Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Az egyik kiagyalójának és a rendezőjének az előző filmje talán még emennél is betegebb. Abban a Star Trek és a Babylon 5 ugrik egymásnak. :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=R79JuYdG5KY

 

 

Valamikor generál is kell. Most éppen a vállaké. Legalább simábban megy nekik a "The Tomb" forgatása. :D

 

arnieslyhospital.jpg

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy nagyon jó szinkron hír, Bács Ferenc lesz Gandalf hangja!! :rock: Mást el sem tudnék képzelni, és sokat elvenne az élvezeti értékéből!

 

"Kedves xy!(én)

Most jutott tudomásomra, milyen téves hírek keringenek a neten, és nagyon meg is döbbentett! A szinkronizálást NEM hagytam abba, nincs is szándékomban, tegnap is éppen dolgoztam egy szinkronstúdióban. A Gandalfot én is nagyon szerettem, és ma kaptam meg a hivatalos felkérést (egyelőre telefonon) a gyártásvezetőtől, hogy ősszel kezdjük a munkálatot, ami nekem is nagy örömömre szolgál. Szó sem volt, és nincs is arról, hogy én nem tudok vagy nem akarok már dolgozni! Hál'Istennek jó egészségben vagyok, és szeretek dolgozni. Hogy hová hívnak, az nem rajtam múlik, és kétségtelenül nem vállalok el bármit, de az értékes dolgoknak magam is nagy híve vagyok, és a közönséget azokban szívesen és örömmel szolgálom - remélem, minél tovább!

Mivel felajánlotta segítségét, kérem, juttassa el minél több fórumra ezt a levelemet!

Köszönettel és üdvözlettel: Bács Ferenc"

 

Az origo meg már réges-régen nem ragaszkodik az igazsághoz egy cikk írásakor.

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

szvsz ahogy az index sem!

 

Tökéletesen egyetértek és az még sokkal primitívebb és gusztustalanabb is! (és még a hvg-t is hozzátenném) Csak tényként írtak egy cikket, hogy Bács Ferencet, megkeresték, de azt mondta, h visszavonult, stb. És ebből semmi nem igaz!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tökéletesen egyetértek és az még sokkal primitívebb és gusztustalanabb is! (és még a hvg-t is hozzátenném) Csak tényként írtak egy cikket, hogy Bács Ferencet, megkeresték, de azt mondta, h visszavonult, stb. És ebből semmi nem igaz!

OFF

A HVG-t nem bántani. :)

 

Szerintem a másik kettővel sincs gond, vannak jó cikkeik. Csak a látogatók értelmi szintje kritikán aluli. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

A HVG-t nem bántani. :)

 

Szerintem a másik kettővel sincs gond, vannak jó cikkeik. Csak a látogatók értelmi szintje kritikán aluli. :)

 

OFF

 

Az elmúlt hónapokban annyi hazugságal, féligazsággal teli cikk jelent meg rajta, hogy az valami borzasztó. A hvg vmikor érdekeken felüli volt, és annak is kellene lennie, most meg csak a szegfű hiányzik a logójából. Mivel magam is közgazdász vagyok, olvasnám, de egyszerűen nincs értelme, amikor "neve elhallgatását kérő kormánypárti politikustól tudjuk...." cikkek vannak, mi ez blikk???

Szóval bántom én, csak nem itt. :)

A másik kettőnek, meg olyanok a kommentjei mint a cikkei. Azért olvassa valaki, mert ez érdekli. De ezek már nem filmek, és le is zárom a témát.

 

ON

 

És nagyon bejön az új Pókember!

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az Iron Sky tényleg a annyira rossz hogy már jó kategóriába tartozik. Mondjuk nem nagyon értem hogy 70 év elteltével a hadseregük miért még mindig MP40-essel van felszerelve, de hát ők tudják a trailer alapján a számítógépük is leragadt a nagyon kezdeteknél :D Plakátja ami nagyon űberkirály még, az a fekete bogárhátú VW nagyon adja :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úristen, ez az Iron Sky egy borzalom. Ez komolyan lázba hoz titeket? :D

 

Engem nagyon is lázba hoz, elsősorban mert szeretem a 2.vh-t, érdekel a Mi lett volna ha, és meg mert önmagát se veszi komolyan film, meg a zenéje is nagyon tetszik. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úristen, ez az Iron Sky egy borzalom. Ez komolyan lázba hoz titeket? :D

Lázba nem, de ekkora baromság hogy nem érdekelhet valakit? Most komolyan, nácik a világűrben! Ennél nagyobb blődség már csak a rómaiak a világűrben lehetne. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.