Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Egyébként valaki látta már a Kamuzsaruk című filmet? Egész jól sikerült kis vígjáték, mostanában az efféle zsarus vígjátékok közül amit láttam(Pofázunk és végünk, Két Kopper) messze ez viszi a prímet, ezen szakadtam a legtöbbször :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minek a Terminátorra óra? :D

Ugyanazért, amiért napszemüveg a szemére vagy lézeres célzókészülék a pisztolyára. Mer' a harci robotokat zavarja a nap, nem tudnak segítség nélkül célozni és belső órájuk sincsen. :D:evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez a film, vagyis hős talán a legmagasabb elvárásokkal néz majd szembe. Ezek a kibeszélések a kamerába nagyon jók, a poénok is, ha ezt a szintet tudnák egy 2 órás filmben is tartani, az remek lenne. :) Egyik legbetegebb karakter, de legpoénosabb is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is örülnék egy vérbeli Deadpool filmnek, csak az a kérdés, mennyire merik azzá tenni. Mert ugye a Deadpool lazán 18-as karikás anyag, és valahogy kétlem, hogy a Deadpoolt egyszer már totálisan elbatyarintó és az alieneket is matinifilmekbe bedugdosó 20th Century Fox képes lenne ilyet készíteni. Sokkal nyugodtabb lenne a lelkivilágom, ha a Disney-Marvel csapat csinálná meg, mert bár az MCU filmek is matinéfilmek, akkora a difi az egyes etapok köztük, hogy ők tuti megcsinálnák úgy, ahogy kell, akár 18-as karikával is, vagyis náluk R besorolással.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Trója

 

Nem elég, hogy feltűnik eme remekműben Hulk, Legolas, és Tyler Durden, (sőt Jorah Mormont is), de Eddard Stark is szerepet kapott! És nem halt meg! :o

Amúgy most néztem meg a filmet. Szerintem nagyon jó lett, leginkább a szereposztást, a jelmezeket, meg a díszletet emelném ki pozitívan. Szerintem jobb történelmi film, mint a 300 vagy a Titánok harca (bár utóbbinál nem nehéz jobb lenni)...

 

10/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A holnap határán: Rég nem láttam ennyire jó és szórakoztató scifit. Tele poénnal, látványos akciókkal, idegenekkel, és hatalmas robbanásokkal. Mellé egy érdekes sztori, hát mi kell még?? Semmi. Ez így volt jó, ahogy! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A holnap határán: Rég nem láttam ennyire jó és szórakoztató scifit. Tele poénnal, látványos akciókkal, idegenekkel, és hatalmas robbanásokkal. Mellé egy érdekes sztori, hát mi kell még?? Semmi. Ez így volt jó, ahogy! :)

 

Egyet értek pedig nem sokat vártam tőle először.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.