Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A Volt egyszer egy Vadnyugat nekem is a kedvenceim közé tartozik. Ma is simán végignézem. A

is nagyon nagy.

Basszus...miközben ez a zene szól, ránéztem a film adatlapjára. Már szinte mindenki halott akinek köze volt a filmhez, egyedül Cardinale és Morricone él aki híresebb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ó engem pedig nagyon érdekel a téma. :D Az a space jockey -s jelent az első részben a legjobb hangulatú az egész sorozatban. Szóval én nagyon várom és egy álom fog megvalósulni ezzel a filmmel. :D Itt az újabb kis kedvcsináló.

Ízlések és ficamok. Számomra éppen készülnek véglegesen elk*rni a Star Wars mellett a másik imádott univerzumomat. A két AVP film eddig is nagyon igyekezett ez ügyben, de úgy tűnik, az utolsó szeget az univerzum teremtője akarja beverni. Bár meg kell hagyni, Scott jól csinálja, nem adja meg a lehetőséget, hogy valaki más végezze ki a saját gyermekét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ízlések és ficamok. Számomra éppen készülnek véglegesen elk*rni a Star Wars mellett a másik imádott univerzumomat. A két AVP film eddig is nagyon igyekezett ez ügyben, de úgy tűnik, az utolsó szeget az univerzum teremtője akarja beverni. Bár meg kell hagyni, Scott jól csinálja, nem adja meg a lehetőséget, hogy valaki más végezze ki a saját gyermekét.

Ugyan miért végezné már ki? :roll: Nem is tudsz a filmről semmit. Ne legyél olyan mint a többi filmtroll! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyan miért végezné már ki? :roll: Nem is tudsz a filmről semmit. Ne legyél olyan mint a többi filmtroll! ;)

Semmit? Hahó, Alien fan vagyok, a spoileres fajtából. ;) Enyhe túlzás, hogy nem tudok semmit, már nagyjából azt is tudom, miről szól a film, ki micsoda, kicsoda, miért van ott, ahol, stb. Van okom aggódni. És igen, elcseszik, mert az Alien filmek eszenciája a címből fakadóan az, hogy az emberek idegen környezetben idegenekkel állnak szemben. A xenomorph volt eddig a tökéletes idegen. Nem tudtuk, hogyan létezhet, miért létezik, honnan erednek, egyszerűen csak ott volt a semmiből érkezett, legjobb tudomásunk szerint életképtelen lény. Tökéletes idegen. Az ismeretlensége adja a félelmet. És ezt maga Scott mondta anno, hogy azért nem magyarázott meg semmit a lénnyel kapcsolatban, mert az ember fél az ismeretlentől, és ezért rejtélyessé tette a lényeket (mindkét fajt). Erre most megismerjük az eredetüket, ami az eddigiek alapján ritka béna:

 

Biofegyverek. Nahát! :o

 

Eddig olyan jó volt az alienes fórumon arról vitázni, honnan eredhetnek, hogyan jöhettek létre, mi lehetett az az űrhajó, hogyan kerülhetett oda, stb. De most erről ennyit. Az idegent megismertük, már nem is idegen. Köszönöm szépen! Nem csodálom, hogy a film címéből kimarad az idegen... :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor miért is hoztad szóba egy amerikai focis snitt kapcsán? :)

Mert jobban illett a helyzethez, de ha egy poént magyarázni kell, az már a vicc legyilkolása. :)

 

Ja vagy úgy. :) Én viszont nem vagyok Alien fan, szóval még akár tetszhet is. :) Amúgy a spoiler tényleg ritka béna megoldás lenne. :P

Még akár nekem is. Ha Ridley Scott képes felülmúlni önmagát - amire amúgy nagyjából a Blade Runner óta nem volt képes -, akkor még engem is meggyőzhet. Nem sok esélyt látok rá, de ki tudhatja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Semmit? Hahó, Alien fan vagyok, a spoileres fajtából. ;)

Elolvastam a spoilert, valóban ritka nagy bénaságnak tűnik. Ami azt illeti, valóban az alien szörnye volt a tökéletes idegen, még én is láttam a négy filmet :)

 

Oldie, rohadt jó! :rock: De basszus, miért csak egy év múlva mutatják be?

Jaj, nekem is bejön, még ha pár apróságba bele is tudok kötni. És ezek nem a sztorival kapcsolatosak, inkább olyan kis jelenetek, melyek a trilógiából köszönnek vissza. Azért remélem, nem viszik el a súlyt túlzottan afelé. Jaj, de sokára jön még moziba! A hangulata miatt még párszor megnézem majd :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj, nekem is bejön, még ha pár apróságba bele is tudok kötni. És ezek nem a sztorival kapcsolatosak, inkább olyan kis jelenetek, melyek a trilógiából köszönnek vissza. Azért remélem, nem viszik el a súlyt túlzottan afelé. Jaj, de sokára jön még moziba! A hangulata miatt még párszor megnézem majd :)

Ha jól értem az öreg Bilbo-s jelenetek a Király Visszatér legvége előtt játszódnak, nem?
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre megszereztem a Darth Bane Trilógia-t,

igaz egyenlőre gépen van meg, de ügyködöm, hogy rendes könyv formájában is meglegyen.

De nem is ez a lényeg, hanem az, hogy ha lenne egy olyan film, mely Darth Bane-ről

szólna, akkor őt szerintem a legjobban Vin Diesel alakíthatná.

Elég sok hasonlóságot felfedeztem már eddig is, ami nálam egyértelmű választás lenne.

Tudom egyszer már felvetődött ez a téma, de akkor rá nem gondoltunk/gondoltam.

Mi a véleményetek?

Felőlem jöhet Bane filmen is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak azért mert sokkal öregebbnek néz ki Bilbo.

 

Hobbit Bilbo

 

LOTR Bilbo

 

Igaz Völgyzugolyban már ennél is öregebb volt. Érdekes hogy rajta nem fiatalítottak.

 

Azért a két forgatás ideje között eltelt éveket nehéz szépen eltűntetni (pl- Anthony Hopkins Vörös Sárkány-beli "fiatalításához" is sokat hozzá kellett képzelni :) )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nagyon tetszett a Hobbit előzetese. Egy év van még a bemutatóig, most semmi értelme nem lenne összedobni egy izgatottan várós előzetest. Most csak egy kis hangulat kell, hogy tudjuk, lesz majd ez is, a többi ráér. Ezt pedig szerintem nagyon hozza. A fiatal Bilbó szimpatikus, a régi öregeket pedig jó újra látni. Olyan volt, mintha 10 évet mentem volna vissza az időben. :) Aztán majd meglátjuk, mire jutottak: aránytalan hömpölygés lesz, mint A király visszatér, vagy szép, mint a Szövetség.

 

Más: hétfőn jelent meg a Vad Magyarország természetfilm DVD-verziója, és ma estére teljesen elfogyott. Karácsony után fogják kiadni a második adagot. Ez volt az idei év legnézettebb magyar filmje, az Uránia fél éve folyamatosan játssza, több városban megverte az éppen aktuális hollywoodi nagyfilmeket is. És azt kell mondjam, ez érthető. Gyönyörű film lett, igazi csoda, ami nagyon ritkán születik. Mindenkinek ajánlom, hogy nézze meg legalább egyszer.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a mocsok macsek Wayne-né nyakláncát is elcsórta? :D

 

darkknightreddit.jpg[

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=HU8X6Fzk7sU

 

 

Másnaposok 2

 

 

Bazz, hogy ezek mekkora betegek. :lol:

Nagyon akartam utálni a filmet, de nem ment. Kész. :D

Az elsővel pont így voltam. Jó ideig sehogy se akartam megnézni mert nem érdekelt néhány piás mit ökörködik össze-viissza. Pár hónapja aztán mégis megméztem. Nem lettem odáig érte de sokkal jobban bejött mint vártam. Nem sokkal később a másodikat is letudtam és az is bejött.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ú basszus! :o Ez állat jó lesz! :D Köszi Rog. Remélem jön HD -ben is hamarosan.

 

Ez ugye az LV-426 -on játszódik? Az Alien előtt hány évvel?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ú basszus! :o Ez állat jó lesz! :D Köszi Rog. Remélem jön HD -ben is hamarosan.

 

Ez ugye az LV-426 -on játszódik? Az Alien előtt hány évvel?

Elviekben nem az LV-426-on játszódik (bár az a lezuhanó hajó kicsit gyanús), mivel az a hajó már több millió éve dekkol az Acheronon. A film viszont 2058-ban, harminc évvel játszódik Ripley születése előtt (az Alien 2122. április 1-jén kezdődik). Az biztos, hogy több bolygó is feltűnik a színen (vagy egy bolygó több tája). Plusz itt lesz erdő is, ami ugye az Acheronon nem volt. :)

Amúgy sok hang az Alien traileréből lett átvéve, és a kiírás is hasonló, ahogy az első filmben kiírják a címet. :D Elég ütősnek néz ki. Na majd elválik, hogyan sikerül, mindenesetre a díszletek még mindig fenomenálisak. Ahogy kijön az a jellegzetes ülés a földből, az f*sza!

 

Itt van 720p-ben:

http://www.youtube.com/watch?v=sftuxbvGwiU&feature=player_embedded

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nyilván nem ennek a filmnek a hibája, de ezzel a 2058-al azért jól elszámolták magukat... legalábbis nagyon fura ugy nézni hogy szerintük ez lesz 47 év múlva :) Az elözetes viszont nagyon jó. Annyira kevés nagyszabású high-tech sci-fi születik, ahol igyekeznek úgy-ahogy a realitás talaján maradni... meglepően erős mozis év lesz ez a 2012.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.