Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Mondjuk az a szőke nő nagyon lópofájú, kappafogú kategória, és ahogy látom a Barátok köztből szalajtották, mert ott is feltűnt.

Nem találtak volna egy szebb szőkét? Ajh...

 

Mit idegesítem itt rajta magam :)

Most már késő. Le se tudod tagadni, hogy ott leszel a premieren. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most olvasom az origon...Na itt vágta el magát előttem a film :)

 

Az Álom.net forgatása teljes egészében Siófokon volt, a forgatókönyv társírója a többek között a VIVA tévéből és a dél-amerikai dzsungelből ismert Steiner Kristóf volt.

 

Viva Kristóf a forgatókönyvíró, királyság :|:) :) :|

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első fotó Stallone új filmjéből. Oo ha én 60 év felett így feszítenék... :) :)

http://www.worstpreviews.com/images/headli...mp/temp1090.jpg

http://www.worstpreviews.com/headline.php?...772&count=0

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd lecseng ez az egész. Én se találom hűde nagy színészi munkának az öregasszonyos cuppogását, de ez van. Downey mint Kirk Lazarust kicsit többnek tartom, mert ott még színészkedett is és nem csak játszott. Persze minden megítélés kérdése. :)

 

Annak viszont örülök, hogy most Hugh Laurie is kapott valami díjat. :)

 

Nem azért imádja mindenki annyira Joker-t mert össze-vissza cuppog, hanem mert egyszerűen zseniális amit Ledger nyújt a filmben, minden téren. Az elmúlt fél évben folyamatosan megy a Ledger ellenességed, és hogy ellenben Downey mekkora ász már. Nem hinném hogy nehezebb lenne 1,5 órán keresztül feka akcentussal beszélni, mint eljátszani egy pszichopatát.

De szögezzük le, én se mondom hogy Joker minden idők legjobb főgonosza (messze nem), vagy hogy minden idők legjobb alakítása, és nem is miatta lett a TDK top5-ös kedvenc filmem. De nem hiába jelölték Oscar-ra őt.

 

Laure... Ahol tényleg túlmisztifikálják a színészi alakítást, az Hugh Laurie. Jó színész, de sokan inkább a karakterére akarnak díjat osztogatni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ezt tudom, tudom..... :)

A Légifarkas Dzséjt bácsi. :P:):P:|

 

 

Mekkora filmek voltak ezek! :| Eh, nuku DVD felbontás, nuku Dolby Digital. Mégis hatalmasak voltak. Nekünk kiskölköknek. :P

Nyilván, vannak rakétái (sőt, ha jól emlékszem a szinkron szerint még atombombái is :P ).

De az Airwolf sorozat volt, bár készült belőle egy TV film. Ez persze semmit sem von le abból, hogy kiskoromban én is odáig meg vissza voltam tőlük. Volt Kékvillám medzsboxom (öt is, folyton elvesztettem őket, de az utolsó kettő elvben meg van még valahol), meg egy plafonra aggatható, forgó helim, ami fekete volt, ebben ki is merült a hasonlóság közte és az Airwolf között, de lazán áthidaltam ezt a kis problémát némi kartonpapírral és ragasztószalaggal :P

 

Most olvasom az origon...Na itt vágta el magát előttem a film :P

 

Az Álom.net forgatása teljes egészében Siófokon volt, a forgatókönyv társírója a többek között a VIVA tévéből és a dél-amerikai dzsungelből ismert Steiner Kristóf volt.

 

Viva Kristóf a forgatókönyvíró, királyság :D :D :):D

Most komolyan, erre pénzt adtak? Megvette valaki? Bár a szereplőválogatáson ott lettem volna, hogy "speciális eljárással" válogathassam ki az első magyar filmes pom-pom csapatot.

 

Laure... Ahol tényleg túlmisztifikálják a színészi alakítást, az Hugh Laurie. Jó színész, de sokan inkább a karakterére akarnak díjat osztogatni.

Most mondjam, hogy Laure csak annyira van túlmisztifikálva egyesek szerint, mint Ledger mások szerint? Mind a kettő... mind a három - ha már Downey is belekerült a képbe - remek színész, mind a három remekelt, az meg mi a frászt oszt vagy szoroz, hogy milyen meg mennyit díjat kap. Én személy szerint lesz*rom. Imádjuk a karaktereiket, aztán kész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Steven Spilberg új filmjét ki várja még rajtam kívül izgatottan? :)

Természetesen 3D-s lesz, és az új generációs motion capture technikával fog készülni, amit Cameronék is használnak Avatarban. Az effekteket a Weta készíti.

 

És itt van a forgatókönyvíró meg a szereposztás. Daniel Craig , Jamie Bell( King Kong, Jumper) és a többi.

http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=52288

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjttel értek egyet.

 

Laurie, Downey és Ledger egyaránt fantasztikus színészek, mindhárman kiválót alakítottak. Nálam Joker az évtized legkarakteresebb főgonosza, olyas valaki, akiért érdemes megnézni egy filmet. Downey dettó, csak a főgonoszt tessék valami mással helyettesíteni. Laurie meg a hátán cipel egy sorozatot 5. éve, nem is akárhogy. Azt a fazont annyira bírom, hogy képes lennék órákig nézni csak azt, ahogy az interjúkon dumál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első fotó Stallone új filmjéből. Oo ha én 60 év felett így feszítenék... :) :)

http://www.worstpreviews.com/images/headli...mp/temp1090.jpg

http://www.worstpreviews.com/headline.php?...772&count=0

Valahol már meg volt enyhén szellőztetve, hogy fake képek, de ezek szerint tényleg ő van rajta ha még fellelhető a neten. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

(...) Az elmúlt fél évben folyamatosan megy a Ledger ellenességed, és hogy ellenben Downey mekkora ász már. Nem hinném hogy nehezebb lenne 1,5 órán keresztül feka akcentussal beszélni, mint eljátszani egy pszichopatát.

(...)Laure... Ahol tényleg túlmisztifikálják a színészi alakítást, az Hugh Laurie.

Ezt ugye nem gondoltad komolyan? :) :) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még egy kis nosztalgia. :D

Firefox. Múltkor szereztem meg. Legnagyobb bánatomra a három szinkron közül a legbénábbal :(:cry: Pedig a klaszikus szinkron annál is verhetetlen.

 

- Kapitány, gépek közelednek.

- Ejj, de nagy itt a szomszédjárás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Firefox. Múltkor szereztem meg. Legnagyobb bánatomra a három szinkron közül a legbénábbal :(:cry: Pedig a klaszikus szinkron annál is verhetetlen.

 

- Kapitány, gépek közelednek.

- Ejj, de nagy itt a szomszédjárás.

No ez is hatalmas élmény volt a hős videokorszakban :D Amikor abban az árokban repülnek........Mindig eszembe jut erről egy másik hasonló jelenet egy messzi-messzi galaxisból. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én mint elvakult fan azt mondhatom, hogy szegényes felhozatalú az extra lemez. :cry: Sajnos.

Megsasoltam az IMAX-es videókat. Végeredményben nem értem minek rakták fel DVD-re(!) mert ugye alapból ez a formátum nem támogatja a nagy felbontást. :S

Később majd megnézzem a többi extrát is. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Akkor gratulálok."

Kösz. :cry:

 

Megsasoltam az IMAX-es videókat. Végeredményben nem értem minek rakták fel DVD-re(!) mert ugye alapból ez a formátum nem támogatja a nagy felbontást. :S

Ezt én is megmosolyogtam. Csak azért tettek fel annyi jelenetet a lemezre más képaránnyal hogy helyet foglaljon.

A másik érdekes momentuma az extra lemeznek hogy az egyik werkfilm egyszerűen hiányzik róla, ami az xpress-en fel van tüntetve.

Szerkesztve: - Obi1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd lecseng ez az egész. Én se találom hűde nagy színészi munkának az öregasszonyos cuppogását, de ez van.

Annak viszont örülök, hogy most Hugh Laurie is kapott valami díjat. :cry:

Szerintem meg remek volt, csak nem kéne ez a nagy felhajtás körülötte.

Laurie már kapott egy rakat díjat :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De szögezzük le, én se mondom hogy Joker minden idők legjobb főgonosza (messze nem), vagy hogy minden idők legjobb alakítása, és nem is miatta lett a TDK top5-ös kedvenc filmem. De nem hiába jelölték Oscar-ra őt.

No meg az említett másik urat is ugyanabban a kategóriában :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap megnéztem az E.T.-t, amire már régóta fentem a fogamat, de sokáig joglejárat miatt nem lehetett kapni. Most megint lehet, igaz csak egy szimpla egylemezes kiadás, de a film nagyszerű, és ez a lényeg. Nagyon kedves történet, igazi szívet melengető. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha a Walt Disney megint alkot valamit új.

Race to Witch Mountain sci-fi aksön, enyhe vígjátéki beütéssel. Űrlények szállnak le, és elszabadul a pokol.

Tipikus Disney, de kedvemre való :oops:

Előző trailer

 

Superbowlos tv spot

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.