Ugrás a kommentre

Szavazás - az ötödik évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Míg élek, nálam a Lucas-éra marad (főleg a 6 eddigi nagy film) a Star Wars igazi valója, sava és borsa... és mint ilyen Anakin Skywalker felemelkedése, bukása és visszatérése. Csak és kizárólag ő a Főszereplő (még Vader-ként is) a Saga-ban... a szememben ;)

A sagában, de nem a TCW-ben. A TCW-nek egyértelműen Ahsoka volt a főszereplője.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Míg élek, nálam a Lucas-éra marad (főleg a 6 eddigi nagy film) a Star Wars igazi valója, sava és borsa... és mint ilyen Anakin Skywalker felemelkedése, bukása és visszatérése. Csak és kizárólag ő a Főszereplő (még Vader-ként is) a Saga-ban... a szememben ;)

Ez OK, de most a TCW 5. évadáról tartottunk szavazást. ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam a TCW nem egyenértékű a filmekkel, de mivel mégis SAGA-hű elég sok elemben és a Saga legfőbb karaktereiből igen sokan szerepelnek a TCW-ben is, ezért nem kérdés (a tagadhatatlan elfogultságom miatt) hogy kire szavazok (és szavaztam mindig is)... egyébként nyilvánvalóan tudom miről beszélsz... + magamról beszéltem és nem másról ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez OK, de most a TCW 5. évadáról tartottunk szavazást. ;)

Annyit mondjuk hozzátennék a TCW-Anakin témához, hogy nekem ebben a sorozatban lett egyáltalán vmennyire szimpatikus Anakin. A megítélése sokat változott bennem a TCW miatt és sokkal jobban megértem és tisztelem, mint korábban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahhoz túl sok az a szavazó, akik nem szimpatizálnak Maul visszahozásával

 

Szerintem ebben nem ez játszotta a főszerepet, hanem Ahsoka volt ennyire hangsúlyos ebben az évadban. Nálam például egyáltalán nem esett bele az elbírálásba az, hogy tetszik Maul vissza hozatala, vagy nem.

 

Höhö, a jawa.

 

Utinni! :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahhoz túl sok az a szavazó, akik nem szimpatizálnak Maul visszahozásával

 

Az visszahozásának már az alapja sem nyerte el a tetszésemet, de ha már itt van, akkor kezdek vele valamit.... és szerintem igazán cool volt. Annak ellenére, hogy máig nem fogadom el hivatalosan a visszatérését!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ebben nem ez játszotta a főszerepet, hanem Ahsoka volt ennyire hangsúlyos ebben az évadban. Nálam például egyáltalán nem esett bele az elbírálásba az, hogy tetszik Maul vissza hozatala, vagy nem.

De sokunktól azért kapott minimum pontot... nos... mert... visszatért. Ha mi nem utáltuk volna annyira, akkor simán lehetett volna befutó

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az visszahozásának már az alapja sem nyerte el a tetszésemet, de ha már itt van, akkor kezdek vele valamit.... és szerintem igazán cool volt. Annak ellenére, hogy máig nem fogadom el hivatalosan a visszatérését!

Ott a pont. Maximálisan egyetértek. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyit mondjuk hozzátennék a TCW-Anakin témához, hogy nekem ebben a sorozatban lett egyáltalán vmennyire szimpatikus Anakin. A megítélése sokat változott bennem a TCW miatt és sokkal jobban megértem és tisztelem, mint korábban.

Ezzel én is így vagyok. Most értem az újranézéssel a Gascon-szálhoz, már alig várom, hogy a TCW-t befejezve betegyem a RotS-et. Arra is kíváncsi vagyok, hogy az eredeti trilógiát milyen élmény lesz így megnézni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az visszahozásának már az alapja sem nyerte el a tetszésemet, de ha már itt van, akkor kezdek vele valamit.... és szerintem igazán cool volt. Annak ellenére, hogy máig nem fogadom el hivatalosan a visszatérését!

Ezzel én is így vagyok, bár nyilván elfogadom, mivel hivatalos, de idén a szavazataimban a Maul visszatérése iránti ellenérzés nem nyilvánult meg, ellentétben mondjuk a tavalyi évvel, ahol elég keményen lepontoztam az érintett részeket. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De sokunktól azért kapott minimum pontot... nos... mert... visszatért. Ha mi nem utáltuk volna annyira, akkor simán lehetett volna befutó

Ha kiveszed Ahsokát a képletből, akkor Maul mindent nyert volna. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ismét a finálé! Szerintem nagyon is jogosan.

 

Nekem a Maul-szállal idén az volt a nagyon nagy bajom, hogy iszonyat elkapkodták. Még kettő, de legalább egy részt megkövetelt volna, hogy rendesen felépítsék a történetet. A Fugitive Ahsoka szál ellenben szinte tökéletesen volt ütemezve, és a történet is bőven megérdemli :clap:

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.