Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Hát azt érdemes lenne megvizsgálni, hogy a FOX/Intercom párosnak miért érte meg, a Disney/ProVideo párosnak meg már miért nem érné meg a Star Wars-t kiadni Blu Ray-n. Szerintem a ProVideo lesz*rja a magyar piacot. Nem is magyar cég, azt meg hogy lobbizzon értünk a kis román szívük nem engedi. Másrészt mi sem vagyunk jobbak a Deákné vásznánál, végülis azt kapjuk amit érdemlünk sajnos. De a SW lehetne kivétel, ez mindíg is kivétel volt.

Szerkesztve: - Donát
Káromkodásra figyelj!
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Avengers 2... - 9/10 - Assemble!! :) - Őszintén szólva annyira nem vártam ezt a filmet, mert úgy gondoltam kb ugyanaz lesz mint az előző. Tévedni nem tévedtem sokat, de mégis...hozta azt amit egy képregényes filmnek kell. Még magasabbra pakolta a lécet. Egyre csak húzzák a lapokat, és egyre jobbak és jobbak. Rettentő látványos, rettentő szórakoztató, nem tudok rá rosszat mondani, - nyilván egyszerű a sztorija, aki ismeri a képregényeket kb ki is találhatta előre, de persze még így is azért volt benne csavar. Jók az új karakterek, - csak kicsit már sokan vannak úgy ámblokk így az újakra nem sok idő maradt, - amit nagyon sajnálok mert mind megért volna kicsivel több játék időt. Leginkább Ultron. Remek ellenfél, egyszerre vicces, mégis félelmetes és célratörő. Szépen felvezeti a sztori a Civil Wart is, szóval volt itt minden. Érdemes moziban megnézni mert tényleg 2 és negyed óra kikapcsolás. :)

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

John Wick

 

Páran már pedzegették, hogy jó a film de úgy voltam vele, hiszem ha látom. Láttam és valóban ott van a szeren! Igazi adrenalin fröccs, aminek ott a helye a legjobb akciófilmek között. Rég vártam már egy ilyenre. :cool::D:rock:

 

10/10

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen. És mint írtam, szuper lett. :D

 

Ez meg nem tudom mennyire hivatalos, de elvileg a Suicide Squadhoz promokép. Hát Batman ellenfelei elég betegen néznek ki így egymás mellett. :D (vagy gagyin, még nem döntöttem el) Joker hiányzik. :(

11038861_800558686660286_1333406056482684226_n.jpg?oh=322dac505e8fa68a81e82653320a4a9e&oe=55CA66AA&__gda__=1439604771_460cadb9d3e55be1ef532e730108796c

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem mondanám, hogy gagyi, de ha nem írod oda, hogy ez a Suicide Squad akar lenni, sosem jövök rá. Még Harley Quinn úgy ahogy felismerhető (miután már tudom, hogy ez a Suicide Squad, amúgy bármilyen random prosti lehetne), de a többiekre legfeljebb tippelni tudnék. Na meg még Katana, őt talán gyorsabban felismertem volna. De a többiek, hát X.

Láthatóan kölcsönkérték a Thinget a Fantastic 4-ból (ez Killer Crock akar lenni?), két zombit a The Walking Deadből és négy random zsoldost a Deus Exből. Na jó, lehet tényleg gagyi... :45:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez meg nem tudom mennyire hivatalos, de elvileg a Suicide Squadhoz promokép. Hát Batman ellenfelei elég betegen néznek ki így egymás mellett. :D (vagy gagyin, még nem döntöttem el) Joker hiányzik. :(

Most láttam én is FB-n, aszerint hivatalos. :) Joker elvileg nem tagja a csapatnak, a filmben persze benne lesz. Harley Quinn mellett szerintem Deadshot, Katana, Boomerang és Killer Crock azért elég jól felismerhetők. A többiekről ha nem tudnám kik, meg nem mondanám.

 

Nekem bejön a kép, főleg Harley lett tökéletes választás. Az Arkham játékok után, rég óta vártam már a filmes megjelenésére. Perfect. :D Jelenleg sokkal kíváncsibb vagyok erre a filmre, mint a Dawn of Justicre.

 

Itt van pár forgatási kép is...

 

set1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

set2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap megnéztem a Prometheus-t, és örülök, hogy láttam végre. :)

Nagyon hangulatos film, és sok minden tetszett benne, pl. az egész környezet, amiben játszódott, a zenéje, és főleg David, az android (amúgy is kedvelem Michael Fassbendert). Ami nem tetszett, az az idióta tudósok felelőtlen viselkedése, ami már hihetetlen, mekkora hanyagság (mint akik még sosem voltak hasonló expedíción, vagy szimplán csak elhagyták a józan eszüket), és hogy számomra nem volt teljesen követhető minden a filmben elsőre, utána kellett olvasnom, ami azért nem az igazi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Prometeus

Ha jól tudom van egy kivágott jelenek, ahol...

 

a biológus tudós miután eltéved elszív egy "vicces cigit", és ezért próbálja meg babusgatni azt a kígyó szerű valamit. A többi hülyeségre még ilyen magyarázat sincs. A küldetésre egyszerűen összeszedték a létező inkompetensebb gárdát, ami csak létezett

 

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mit szóltok az Avengers 2 box office nyitásához? Ha jól látom, most jóval erőteljesebb volt a zuhanás szombatra, mint az 1. rész esetében, és kb. 17 millió dollárral kevesebbet hozott az első három napban, mint az 1. Ebből vonható le bárminemű releváns következtetés a film tetszési indexére vonatkozólag?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első Avengers hozta a legtöbb pénzt egyetlen hétvége alatt, a második Avengers a mindenkori ranglista második helyén áll. Ha lehet is levonni ebből valamit az mindenképp valami pozitív. Az embereket továbbra is nagyon érdekli ez a franchise.

Hogy milyen a film szájhagyománya az főleg a második hétvégéből látszik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Prometeus

Ha jól tudom van egy kivágott jelenek, ahol...

 

a biológus tudós miután eltéved elszív egy "vicces cigit", és ezért próbálja meg babusgatni azt a kígyó szerű valamit. A többi hülyeségre még ilyen magyarázat sincs. A küldetésre egyszerűen összeszedték a létező inkompetensebb gárdát, ami csak létezett

 

Ez a hülye ember hülye tettére a hülye magyarázat. :)

 

Milyen felelős csillagközi felfedező szív el vicces cigit egy idegen bolygón, miközben eltévedt egy idege létesítményben. Hát még jó, hogy nem mindjárt felszívott egy kis kokaint, vagy cuncolt be magának egy adag heroint. Ha ez nem baromság, nem tudom, mi az. Mázli, hogy kivágták, így eggyel kevesebb okból gyalázhatom e filmet. :evil:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap megnéztem a Prometheus-t, és örülök, hogy láttam végre. :)

Ami nem tetszett, az az idióta tudósok felelőtlen viselkedése, ami már hihetetlen, mekkora hanyagság (mint akik még sosem voltak hasonló expedíción, vagy szimplán csak elhagyták a józan eszüket), és hogy számomra nem volt teljesen követhető minden a filmben elsőre, utána kellett olvasnom, ami azért nem az igazi.

 

Többek közt az általad leírtak miatt tartom rossz filmnek :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első Avengers hozta a legtöbb pénzt egyetlen hétvége alatt, a második Avengers a mindenkori ranglista második helyén áll. Ha lehet is levonni ebből valamit az mindenképp valami pozitív. Az embereket továbbra is nagyon érdekli ez a franchise.

Hogy milyen a film szájhagyománya az főleg a második hétvégéből látszik.

Értem, köszi!

 

Akkor majd figyelem a 2. hétvége számait.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap megnéztem a Kingsman-t, nem igazán követtem a híreket trailereket róla talán csak az elsőt, abban látszott, hogy lesznek benne kémkütyük úgyhogy elkönyveltem magamban, hogy egyszer majd meglesem azért.

Nagyon jó a realisztikus írányvonal amit a James Bond filmek követnek manapság és ennek tükrében ez egy abszolút hiánypotló alkotás. Pögős akciójelenetek vannak benne, elég érdekes volt Colin Firth-t bunyózni látni :D A poénok is elég jók. A tüzijátékon meg majdnem besírtam :D

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár napja én is megnéztem és akartam írni, hogy mennyire jó film lett! Nagyon szórakoztató, és az a templomos jelenet bár szerintem valahogy nem illik a filmbe a stílusa miatt, mégis zseniális, és csak tátott szájjal néztem. :D :D Egyszerűen Cool a film. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.