Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ez az új Terminator szégyen. Annyira rossz hogy nincs rá szó. Totálisan érdektelen karakterek. Hol van ez a kinai csávó Robert Patrickhoz képest? Egyszerűen megbecsteleníti ez a film a legendát.

 

 

A karácsonyi ajánlatokat köszönöm.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez magyarul is iszonyatosan sz*r. A Die Hard 5 ehhez képest az évezred filmje. Hogy merészelik ezt egyáltalán? Kis túlzással az emberiség elleni bűntett ez a film. Iszonyat gagyi effectek, színészek a zs-kategóriából, összevonva a T1-et a 2-vel. És szánalmas mementóként a régi szép időkre előkerül a hatvanon túli Schwarzenegger. Én csak azt nem értem hogy akik ezt a szemetet leforgatták miért nem éreznek egy cseppnyi szégyent sem? Mert azért kellene.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ok biztos buszkek magukra,hogy T filmet csinalhattak!Meg tan sikerre szamitanak.

 

Vegeztunk a MB-Forradalommal.

Nekem bizony nagyon tetszett!Meg,hogy nincs benne dramai resz...nem is egy.

Utolso 1 ora meg ugy beporog,hogy rendesen elrepul. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig úgy voltam a T5-tel, hogy "talán jó lesz, meglátjuk", de ez a trailer nem sok jót ígér...

Nagyon úgy fest, hogy az 1-2. rész által felépített kultusz sikeréről akarnak némi pénzt leakasztani, egy felejthető "remake" formájában. Ennyi egy az egyben lemásolt jelenetet rég láttam egy előzetesen belül. Emilia Clarke nekem amúgy szimpatikus színésznő, de Sarah Connornak enyhén szólva sem ideális választás. De az öreg Schwarzi-torpedó legalább poénnak elment... :lol:

 

Sok lehetőség lett volna ebben a világban, de nem képesek elszakadni az 1-3. részben látott alapkoncepciótól... a 4. részt azért sem tartom rossznak, mert megpróbált újítani, és szerintem jóval színvonalasabb alkotás született, mint azt a kritikák sejteni engedik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Expendables 3: kicsit túlnyújtották, ennek a filmnek nem kellett volna 2 óránál tovább mennie, bőven elég lett volna a másfél óra, de ettől függetlenül ezen is olyan jól szórakoztam, mint a többin. Talán még visszavehettek volna a CG-ből (annyira gagyi, eddig ezt jobban használta Stallone), meg több vér lehetett volna benne, mert amit láttam, az elvileg unrated volt, de hát na... A vér csak cseppekben volt mérve, míg az első két részben darálták az embereket. No mindegy, az újak jól szuperáltak a régiekkel, és még mindig egy felhőtlen, agyatlan, puskaporos zúzás ez a sorozat.

 

Tini nindzsa teknőcök: talán az egyetlen dolog, amit vártam tőle, hogy elevenítse fel bennem kicsit a gyerekkorom, amikor néztem a mesét, az eredeti filmtrilógiát, meg megvolt Leonardo (kedvenc) és Raffaello figurában (jól elpasszoltam azóta őket egy havernak). Ezt nagyjából meg is adta. Remek, látványos kis akciómozi. Egyedül talán csak azt tudnám kifogásolni, hogy a teknőcök nagyon jellegtelenek voltak. Mivel túl részletesen lettek kidolgozva, ráadásul agyoncsicsázták őket, pusztán a kendőjük nem elég ahhoz, hogy megtudja az ember különböztetni őket a nagy akcióban, a hangjuk nem elég jellegzetes, szóval, semmi nincs, ami a nagy adok-kapokban megfogná az embert, hogy igen, ez Doni, ez Ralf, ez Leo és pedig Mikey. Ezt leszámítva nem úgy álltam fel mellőle, mint a TF4 mellől, hogy adják vissza az életemből elcsent órákat. Pláne, hogy ez még időre is jó volt, másfél óra meg egy csipet. Így kell popcorn mozit csinálni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is, remélem fel is veszik. Annak meg baromira örülök, hogy Orci lelépett. Semmi keresnivalója nem volt a rendezői székben. Az 50. évfordulós filmet ne egy kezdő rendező készítse el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg minden a helyén volt. Iszonyúan kedvelhető, sőt szerethető karakterek. Élvezetes sztori és valami észbontóan király látványvilág, ami 3D-ben csak még jobban adta a húbameg életérzést. Erre a Thanos muksóra nagyon kíváncsi vagyok, úgy tudom, hogy majd ellene fog kifutni végül az összes MARVEL film, vagy mi a szösz... pontosabban a filmek oda vezetnek majd, hogy a Bosszúállók valamelyik rézében ő lesz a fő genya, akivel megküzdnek... vagy Thanos legyőzése megmarad a Galaxis őrzőinek?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja, Donát... az is rémlett. Akkor inkább valóban valamelyik Bosszúállók részben lesz legyakva a tag. Ez valami irtó tápos főboss lesz, úgy érzem.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja, Donát... az is rémlett. Akkor inkább valóban valamelyik Bosszúállók részben lesz legyakva a tag. Ez valami irtó tápos főboss lesz, úgy érzem.

Thanos története nem egy Avengers-filmben lesz bevégezve.

 

Hanem kettőben. :D Thanos kinyírása ugyanis két filmet fog kitenni, a harmadik epizódot, az Avengers: Infinity Wart két részre szedték. Sőt, bár ez csak pletyka, de elvileg a Galaxis Őrzői és a Bosszúállók össze is fognak fogni ellene - amiben van ráció, hiszen Stark mindkét csapatnak tagja volt a képregényekben.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ezekkel a MARVEL filmekkel egész jól elvoltam az elmúlt években, de semmi komoly.... de egyre inkább azt érzem, hogy egyre komolyabban tetszik az egész cucc. Főleg az Amerika kapitány - A tél katonája és a Galaxis őrzői óta. Jó ez a cucc gyerekek! :)

 

Szóismétlés powa! :):rock:

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.