Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Emlékszik valaki a Szindbád c. animációs filmre? Sok-sok év után ma újra láttam, és kiváló szórakozásnak bizonyult. :) És csak most utólag vettem észre, hogy mennyire Karib-tenger kalózai feeling. :D Ez aktuálisan nem tűnhetett fel, hiába ugyanabban az évben, 2003-ban lettek bemutatva, mert a kalózok első részét én csak a másik rész bemutatója előtt láttam.

Én emlékszem, egyik kedvenc rajzfilmem. Nem is oly rég néztem meg DVD-n. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tehát, akkor az X-Men: Az elsők később játszódik mint az X-Men kezdetek - Farkas?

Szerintem ilyet senki sem mondott.

És nem értem egyesek miért keresnek még összefüggéseket e között és az előző három(/négy) között. Számomra teljesen egyértelmű hogy nem is törekedtek rá hogy passzoljanak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ilyet senki sem mondott.

És nem értem egyesek miért keresnek még összefüggéseket e között és az előző három(/négy) között. Számomra teljesen egyértelmű hogy nem is törekedtek rá hogy passzoljanak.

 

Ja... és ez az új messze a legjobb rész mind közül!!! :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tehát, akkor az X-Men: Az elsők később játszódik mint az X-Men kezdetek - Farkas? Mert ha előbb akkor, Alex Summers, hogy lehet idősebb a bátyjánál Scott Summers-nél?

Nem. Az X-men:Az elsőknek nincs köze a régebben elkészített 4 db X-men filmhez.

Az X-men: Az elsők reboot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Okéj, megnyugodtam! De azt el kell mondanom, hogy az X-Men: Elsők nekem nem jött be. Lehet túlságosan Logan párti vagyok, nem tudom, de azt biztosan megállapíthatom, hogy ez az X-Men ebben a kivitelezésben számomra messze alul maradt a többivel szemben. De hát ez van, senki sem szerethet mindent.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Cillian Murphy nagyszerű színész, bár a hosszú haj szerintem nem előnyös neki.

Nekem a Napfényes fejzetje sokkal szimpatikusabb volt mint például az Eredetes. :D Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki ne merjék hagyni. De Franket és a kukacokat se. :lol: Én is remélem, hogy nem lesz erőltetett, mert az első két részt imádom.

"Látja kinn azt a kis cabriot a bolt előtt? Bizony...tombol a biznisz haver" :lol:

 

Egyébként megint Barry Sonnenfeld rendezi, szóval nem is aggódok igazán. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a csávó életében se volt normális. Meglepődtem volna, ha megéli a 40 éves kort. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem rég megvettem a legutóbbi Star Trek filmet Blu-ray-en, és valami hihetetlenül bejött. Aki ismeri a Star Trek univerzumot, az tudna nekem válaszolni, h a másik 10 film úgy is élvezetes, és teljesen érthető, ha nem ismerem a sorozatokat, és nem is szándékozom megnézni őket?

 

Illetve, ha ez a film tetszett, a többi is tetszene? :)

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra nem létezik Star Trek (ez biztos főben járó bűn, de ez van...) csak a 2009-es J.J. Abrams film. :)

Kicsit árnyaltabban és pontosabban fogalmazva... elismerem a Star Trek sorozat(ok) és filmek sikerét, de engem sosem fogott meg egyik sem, kivéve a fent nevezettet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem rég megvettem a legutóbbi Star Trek filmet Blu-ray-en, és valami hihetetlenül bejött. Aki ismeri a Star Trek univerzumot, az tudna nekem válaszolni, h a másik 10 film úgy is élvezetes, és teljesen érthető, ha nem ismerem a sorozatokat, és nem is szándékozom megnézni őket?

 

Illetve, ha ez a film tetszett, a többi is tetszene? :)

Teljesen érthető. :) Fordítva már mondjuk érdemes a sorozatokhoz megnézni a filmeket is :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem rég megvettem a legutóbbi Star Trek filmet Blu-ray-en, és valami hihetetlenül bejött. Aki ismeri a Star Trek univerzumot, az tudna nekem válaszolni, h a másik 10 film úgy is élvezetes, és teljesen érthető, ha nem ismerem a sorozatokat, és nem is szándékozom megnézni őket?

 

Illetve, ha ez a film tetszett, a többi is tetszene? :)

Hogy a többi tetszene-e, az jó kérdés, mivel a tíz film igen változatos palettát nyújt az elmúlt harminc év terméséből. Van lassú filozofálós, gyors akciós, vicces időutazós, horrorisztikus robotos, könnyed családias, szóval éppen mi volt az adott film idején a divat a sci-fiben (ez alól a Star Trek 11 sem kivétel). :)

A filmek amúgy ugyanúgy érthetőek, mint az tizenegyedik is, legfeljebb ugyanúgy nem fogod megérteni az utalásokat, mint abban (mert voltak szép számmal, de szerintem neked az, hogy meghalt a vörös ruhás csávó, vagy McKoy beceneve, Uhura keresztneve, a Kobayashi Maru - mondjuk ez pont a második filmből derül ki - teszt jelentősége, illetve nem egy megnyilvánulása a szereplőknek semmit sem jelentett :D). Egyedül annyi, hogy a második és a nyolcadik film a TOS illetve a TNG egy-egy epizódján alapulnak, illetve a hetedik film is részben kapcsolódik a TNG egyik-másik epizódjához, de az első kettő esetében elmagyarázzák azt, amit a sorozatból lehet megtudni, a hetedikben pedig nem jelentős ez a kapcsolat, csak a főgonoszok árnyaltabbak tőle (a filmben ugyanis csak két bögyös, kissé nagyon agresszív klingon csajnak vannak beállítva, pedig a történetük kicsit jelentősebb hatást gyakorolt a Star Trek világára).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most néztem meg a Sucker Punch rendezői, bővített változatát és azt kell mondanom, hogy jót tett a filmnek a betoldások :) Valamint még mindig nagyon jó ...

Eddig az idei év egyik legjobb filmje az új X-men... ez kétségtelen. (szerintem!)

... a másik pedig a Sucker Punch.... ez kétségtelen. (szerintem!)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.