Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Eddig még hezitáltam, de ez moziban nézős darab! Tömény tesztoszteronbomba, az eddigiek alapján az 1. rész nyugodtan elbújhat mellette. :D Azért Schwarzi-féle beszállás ott van... :lol::rock:

 

Nem kell feltétlenül izomagy Venom. Jó volt a filmben is, csak keveset szerepelt.

Venom megérdemelt volna egy önálló filmet nemezisként, mint a Zöld Manó és Dr. Octopus. Én mindig őt tartottam a leginkább Pókemberhez illő ellenfélnek, egyfajta sötét megfelelőjének. Sötét Pókember, Homokember és a Harry-féle Manó mellett nem csoda, ha nem kapott túl sok szerepet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a Rambo 1-2-t ma, jó film valóban, de a letöltésnek van egy nagy hátránya. Mindkét fimből hiányzott az utolsó 15-15perc, nézhettem meg a végét neten. A másik érdekesség, hogy vannak kivágott jelenetek, pl. mikor Rambo az 1. részben süti a vaddisznót és flash-el, kivágtak egy 2perces erotikus jelenetet, amint éppen egy vietnámi nővel kamatyol. Plusz van egy olyan ending, ahol Rabot lelövik és meghal... Holnap megnézem a maradék 2 részt, habár a 3-hoz egy külön mappányi kiegészítő van, az még érdekes lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én bírom Ben Stillert. Szerintem jó vigjátéki színész. Az Apásra Ütök sorozat szerintem nagyon jó.

Na attól a trilógiától kiráz a hideg. Robert De Niro hogy vállalhatott el ilyet? :) Bár igaz, majdnem az összes családi vígjátékkal így vagyok :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Expendables 2... pffff... Az első rész egy laza bemelegítés volt. Ez nagyon ott lesz. (Csak kár, hogy valószínűleg már most elpuffogtatták a film legjobb pillanatait... :(:para: )

Talán az első trailer után ezt még erős így kijelenteni. :D De ha így is, akkor várom a körítést. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig még hezitáltam, de ez moziban nézős darab! Tömény tesztoszteronbomba, az eddigiek alapján az 1. rész nyugodtan elbújhat mellette. :D Azért Schwarzi-féle beszállás ott van... :lol::rock:

 

 

Venom megérdemelt volna egy önálló filmet nemezisként, mint a Zöld Manó és Dr. Octopus. Én mindig őt tartottam a leginkább Pókemberhez illő ellenfélnek, egyfajta sötét megfelelőjének. Sötét Pókember, Homokember és a Harry-féle Manó mellett nem csoda, ha nem kapott túl sok szerepet.

Én Homokembert ki is hagytam volna. A Manó bosszúja szálat is a film első 20-30 percében lezártam volna. Szerintem az lett volna a legjobb, ha Peterre rögtön a film elején rákerül a fekete ruha, aztán a szimbióta hatására a Harryvel való összecsapásban megöli a barátját. Emiatt megszabadul a ruhától, ami rákerül Brock-ra és onnantól kezdve már csak Venommal kell foglalkozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nahát! A Cops mozifilmet kapott! :lol:

 

http://www.youtube.com/watch?v=hX2CO4YyREU

 

http://www.youtube.com/watch?v=HHytPhbRZO0

 

 

Mindenképpen jobb, mint Adam Sandler...

Őt se komálom. Mondjuk még egy filmjét se láttam. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem hatalmas kedvenc a trópusi vihar. Zseniális, még most is mindig újra nézem, ha tehetem. :D

 

Még jó!

 

"Senki nem csinál semmit se nem senkinek se nem!" :clap::lol:

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.