Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Úgy látszik Jacksonnak nem sikerül kimászni a King-Kong csapdájából. Eléggé lehúzzák a Hobbitot. Állítólag borzalmas lassú és unalmas.

Ez igy elég papirformának tűnik akkor, bár biztam benne hogy Jackson megtöri a trendet... mondjuk a rottentomatoes.com-on még 71 százalékon áll, tehát elvileg a kritikusok legtöbbje (egyelőre legalábbis) szereti, még ha nem is annyira, mint a Skyfall-t (91 százalék), vagy a Life of Pi-t (88 százalék). Jövő héten azért megnézem moziban, de igyekszem levinni az elvárásaimat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is megnézem egy osztálytársammal az első vetítések egyikét. Nem érdekel mit mondanak a kritikusok, nekem a LOTR az LOTR. Egy mese, ami az egyik legszebb a világon, nekem akkor is fog tetszeni ha nem lesz olyan jó mint a régi trilógia :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is megnézem egy osztálytársammal az első vetítések egyikét. Nem érdekel mit mondanak a kritikusok, nekem a LOTR az LOTR. Egy mese, ami az egyik legszebb a világon, nekem akkor is fog tetszeni ha nem lesz olyan jó mint a régi trilógia :)

Ha nem is lesz olyan jó, mint a régi trilógia, még mindig jobb lesz a mostani filmek többségénél :) Remélhetőleg :D Leginkább attól félek, hogy nagyon vontatottra sikerült, és ezen félelmeimnek elég sok alapja van. Pár nap, és kiderül, milyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy vagyok vele, hogy nagyon kellemesen meg fogok lepődni, ha jó lesz a film, a legutóbbi Jackson filmek ugyanis borzasztó rosszak lettek. A "Komfortos mennyország" nálam az utóbbi évek egyik legirritálóbb filmje volt. Viszont ilyen alacsony elvárások mellett nagy az esély rá, hogy pozitivan csalódok... remélhetőleg :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy vagyok vele, hogy nagyon kellemesen meg fogok lepődni, ha jó lesz a film, a legutóbbi Jackson filmek ugyanis borzasztó rosszak lettek. A "Komfortos mennyország" nálam az utóbbi évek egyik legirritálóbb filmje volt. Viszont ilyen alacsony elvárások mellett nagy az esély rá, hogy pozitivan csalódok... remélhetőleg :)

 

 

Nekem a Komfortos Mennyország nagyon bejött. Azt hittem a végét totálisan elrontják de hálistennek jól megoldották.

 

 

A sorozatgyilkos csak megmurdelt. Ha életben marad akkor kuka a film nálam. Az nagyon feszült rész volt mikor a lány hullájával teli ládát ledobták a gödörbe. Mondogattam magamnak hogy valaki nyissa már ki.

 

 

Mondjuk én érzelmi alapon néztem a filmet, marhára bele tudtam magam élni a lány helyzetébe, bár Mark Wahlberg borzasztó volt számomra abban a szerepben.

Neked mi nem tetszett benne? Kiváncsi lennék, főleg azért mert sokaknak nem tetszik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látványosnak látványos lesz, az tutyibiztos. De hiányzik a tataratarata-tataratata... Szóval na, Dzsón Villiemsz!

Jól néz ki a trailert, meglátjuk, milyen lesz a film.

 

Én az éjféli vetítésre megyek. :)

Mennék én is éjfélire, ha városi lány lennék :P Majd mesélj, milyen volt :) Vagyis igazából pénteken és szombaton már nem lesz fórum közelben, csak szombat este, addig pedig már én is túl leszek a filmen :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Neked mi nem tetszett benne? Kiváncsi lennék, főleg azért mert sokaknak nem tetszik.

Azoknak a filmeknek a részletei amik nem tetszettek viszonylag hamar ürülnek a fejemből, így konkrétumokat sajnos nem tudok mondani. Egyébként nagyon ritkán fordul elő velem, hogy egy film vége szabályszerűen felidegesítsen. Az elmúlt tíz évből mindössze két esetet tudok mondani: az egyik a Neon Genesis Evangelion című -egyébként remek anime sorozat- úgymond folytatásának, az End of Evangelionnak a vége volt, a másik pedig Peter Jackson Komfortos mennyországának a befejezése.

Az első egy órát még kifejezetten élveztem, de az utolsó tiz percen a szó lehető legszorosabb értelmében szenvedtem. Láttam hogy pár perc van hátra a végéből igy már úgy voltam vele hogy nem kapcsolom le, de felforrt az agyvizem attól hogy mennyire iszonyú rossz az egész. Ami rémlik hogy irtó nagy giccs volt, de ahhoz hogy pontosan elmondjam mi nem tetszett újra kéne néznem...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azoknak a filmeknek a részletei amik nem tetszettek viszonylag hamar ürülnek a fejemből, így konkrétumokat sajnos nem tudok mondani. Egyébként nagyon ritkán fordul elő velem, hogy egy film vége szabályszerűen felidegesítsen. Az elmúlt tíz évből mindössze két esetet tudok mondani: az egyik a Neon Genesis Evangelion című -egyébként remek anime sorozat- úgymond folytatásának, az End of Evangelionnak a vége volt, a másik pedig Peter Jackson Komfortos mennyországának a befejezése.

Az első egy órát még kifejezetten élveztem, de az utolsó tiz percen a szó lehető legszorosabb értelmében szenvedtem. Láttam hogy pár perc van hátra a végéből igy már úgy voltam vele hogy nem kapcsolom le, de felforrt az agyvizem attól hogy mennyire iszonyú rossz az egész. Ami rémlik hogy irtó nagy giccs volt, de ahhoz hogy pontosan elmondjam mi nem tetszett újra kéne néznem...

 

Értem. Hát igen izlések és pofonok, mert nekem a vége nagyon bejött.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sztem maradok a 2D-nél.

Én is, ha rajtam múlik. Erről a dupla filmkockás megoldásról eddig még csak rosszat hallottam rádióban, újságban, így nem szívesen kockáztatnám meg, hogy beüljünk egy olyan verzióra 3 órára, amelytől hamar megfájdul a fejünk, és onnantól meg már csak szenvedés az egész.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most jöttem meg. (Hobbit Trilógia - Első rész. Váratlan utazás)

 

Emberek, ez valami kegyetlen sza... izé, szóval ez (is) óriási élmény volt. Persze szubjektív meglátás, de az előzetes kritikáknak, mi szerint a film tele van üresjárattal és unalmas jelenetek garmadájával egy szava sem igaz! Olyan hamar elillant az a majd három óra, hogy még ültem volna benn úgy egy órát simán.

 

Gyűrűk Urás volt, de mégis tudott kicsit más lenni. Az év egyik legjobb filmélménye. :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Transformers és a Godzilla elmehetnek a fenébe. :D Na jó a CGI még túlságosan is látszik, de ez még változhat. Toro filmjeit imádom, szóval remélem ez is hozza majd a szintet. :) Nem ő lenne ha nem lenne benne dimenzióportál. :D

http://www.youtube.com/watch?v=2vKz7WnU83E

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.