Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Egyetértek. Elképesztő ostobaság az egész. Hogyan mentek fel '45-ben a nácik a Holdra:? Busszal? Döbbenetes ostobaság.

A fikció szó mond valami? ;) Nyilván nem komoly alkotásról van szó, hanem Űrgolyhók szintű paródiáról. És ugye űrbusz sem nagyon létezik. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem simán, de én szeretem a B-filmeket. A Transformersnél például sokkal mókásabbnak tűnik.

Lefordítom, hogy ezzel mit mondtál nekem:

 

"Az ürüléknél jobb ízűnek tűnik." :P Akkor már finom is?

 

Én is szeretem a fikciókat, mi sem bizonyítja jobban, hogy ezen a fórumon garázdálkodok már 6 éve, de ez egy nagy hülyeségnek tűnik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lefordítom, hogy ezzel mit mondtál nekem:

 

"Az ürüléknél jobb ízűnek tűnik." :P Akkor már finom is?

 

Én is szeretem a fikciókat, mi sem bizonyítja jobban, hogy ezen a fórumon garázdálkodok már 6 éve, de ez egy nagy hülyeségnek tűnik.

De ez felvállaltan egy B-film, tehát direkt hülyeség azoknak akik szeretik az "olyan rossz hogy már jó filmeket". Fikció nem csak mély tartalmat és komoly drámát takarhat: lehet például nácik a Holdról! Azért mert űrhajó van benne, meg robbanás még lehet direkt komolytalan. Márpedig ez az, ugyhogy itt olyan felróni a képtelen alapötletet, mint számonkérni egy horroron amiért ijesztés is volt benne. Hogy tényleg szórakoztató lesz-e az majd persze a film bemutatása után derül ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ez felvállaltan egy B-film, tehát direkt hülyeség azoknak akik szeretik az "olyan rossz hogy már jó filmeket". Fikció nem csak mély tartalmat és komoly drámát takarhat: lehet például nácik a Holdról! Azért mert űrhajó van benne, meg robbanás még lehet direkt komolytalan. Márpedig ez az, ugyhogy itt olyan felróni a képtelen alapötletet, mint számonkérni egy horroron amiért ijesztés is volt benne. Hogy tényleg szórakoztató lesz-e az majd persze a film bemutatása után derül ki.

Jó, de a képtelen alapötlet nem meríti ki a "baromság" vagy "hülyeség" fogalmát? Én nem mondtam, hogy nem lehet szórakoztató - a maga bugyuta módján - csupán azt mondtam, hogy ez egy óriási baromság. És attól még, hogy néhány, a város különböző pontjáról összehordott kutyakaki darab a végén összerakva valahogy mégsem lesz büdös, annak ellenére, hogy maguk a szállítók is bevallottan sz/rból dolgoznak, még továbbra sem értem, mindezért hogyan lehet lelkesedni?

 

Egy dolog az, hogy szórakoztató lesz a végén, egy másik pedig, hogy ezt valaki vagy valakik lelkesen várják. Számomra ez a trailer csak azt hangsúlyozza, hogy "igen, nem volt jobb ötletünk! Baromság, vállaljuk! Bocs, gyere nézd meg!". Ezért sose tudnék lelkesedni, még akkor sem, ha esetleg a végkifejlet tetszene.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem lelkesedem érte, ha meg is nézem nem hiszem, hogy moziban fogom, de ha valaki lelkesedik érte, hát Istenem, akkor mi van? Miért kell mindig mindent megérteni? Kívánom, hogy életed legnagyobb gondja az legyen, hogy nem érted egyesek miért lelkesednek ezért a filmért.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó, de a képtelen alapötlet nem meríti ki a "baromság" vagy "hülyeség" fogalmát? Én nem mondtam, hogy nem lehet szórakoztató - a maga bugyuta módján - csupán azt mondtam, hogy ez egy óriási baromság. És attól még, hogy néhány, a város különböző pontjáról összehordott kutyakaki darab a végén összerakva valahogy mégsem lesz büdös, annak ellenére, hogy maguk a szállítók is bevallottan sz/rból dolgoznak, még továbbra sem értem, mindezért hogyan lehet lelkesedni?

 

Egy dolog az, hogy szórakoztató lesz a végén, egy másik pedig, hogy ezt valaki vagy valakik lelkesen várják. Számomra ez a trailer csak azt hangsúlyozza, hogy "igen, nem volt jobb ötletünk! Baromság, vállaljuk! Bocs, gyere nézd meg!". Ezért sose tudnék lelkesedni, még akkor sem, ha esetleg a végkifejlet tetszene.

Szerintem ez nem egy "nem volt jobb ötletünk téma", hanem a maga kategoriájában épp hogy egy kifejezetten jó. Engem pont ezért érdekel. Ennél jobb B-filmes ötletet most hirtelen nem is tudnék mondani az elmúlt évtizedekből. Na jó talán a Gyilkos bohócok a világűrből, de már az is a '80-as években készült (nem viccelek, TÉNYLEG volt ilyen). Nácik az űrből - engem nagyon érdekel, hogy ebből milyen marhaságot hoznak ki. Csak remélem nem olyan lesz, mint a Gyilkos paradicsomok támadása. Mert ott a jó alapötleten úgy tiz percig lehetett szórakozni aztán kiderült, hogy nem volt annyi kraft benne és ellaposodott. Szerintem túl komolyan közelitesz az egészhez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jó talán a Gyilkos bohócok a világűrből, de már az is a '80-as években készült (nem viccelek, TÉNYLEG volt ilyen).

 

És még milyen kegyetlen egy darab lett az... akkora trash-vacak, hogy az már hivatkozási alap, idézetek forrása.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Köszi, érdekesen hangzik :D

 

Amúgy ha egyesek szerint az Iron Sky önmagában baromság hogy hogyan juthattak el a Holdra, akkor a Hellsing c. animét ne nézzétek meg :) Amúgy meg a németek élen jártak a rakéta technológiában, az első sugárhajtású vadászgépet is ők vetették be, amerikaiak se véletlen vittek náci mérnököket Amerikába, sőt még Egyiptom rakétáit is náci mérnökök építették amellyel fenyegethették volna Izraelt. Szóval igen, elérhették volna a Holdat. Amúgy meg ha nem tetszik akkor ne nézzétek :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyesek szerint a Star Wars Prequel is B-szint. :P

Riddick, ne őrjíts meg! :D

Nem sértés, de miért érdekel, hogy "bizonyos" (itt nyilván nem a kulturált negatív véleménynek hangot adó személyekre gondolok) emberek mit gondolnak az SW-ről? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valószínűleg, ez a "B film" kategória nem az én világom. Maradok a Bud Spencer - Terence Hill párosnál. Az melyik szint? :D

Na ez bizonyos szempontból jó példa az izlések és pofonokra: mert ami neked a B- filmek azok nekem a Bud Spencer filmek. Nem rémlik hogy valamelyiken is nevettem volna. És már jó pár éve nem láttam egyet se, de megnézve a videót amit Dzséjt beszúrt, annyira nem is kaptam kedvet :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most nézem a Pusztítót, és abban mondták, hogy "utolsó feljegyzett gyilkosság 2010 szeptemberében volt". :D Mondom ezt is elszámolták, ahogy az Ítélet napját is. XD

Azt nem találták el, de szerintem a káromkodásért büntető automaták már nincsenek messze. :lol::para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

http://www.youtube.com/watch?v=Z8gSZkrpxmM

 

 

Volt már szó itt róla, hogy PG-13 -as lesz az Expandebles 2?

Volt. Többször is. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ezen átsiklottam. Így a film nem sokat fog érni sajna. :(

HÁt amúgy pont ahogy tegnap néztem a Pusztítót, azon gondolkoztam, hogy azért egy jó akciófilmhez bőven hozzátartozik a káromkodás is! Én azért bízom Slyban. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még egy egész trilógiára való alapanyagot látok benne.

Szerintem az első résszel le is zárult a lehetséges potenciál a Transformersben, de addig jó is volt. El nem tudom képzelni hogy mit csinálnának a robotok több részen keresztül.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mit, mit? Látványfilm, a robbanást, lövöldözést, városrombolást, óriási robotok zűzását annyi filmbe lehet eldurrogtatni, amennyibe akarják. Ez nem sztori alapú filmszéria, aminél van egy pont, aminél már nincs tovább. Ez látvány alapú. Amíg a látványt tudják növelni addig van új film. A látvány pedig a végtelenségig emelhető.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mit, mit? Látványfilm, a robbanást, lövöldözést, városrombolást, óriási robotok zűzását annyi filmbe lehet eldurrogtatni, amennyibe akarják. Ez nem sztori alapú filmszéria, aminél van egy pont, aminél már nincs tovább. Ez látvány alapú. Amíg a látványt tudják növelni addig van új film. A látvány pedig a végtelenségig emelhető.

Teljes mértékben nem értek egyet. A robbanás, lövöldözés önmagában nem akció, hanem puskapor-durrogtatás. Sztori nélkül nincsen akció.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az első résszel le is zárult a lehetséges potenciál a Transformersben, de addig jó is volt.

Én is így gondolom. Az elsőt még jó néhányszor meg fogom nézni míg a többiből nekem már egyszer is sok volt.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.