Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

"LaBeouf azt ígéri a Transformers 3 jobb lesz

 

Shia LaBeouf is Cannes utcáit tapossa, az Associated Press pedig mikrofonvégre kapta a fiatal színészt, akit a Transformers 3-mal kapcsolatban kérdeztek. "Mikor megnéztem a második részt egyáltalán nem voltam elájulva tőle. Volt benne néhány igazán jól sikerült kaszkadőrjelenet, de már nem érződött, hogy szívvel-lélekkel csináltuk volna. Egyszerűen csak sokkal nagyobbat akartunk. Mike minél többet akart kihozni belőle, hogy végül túllőtt a célon...csak azt láthattuk, hogy egy rakás robot lövöldöz egymásra." - mondta LaBeouf, hozzátette, hogy az emberek az első részhez képest jobban a háttérbe szorultak, de a harmadik felvonásban ismét nagyobb szerepet fognak kapni. Rengeteg halál lesz a Transformers 3-ban, de nem a robotok, hanem az emberek fognak fűbe harapni. A színész szerint vagy a világ legőrültebb akciófilmje kerül ki a kezeik közül vagy elbuknak."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Samuel L. Jackson 9 filmre szóló szerződést írt alá a Marvelnél, azaz ennyi produkcióban láthatjuk majd Nick Furyként. A Vasember 2-ben is feltűnt, a Thorban biztosan nem lesz benne, az Amerika Kapitányban viszont lesz jelenése, bár valószínűleg csak a végén lesz néhány mondata. Jackson korábban elmondta, hogy külön Nick Fury filmre ne számítsunk, mivel a Bosszúállók/Bosszú Angyalai filmben központi szerepet fog játszani, tehát a szuperhősökkel együtt fog akciózni.

 

Jackson nemrég a RadioBigBoynak adott interjúban elárulta, hogy számíthatunk egy S.H.I.E.L.D. filmre is. Ennél többet nem mondott a színész, de szerintem biztosra vehetjük, hogy a szervezet megalapítását fogják bemutatni, illetve megismerjük miként is került Fury ennek az élére. Két ügynökét már megismerhettük, az egyik Coulson (Clark Gregg formálta meg), a másik pedig a Fekete Özvegy (Scarlett Johansson alakításában) volt. A Vasember végén pedig Fury közölte Starkkal, hogy rajta kívül akad még néhány szuperhős a környéken, ezért azt mondanám, hogy ő is foglalkoztat néhány olyan alakot, akik valamilyen képességgel rendelkeznek."

 

"Az MTV News elbeszélgetett Brett Ratnerrel, aki jelenleg a Youngblood képregény filmváltozatát szeretné tető alá hozni. A rendező elárulta, hogy jelenleg a forgatókönyvön dolgozik, mindenképpen meg fogja csinálni egyszer a filmet is, de hogy mikor láthat hozzá még nem tudja, majd még azt is hozzátette, hogy "Soha nem fogok több X-Men projektben részt venni és biztosan nem lesz több Csúcsformában film sem."

 

A Youngblood kapcsán annyit mondott, hogy ki fogja hozni a mozis verzióból azt, amit Bryan Singer kihozott az X-Menből. A képregényben a kormány összeállít egy szuperhőscsapatot, akiket nagy erejű gonosz alakok ellen vetnek be."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyan Sky kapitányos kinézete van az egésznek ;) Jó ez a sötét, komor színösszeállítás is. :D
Skyékat nem láttam még de ennek úgy tűnik jól eltalálták a látványvilágát. Nagyon passzol a világűrhöz. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvan benne a második világháború harci járgányainak a hangulata. Olyan mintha egy pilótafülkét egy tengeralattjáróval kereszteztek volna. ;)

Talán még kurblizni is kell. Lehet hogy a húzgálós manusz épp azt csinálta a trélerben a felszállás előtt. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kick Ass

Nagyon jó film, csak úgy kapkodtam a fejemet. A trailer alapján nem vártam ennyire durva és komoly filmet, bár jó sok humor is volt benne, de nagyon bejött. Ezt biztosan sokszor megnézem még. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tünik rossznak ez az Iron Sky, viszont a műfaji besorolása szerint sci-fi, akció és vígjáték is lesz egyben :)

Hm... hát a trailer maximum a fejre állított Present felirattal utal erre, de lehet kár lesz a vígjáték besorolással elrontani...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha lesz benne valami könnyed humor, akkor még elmegy. Elvégre ha úgy vesszük elég khm, abszurd a nácik eme felállása, bár aki olvasta a Negyedik Birodalmat, az hozzám hasonlóan egy hasonló szintű sztorit vár el. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem nem valami moziba szánt Asylum minőségű marhaság sül ki belőle. :)

Amúgy régebben olvastam egy "Hitler UFO-i" című cikket. Hát most legalább filmben lesznek neki. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2013 -ban jöhet az Avatar 2. Cameron azt mondja, ez a rész Pandora óceánjaiban fog játszódni...

 

http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=65966

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vasember 2

Egész jó volt, bár nekem az első rész jobban bejött ;) A végén kicsit idegesítettek a robotcsákók, és Hammer is eléggé idegesítő figura, sőt elég súlytalan negatív "hős" volt. Végeredményben az egész sztori a Tony Stark show-ra épült, ahol a többiek maximum csak asszisztáltak, tony is leginkább a saját maga ellensége volt, ami kár egy ilyen képregényfilmtől. 7/10

 

Robin Hood

A cím kicsit azt sugallja, hogy az ezredik RH-feldolgozásról van szó, de ez így nem teljesen igaz, mivel a film a történet elejéről szól csak, addig a pontig, amikor hősünk végül az erdőben találja magát a banditákkal. A legtöbb film pedig itt kezdődik. Kiállt a folytatásért. Jelen film nem fogja megváltani a világot, de voltak remek jelenetei, itt-ott nem túlzásba vitt humor, végeredményben elég szórakoztató film született. 7/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2013 -ban jöhet az Avatar 2. Cameron azt mondja, ez a rész Pandora óceánjaiban fog játszódni...

 

http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=65966

Ez, érdekes lesz, főleg mert a víz sok mindent meghatároz.

 

 

Vasember 2

7/10

 

Robin Hood

7/10

Örülök, hogy tetszett mindkét film. :D A Robin Hood nem érdekelt eddig, de ha előzmény, akkor lehet, hogy érdemes lenne mégis megnézni. Csak az a baj, hogy nem tudom, mikor jutok el megint moziba. ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Robin Hood nem érdekelt eddig, de ha előzmény, akkor lehet, hogy érdemes lenne mégis megnézni. Csak az a baj, hogy nem tudom, mikor jutok el megint moziba. ;)

Egy nézést megért, de ha nincs túl sok lehetőséged megnézni, ne bánd túlzottan, pár hónap múlva úgyis kijön dvd-n, és meg lehet nézni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.