Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én szeretem a fantasy-t. Az én érdeklődésemet felkeltette. Már évek óta várok ilyen filmekre. Az, hogy másoknak nem tetszik, az már az ő bajuk. Sosem érdekelt a többség véleménye, ennek ellenére remélem, hogy sikeres lesz a film és beindulnak a dolgok. Warcraft könyveket is olvasnék, ha a szemét Blizzard engedélyezné a további kiadásokat. (Most kivételesen 2 regényhez hozzájárultak.)

 

A következő ilyen, amit várnék az a Dungeons and Dragons lesz. Erről most azt nyilatkozták, hogy olyan lesz, mint A galaxis őrzői. Ez nekem nem sokat mond, mert nem láttam a filmet, de a Dungeons sikerében is reménykedek, hátha láthatom kedvenc hőseimet, pl. Drizzt-et a vásznon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig ez a film nem érdekelt, mert szinte semmit sem tudok Strange-ről, és nem is tűnt túl érdekesnek (egy újabb mágikus képességekkel bíró hős, meh...). Ez a trailer viszont sikeresen felkeltette az érdeklődésemet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A trailer alapján szerintem a Dr. Strange lesz a leglátványosabb MCU film.

 

Eddig ez a film nem érdekelt, mert szinte semmit sem tudok Strange-ről, és nem is tűnt túl érdekesnek (egy újabb mágikus képességekkel bíró hős, meh...). Ez a trailer viszont sikeresen felkeltette az érdeklődésemet.

 

Miért ki van még mágikus képességekkel az MCU-ban? hmm.gif

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bizonyos szempontból az asgardiak is annak számítanak. Ugye Thor mondta, hogy náluk a mágia és a technológia egy és ugyanaz (vagy valami ilyesmi)

 

Nem valami olyasmi volt, hogy az emberek a nagyon fejlett technikát könnyen varázslatnak nézhetik? Meg az asgardiak közül is Loki aki varázsol és ő nem hős.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És mint ahogy olvasom lesz MIB reboot is. Éljen.

Ezen már csak azért sem lepődök meg, mert Will Smith mostanában csillagászati összegeket vár a szerepeiért, és azért lássuk be, egy Smith nélküli folytatásnak sem lenne sok értelme

 

A Doctor Strange ezzel egyelőre még nem keltette fel az érdeklődésemet (persze MCU mivoltából alapból moziban nézős), de őszintén bevallva a Polgárháború sem az előzetesével csigázott fell

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.