Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Darth Revan már csak mi maradtunk ketten, akik kíváncsiak a filmre, szóval egy kis nyalánkság

Támadnak az orkok az erdőben

 

A Trónok Harcás Ramin Djawadi zenei aláfestése itt nagyon jól passzol. A CGI is gyönyörű...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Darth Revan már csak mi maradtunk ketten, akik kíváncsiak a filmre, szóval egy kis nyalánkság

Érdekelni engem is érdekel -ha nem lesznek katasztrofálisak a kritikák akkor valszeg idén ez lesz az első új film amit moziban látok- csak nincs magasan a léc. Ami remélhetőleg segit majd abban hogy ellegyek vele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jake: köszi. Nagyon jók voltak ezek a jelenetek. Már csak abban reménykedek, hogy a magyar fordításokban követik majd a személynevek és földrajzi nevek lefordítását.

Az év eddigi legjobban várt filmje számomra, az új X-men mellett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Cloverfield Lane

 

Nagyszerű szórakozás! Minden percét élveztem. Nem tudom ki volt tisztában már eddig is a lényeggel, de én tuti nem. A Godzillából kiindulva nem is lehettünk biztosak semmiben. Sőt, ahhoz képest itt egy egy marha nagy meglepetés várt ránk.

 

John Goodman meg kaphat egy marha nagy pacsit! Hihetetlen nagyot alkotott ez az ember egy drámában. Pedig ő inkább komikus színész. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Több, mint gyanús... az új X-men film nincs a Cinema City moziműsorában, pedig hét végén premier.

 

Szerintem ez is úgy járt, mint a Majmok bolygója 2... :facepalm:

 

Jó lenne valami hivatalos info, de már megint mindenki lapít, mint sz@r a fűben... :angry:

Holnap lesz sajtóvetítés a Westendben, és a Cinema City küldte a meghívót, szóval szerintem nem járt úgy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De a majmócák golyóbisánál a sajtóvetítés sem cinema piciben volt. Persze ez nem megdönthetetlen érv, de azért talán ad némi reményt.

 

Igazad lett. Még egy órája is tárgyaltak, de aztán végül is egy nappal a bemutató előtt csak megállapodtak a vetítésről.... Azért néha szívesen belátnék a kulisszák mögé, mik történnek ilyenkor. :roll:

Szerkesztve: - R2-D2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még egy órája is tárgyaltak, de aztán végül is egy nappal a bemutató előtt csak megállapodtak a vetítésről.... Azért néha szívesen belátnék a kulisszák mögé, mik történnek ilyenkor. :roll:

:facepalm: Az igen. Nem izgulós fajták a határidőkkel..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

- Uraim... uraim... mindenki nyugodjon le a p*csába. Holnap vetítés, ma megállapodunk.

- Nem, ha nem kapjuk meg a ... %-ot.

- Márpedig nem fogjátok megkapni. Max nem vetítjük le a filmet.

- Ja, mint anno a Majmok bolygóját... az is jól bevált.

- Nekünk nem fájt. Max a nézők szívták meg, de az meg kit érdekel?! Majd letöltik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De a készítők nem érzik ezt az egészet borzasztó kínosnak? Egyáltalán ki volt az az elvetemült, akinek ez az egész film kipattant a meszes agyából, és ráadásul ki volt az, aki erre rábólintott?

Nem, nem azzal van bajom, hogy nők a főszereplők, bár de... valahol ezzel is bajom van, de nem az elsődleges, mert női karakterekkel is meg lehetett volna ezt csinálni jól. Te jó ég, hát az előző részeket teljesen és totálisan elfelejtették a készítők? Egyetlen egy jó dolog van a trailerben és az a zene, de az sem ennek a filmnek az érdeme.... komolyan mondom megáll az ész. Ha én így kibukok rajta, akkor képzelem Dzséjtet, aki nagyon szereti a korábbi részeit a sorozatnak. :(

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.