Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Máshol volt szó róla: Egy gésa emlékiratai valóban nem akciódús történet. Kb. négy éve olvastam a könyvet, és nagyon kíváncsi vagyok, hogy mennyit tartottak meg a könyvből. A könyv jó volt. Nem egészen a gésa szerelme köré épül a történet, de végül is ráfogható. Lehet, hogy a filmváltozat keveset fog a gyerekkori részekre, a tanulásra, a környezetre, a gésává válásra fordítani, mert a szerelmi szál jobban mutat a vásznon :) De ennél azért összetettebb a sztori.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MissKarrde: A Gésára én is kíváncsi leszek. Már csak a jó kis zene miatt is érdemes lesz megnézni. :wink:

 

Ody: A Kongot sztem ma vagy holnap megnézem, persze itthon és megpróbálok most egy kicsit érthetőbb összefoglalót írni, mert a Narnia elég vegyes érzelmeket váltott ki belőlem. :)

 

Priest: Hát akkor tényleg nem valami sűrűn jelenik meg a Spawn mert én a 120as számot vettem 4 éve. :)

 

Más: Ismeri valaki az 1001 nyuszimesét? Régi Tapsi Hapsis rajzfilm. Nem tudja valaki honnan lehetne megszerezni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem tudom, de nekem sem nagyon jön be a Superman széria, de a Robocop 1-2 még mai szemmel is nagyon kemény, sajnos a 3. részt már szintén kisgyerekeknek csinálták. és nem is tudom, talán 7. rész is van... :):):D:P )

Nagy Pókember gyűjtő-rajongó voltam annakidején( :D ), volt is valami Pókember film féle úgy 92 környékén, de sajnos (vagy szerencsémre) azt akkor nem láttam. A mostani 2 mozifilm nagyon gyengécske lett, sztem nem hozza vissza a képregények hangulatát, bár a 2. rész már javuló tendenciát mutat.

Az X-men már sokkal meggyőzőbb számomra, a karakterek és a technikai háttér is (sőt még mondanivalója is van) közelebb áll a képregényéhez.

A DarDevil képregényeket sajna men ismerem, de a film végignézése komoly szenvedést okozott a tűrőképességemnek, amit azóta hasonló kategóriában csak a Macskanő tudott felülmúlni.

A Spawn képregények világa szintén nagyon bejött, és mint lentebb említettem, előbb a filmzene volt meg, amit szanaszét halgattam mielőtt megnéztem a filmet, de valószíűleg a zenészeknek és a rendezőnek teljesen más volt az elképzelése, mert ez a képregényadaptáció megérdemelte volna a 18-as karikát, ezzel szemben sztem akár óvodások is megnézhetik szombat reggel 8-kor. (egyébként asszem valamelyik nap adja a Viasat3 :) )

Másik szörnyűség a Hulk. :) , amiről talán szót sem ejtenék, a DVD hangja miatt azért egyszer nézhető kategória.

A Batman 1-2 után egyedül az új elő-Batmant tartom jónak, és azt, hogy a Ross doki brillírozása után nem züllesztették tovább a figura mítoszát.

F4-et még nem láttam, tervbe van véve, de a bemutató alapján nem fűzök hozzá komoly reményeket.

Az első pozitív ilyen irányú film a Sin City, ami olyan szinten bejött, hogy referenciának állítanám feldolgozás ügyben, így kell adaptációt csinálni :!:

 

Sajna valamiért az amcsik a célközönségnek az iskolás korosztályt teszik meg, valszeg azok hozzák a nagy lóvét, csak az a baj, hogy így nézhetetlen filmek készülnek.

Szerintem...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: A Kongot sztem ma vagy holnap megnézem, persze itthon és megpróbálok most egy kicsit érthetőbb összefoglalót írni, mert a Narnia elég vegyes érzelmeket váltott ki belőlem.  :)

 

A lényeg, hogy írj valamit. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Kongot sztem ma vagy holnap megnézem, persze itthon és megpróbálok most egy kicsit érthetőbb összefoglalót írni, mert a Narnia elég vegyes érzelmeket váltott ki belőlem. :evil:

 

Egy olyan filmet, mint a Kong, bűn monitoron, kézikamerás verzióban megnézni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Kongot sztem ma vagy holnap megnézem, persze itthon és megpróbálok most egy kicsit érthetőbb összefoglalót írni, mert a Narnia elég vegyes érzelmeket váltott ki belőlem. :evil:

 

Egy olyan filmet, mint a Kong, bűn monitoron, kézikamerás verzióban megnézni...

 

Én gondolkozok azon hogy megnézzem a moziban.De még nem tom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Kongot sztem ma vagy holnap megnézem, persze itthon és megpróbálok most egy kicsit érthetőbb összefoglalót írni, mert a Narnia elég vegyes érzelmeket váltott ki belőlem. :evil:

 

Egy olyan filmet, mint a Kong, bűn monitoron, kézikamerás verzióban megnézni...

 

Mér milyen film? :lol: Mi olyan nagy szám benne?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én láttam az F4-et, szerintem nem olyan borzalmas (Hulk, Macskanő meg társaihoz képest). Ha másért nem, Jessica Alba miatt érdemes megnézni :evil:

Bár a története kifejezetten bártyú...

 

Jessica Alba maitt tényleg érdemes megnézni. A Történet tényleg bárgyú, de Fáklya egy iszonyat jó karakter szerintem, és a főgonosz, Dr Doom is.

Sokkal többet ki lehetett volna hozni belőle, de nekem azért tetszik. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

King Kong

 

Végül egy nappal előbb láttam. Most csak röviden:

 

Jó hir: Az elözetes susmussal ellentétben a trükkök valóban kiválóak. Jó néhány beállitásnál az államat kellett keresgélnem. Kong animációja egyszerüen széditően jó! De nemcsak az ő animciója, hanem bármely lényé. A barlang szörnyek durva jók voltak.

Simán megérdemel bármilyen dijat.

 

Rossz hir: Ezenkivül semmi pozitivumot nem tudok mondani. S épp emiatt irtó unalmas. A végén már vártam, mikor lövik le végre a nagy majmot. De legalább jó lesz a Weta demo-filmjének. Csak a felesleges és egyben szánalmas első órától kell megszabadulni.

 

u.i.: Ha valaki megakarja nézni szerintem is moziban nézze, a fentebb taglaltak miatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akit még érdekel a Ghost Rider annak mondom h frissítették a hivatalos holnapot és feltettek rá egy 10mp-es videót amint épp átváltozik Blazeből Lovassá. Sztem érdemes megnézni :wink: :shock:

 

http://www.sonypictures.com/movies/ghostrider/

 

Ja és aki le tudja nekem mentem annak nagyon megköszönném 8)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát végre megnéztem a KKot...

 

Igazából nem szeretnék írni róla, mert csak lehúznám.

Ha valaki túléli az első másfél órát akkor onnan már csak jobbra számíthat.

Viszont 3 rész tetszett a filmben. Az első, amit már annyin mondtak is, és mellesleg sztem a film csúcspontja, mikor KK a 3 T-Rexel harcol. Na az szuper lett.

Aztán még tetszett mikor elkapták a bejáratnál, Kampókat meg hálót dobtak rá és pár kloroformos üveget az orra alá. De csak addig, mert amint továbbmentek a hajó felé már inkább vicces volt. (Gondolok arra hogy a T-rexek és a többi állat halálba harapdálta, ami persze meg sem látszott rajta, viszont egy szigonnyal egyből leterítették...persze lehetett a kloroform előző hatása is.)

És még az is tetszett amint NYban rombolt kicsit, meg dobálta az autókat. Ott teljesen korrektül lett megcsinálva.

KÜlönben a film teljesen komikus. Egyszerűn csak néztem h ez hogy lehet. A haverommal viccelődtünk mikor elkapták KKot és kérdezte h most hogy viszik vissza NYba? Azon a kis ladikon amin jöttek? Mondom neki viccesen, ezt biztos átugorják és már NYban folytatódik a film. ÉS NEM ÚGY LETT? lol. 8)

Na jó majdnem elkapott a hév és folytattam, de inkább itt abbahagyom. Még annyit hogy a számítógépes trükkökért sem vagyok oda. FŐleg mikor a gorilla kezében ott tartja a nőt...az vmi szörnyű!!! Mint egy számítógées játék intrója...

 

(Remélem mindenki másnak tetszeni fog) :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éjfélkor lett vége a Kongnak-, de már fél 11kor majdnem elhagytuk a termet. Ettől a Gyűrűs Jacksontól többet vártunk volna... A majom textúrája zseniális, de más nem nagyon volt. Bővebben majd yoda, de később én is.

 

Nagy csalódás...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a lenti reklám óriási !!!! :D

 

Egyre jobban elmegy a kedvem attól, hogy megnézzem a Kongot. Látvány miatt nem igazán megyek moziba, akkor meg minek szenvedjek vele 3 órát? Brodyt, mint színészt szeretem, de még miatta sem.

Azt hiszem, év végi moziélménynek marad csak a HP. Meg valami kisebb mozi esetleg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még a Konghoz annyit, hogy ami hihetetlen, hogy folyamatosan szorják a dijakkal. Jacksont jelölik a legjobb rendezésért a Golden Globe-on, de még a zene is kapott jelölést, pedig film közben többször is megjegyeztem magamban, hogy milyen meglepően gyenge. Ezek után nem igazán értem, miért nem kapott Williams is az SW-ért, ha mást nem a Battle of Heroes-ért. Hát ennyit a dijakról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.