkor...

 

... nálam így alakultak a helyezettek kategóriánként:

 

LEGJOBB EPIZÓD

Nyertes: 5x16 THE LAWLESS (Nálam 2. helyre került, de belegondolva valóban jobb ez a rész)

Amire én szavaztam: 5x20 THE WRONG JEDI

 

LEGJOBB TÖRTÉNETI SZÁL

TALÁLAT: AHSOKA KVADROLÓGIA

 

LEGJOBB FŐSZEREPLŐ

Nyertes: AHSOKA TANO (Nálam 2. helyre került.)

Akire én szavaztam: ANAKIN SKYWALKER (menet közben kifejtettem, hogy miért...)

 

LEGJOBB MELLÉKSZEREPLŐ

Nyertes: DARTH SIDIOUS (Nálam 2. helyre került)

Akire én szavaztam: OBI-WAN KENOBI (Másik nagy kedvenc Anakin után!)

 

LEGJOBB IDEGEN KARAKTER

Nyertes: AHSOKA TANO (Nálam 2. helyre került.)

Akire szavaztam: DARTH MAUL

 

LEGJOBB SZÖRNY

TALÁLAT: RUPING

 

LEGJOBB FELSZÍNI JÁRMŰ

Nyertes: A6 JUGGERNAUT TURBÓ TANK (Nálam utolsó lett :P)

Amire szavaztam: WLO-5 SIKLÓTANK

 

LEGJOBB ŰRJÁRMŰ

TALÁLAT: ETA-2

 

LEGJOBB PÁRBAJ

TALÁLAT: DARTH MAUL & SAVAGE OPRESS VS. DARTH SIDIOUS (THE LAWLWESS)

Maul vs Vizsla párbaj nálam 2. helyre került. Az is nagyon tetszett.

 

LEGJOBB CSATA

TALÁLAT: MANDALORE POLGÁRHÁBORÚ - SUNDARI-I CSATA (THE LAWLESS)

 

LEGJOBB BOLYGÓ

Nyertes: ILUM (Érthetetlen miért, de nálam csak 5.-nek kapott helyet... nem gondoltam ezt át alaposan.)

 

LEGJOBB KLÓNKATONA

Nyertes: GREGOR (Ismét egy átgondolatlan döntés részemről: Rex-re szavaztam...)

 

LEGJOBB NEGATÍV KARAKTER

TALÁLAT: DARTH SIDIOUS (Egyértelmű!)

 

LEGJOBB ZENE

TALÁLAT: 5x20 THE WRONG JEDI

 

LEGJOBB ANGOL SZINKRONHANG

TALÁLAT: SAM WITWER (DARTH MAUL)

 

LEGJOBB JEDI

TALÁLAT: AHSOKA TANO (Ennél adtam meg Ahsokának azt, amit valóban megérdemelt, és Anakint ezúttal 2. helyre szorítottam le...)

 

LEGJOBB DROID

TALÁLAT: HUYANG (Kell ezt magyarázni? Eleve király karakter volt, de hogy a 10. Doktor adta a hangját az eleve predesztinálta az első helyre! Részemről legalábbis!) :)

 

Ha jól számolom 10 találat a 17-ból. Elég sok lett a nyertesek közül, amiket/akiket én 2. helyre toltam... Összességében nem rossz arány. :)

 

Köszönöm a remek estét és Donátnak különösen a szuper kommentálást ;)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.