Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én ma láttam a filmet. Hát valahogy nem volt az igazi, pedig jó gondolatok, de valahogy mindegyiket félbe hagyták. A játékidő nagyon rövid, az események túl gyorsan követik egymást, többször is éveket lép előre a cselekmény. A szereplők közti kémia szinte nulla. Akció pedig jó, ha van benne 3 db. Pedig én előitéletek nélkül néztem meg, és drukkoltam is, hogy jó film legyen. A legnagyobb gond, hogy másfél órába nem lehetett belenyomni a történet és a karakterek kibontakozását. De annyira nem rossz, mint ahogy irnak róla mindenhol.

Szerkesztve: - luke19
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na milyen az új Fantasztikus négyes film?

 

 

De annyira nem rossz, mint ahogy irnak róla mindenhol.

 

 

Juj, pedig aztán borzasztóan lehúzzák.

 

Látatalanban nem akarok ítélkezni, de az egész koncepció, a reboot (ez is) önmagában taszít, pedig bírom a színészeit. Majd ha már szuperhős hiányom lesz, egyszer megnézem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látatalanban nem akarok ítélkezni, de az egész koncepció, a reboot (ez is) önmagában taszít, pedig bírom a színészeit. Majd ha már szuperhős hiányom lesz, egyszer megnézem.

Gondolod, hogy lesz olyan mértékű szuperhőshiányod, hogy ráfanyalodj erre? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már megrendezte :P Annyira jó ez a trailer, egyik kedvenc mondatom elhangzott benne :D Sajnos egy másik kedvenc dumám biztosan nem fog szerepelni (mert a sztori ezen a része módosult látva a trailert), de kibírom. Remélem, a rendező ellenére ez egy jó film lesz :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is tetszik, jól átjön a hangulat, és Matt Damon-t az Isten is asztronauta/botanikus/gépészmérnöknek teremtette. :D Bízom benne, hogy jó film lesz. :) A szereplőgárda elég illusztris, és ahogy beszéltünk is róla,

hurrá, itt Sean Bean végre nem fog meghalni. :D

 

 

MissKarrde, asszem tudom, melyik a kedvenc mondatod, ami elhangzik. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel jópár filmjét igencsak csípem, én mindig meg szoktam szavazni a bizalmat az öregnek, most se lesz másképp, főleg, hogy ilyen szupernek tűnik az előzetesből. Talán a könyvre is beruházok egyszer.

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MissKarrde, asszem tudom, melyik a kedvenc mondatod, ami elhangzik. :)

A bolygó legjobb botanikusa megjegyzésre gondoltam, nekem az ilyen dumák tetszettek nagyon a könyvből :) És van belőlük bőven.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap elkezdtem A Marsit olvasni, ma szerintem be is fejezem. Csak elég sok itthoni tennivaló van, és nem tudok vele úgy haladni, ahogy szeretnék. Fontos megjegyzés: ha van csak 5 szabad percem olvasom. Ha budira megyek viszem magammal. Tegnap is zuhanyzás helyett inkább kádban fürödtem, mert úgy lehet olvasni is (zuhanyzás közben nehézkes) :P Szóval valami elképesztő regény. Rögtön az elején megfogott és azóta sem eresztett el, mint az a fenti sorokban látható és érezhető :)

 

Scottal nekem továbbra sincs semmi bajom, de aszem ezt pont nekem felesleges is leírnom. Szóval ez volt az utolsó. :D

 

Az új előzetes döbbenetesen jó, a filmet pedig őrülten várom (tényleg, mikor is jön?)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Jaja! ;) Mindkét filmet várom, egyiket jobban, mint amásikat. Pontosabban a Promi 2-t jobban :P

 

-------

 

Tegnap sajnos nem tudtam annyit haladni A Marsival, mint akartam, de ma befejezem ezt a fantasztikus regényt. Kb 20 oldal van hátra. Könyvön régen izgultam ennyit. Hihetetlen!

 

Update: Kivégeztem a könyvet. Öööö... ez nagybetűs élmény volt. Könyv ritkán nyújt ilyen katarzis közeli érzést, mint ez. Ez a srác, aki írta a könyvet tényleg egy zseni, és ez az ELSŐ könyve! Remélem még lesz pár hasonlóan izgalmas és kreatív mű tőle!!!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alapsztori: Jelen. Berlin közepén egy üres telken, katonai egyenruhában egy ötvenhat esztendős férfi ébredezik: Adolf Hitler. Amit talál: béke, demokrácia, rengeteg külföldi és egy női kancellár... Ebben az új világban a tőle elvárható fanatikus hittel új karrierbe kezd.

Előzetes

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.