Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ez az új Pókember nagyon béna. Az előzetes el is vette a kedvemet tőle.

Dettó..Moziban 100, hogy kimarad, de azon sem csodálkoznék, ha az első MCU film lenne ami bukta lenne, vagy neccesen sikeres.

Az a baj vele számomra, hogy ez már az 5. pókfilm cirka 14 év alatt (és akkor nem számoltam a CA: Civil war-t).

Nem vagyok rá kíváncsi, sem rá, sem a May nénire, akkor sem ha immár dögös milf és pláne nem az iskolai lúzerkedésre..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én se mondhatnám hogy említésre méltóan felcsigázott volna. Pókmanuszos muvi még nem volt számomra annyira érdektelen mint ez az új eresztés.

 

 

Nálam még ez a film is várós. Nagyon szerettem az AC játékokat.

Engem a film eleinte nem igazán érdekelt de idővel rendesen megjött hozzá a kedvem. A játékokat amúgy nem igazán ismerem. A muvi miatt belenézegettem néhány játékmenetes vidibe és annyi is volt részemről az Assassin's Creed játékokkal való foglalkozás.

 

 

Jó karakterszínész ez a Ben Mendelsohn nagyon!

Még nem igazán tudtam tisztább képet alkotni a színészi képességeiről mert a zsiványos előzeteseken és a The Dark Knight Riseson kívül másban nem láttam azt a manuszt. Jókat olvastam már róla de az kevés ahhoz hogy érdemlegesen tudjam hová tenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dettó..Moziban 100, hogy kimarad, de azon sem csodálkoznék, ha az első MCU film lenne ami bukta lenne, vagy neccesen sikeres.

Ezt mire alapozod? Pókember Superman és Batman után a legnépszerűbb képregényhős, a Civil Warban az előzetes fanyalgás ellenére többéségében imádták a rajongók, és az MCU-ban még a legsikertelenebb film is instant siker. Azon sem lepődnék meg, ha ez lenne a legsikeresebb MCU-film.

Amúgy a hatodik Pók-film, a Civil Wart meg hülyeség is lenne számolni, hiszen az nem Pók-film. Engem sem vonz amúgy nagyon, de azzal valamennyire szimpatikussá vált, hogy nem akarják tizedszerre is lenyomni a torkunkon az eredettörténetet (mind mondjuk a Warner Supermannal), May néni végre nem nagymama (ezt sosem értettem, miért mindig egy nagyit tettek be May-nek), meg Peter sokkal fiatalabb, mint eddig bármikor. Ja, és végre nem olyasvalaki alakítja, akinek ábrázatától viszketett a tenyerem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt mire alapozod? Pókember Superman és Batman után a legnépszerűbb képregényhős, a Civil Warban az előzetes fanyalgás ellenére többéségében imádták a rajongók, és az MCU-ban még a legsikertelenebb film is instant siker. Azon sem lepődnék meg, ha ez lenne a legsikeresebb MCU-film.

Amúgy a hatodik Pók-film, a Civil Wart meg hülyeség is lenne számolni, hiszen az nem Pók-film. Engem sem vonz amúgy nagyon, de azzal valamennyire szimpatikussá vált, hogy nem akarják tizedszerre is lenyomni a torkunkon az eredettörténetet (mind mondjuk a Warner Supermannal), May néni végre nem nagymama (ezt sosem értettem, miért mindig egy nagyit tettek be May-nek), meg Peter sokkal fiatalabb, mint eddig bármikor. Ja, és végre nem olyasvalaki alakítja, akinek ábrázatától viszketett a tenyerem. :)

Bocsánat, egész egyszerűen magamból indultam ki..Azt hittem sok olyan ember lehet, aki így vélekedik, mint én.

Átfogalmazom: ha Tony Stark nem lenne benne, és nem az MCU része lenne, biztos, hogy egyáltalán nem nézném meg..

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocsánat, egész egyszerűen magamból indultam ki..Azt hittem sok olyan ember lehet, aki így vélekedik, mint én.

Átfogalmazom: ha Tony Stark nem lenne benne, és nem az MCU része lenne, biztos, hogy egyáltalán nem nézném meg..

 

Ott a pont. Hányingerem van már a 26800-dik Pókember-filmtől. Az utóbbi 15 évben 30000 eredet-film volt már. A kutyát nem érdekli komolyan. A Tobey Maguire-féle filmek bemutattak mindent ami kell. Aztán pár évre rá Andrew Garfield főszereplésével kezdődött megint minden előlröl. Még érdekessé is tették az apja révén hogy ott valami titok van. De nem, elkaszálták és sosem tudjuk meg mi lett volna ha. Erre jön ez az új csóka akit megint le fognak cserélni ha nem hozza a film a számokat. Mondjuk ez legalább nem eredetfilm legalább. De ez a lúzer tini Pókember vicc. Pókember fiatal felnött nem egy gyerek.

Már a Logan is borzalom ezzel a vén h*lye Wolverine-el(nem is így néz ki). Persze bele kell tenni Vasembert is, igaz semmi köze hozzá, de már az Amerika Kapitány 3 is inkább Bosszúállók 3 volt mint Steve Rogers története.

Ha tényleg mertek volna nagyot álmodni, akkor berakták volna Pókembert egy Bosszúállók filmbe. De ha nem lesznek meg a számok akkor még Vasembert is újra fogják bootolni.

Szóval veled vagyok hogy már megint egy fantáziatlan unalomig ismert jóskapistát hoznak be amit az utóbbi 15 évben még úgy is bemutattak hogy mit eszik reggelire. Feesleges és unalmas.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még érdekessé is tették az apja révén hogy ott valami titok van. De nem, elkaszálták és sosem tudjuk meg mi lett volna ha.

Azok alapján, amit tudunk/sejtünk a 3. rész történetéről én boldog vagyok, hogy végül nem készült el (annak ellenére, hogy már a 2. részt sem voltam hajlandó megnézni). Eleve a Garfieldos Pókember filmek csak azért készültek el, hogy a Marvel ne kapja vissza a jogokat a karakterhez. Egy kényszer film volt, semmi több. Pénzt még hozott, és sem a nézők, sem a kritikusok nem utálták, de mindenki tudta, hogy ennél több van a franchise-ban. Egyedül a Garfield srácot sajnálom, mert pont ő volt a legnagyobb felszólalója annak, hogy a Pókember csatlakozzon a Bosszúállókhoz, erre ki kellett tenni a szűrét mire ez megtörtént.

 

Erre jön ez az új csóka akit megint le fognak cserélni ha nem hozza a film a számokat.

Az MCU-ban ritka, hogy valaki újracastingolnak. Ahhoz a színésznek is és a filmjének is nagyon rosszul kell teljesítenie (Edward Northon az Incredible Hulkban), vagy a színésznek olyan pénügyi kéréseinek kell lennie a stúdió felé, amit az nem hajlandó tejesíteni (Terrence Howard Iron Man után). Tom Holland CW-os debütálása után nem hiszem, hogy a stúdió fejében ez még csak meg is fordulna. Garfieldot azért kellett lecserélni, mert az ő által alakított Pókembert nem lehetett bemesélni az MCU kereteibe

 

Pókember fiatal felnött nem egy gyerek.

Most kapaszkodj meg: Tobey Maguire és Andrew Garfiel is gimis karaktert játszottak. Az egyetlen különbség, hogy Tom Holland tényleg úgy is néz ki, mint egy gimis

 

Már a Logan is borzalom ezzel a vén h*lye Wolverine-nel(nem is így néz ki).

Ezt nem értem. Sokan már évek óta panaszkodnak, hogy Huhg Jackman 2000 óta ugyanazt az "örök fiatalt játssza", holott már felette is elszállt az idő. Erre jön egy film, ahol tényleg egy olyan idős Logant kell eljátszania, amit a színész kora is megindokol, erre ez hirtelen baj?

 

Persze bele kell tenni Vasembert is, igaz semmi köze hozzá...

Hát, ha a CW-ban elkezdett Pókis történetet folytatják, akkor az lenne a csoda, ha Stark kimaradna, mert nekem az jött le belőle, hogy felvállalta a srác mentorának a szerepét. Lehet, hogy egy kicsit túltolják majd, de ez csak a végeredményből derül majd csak ki.

 

de már az Amerika Kapitány 3 is inkább Bosszúállók 3 volt mint Steve Rogers története.

Megintcsak hányszor és hányszor olvastam, hogy "A solo filmek alatt hol a többi Bosszúálló? Miért nem avatkoznak bele az ott történtekbe?". Erre kijön egy film, ami pont ezzel foglalkozik, és ez már megint baj

 

Ha tényleg mertek volna nagyot álmodni, akkor berakták volna Pókembert egy Bosszúállók filmbe.

Szerintem a Marvel ezer örömmel berakta volna egy Bosszúállók filmbe (de ha a te szemeden keresztül nézzük, akkor Póki már szerepelt egy Bosszúállókban, méghozzá a Polgárháborúban :P ), csakhogy a Sony-nak idő kellett, hogy belássa, hogy ez a saját univerzum építés nem fog menni csak a Pókember jogaival. De ne aggódj, a Bosszúállók 3-ban 100%, hogy benne lesz Pókember.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval veled vagyok hogy már megint egy fantáziatlan unalomig ismert jóskapistát hoznak be amit az utóbbi 15 évben még úgy is bemutattak hogy mit eszik reggelire. Feesleges és unalmas.

Végre nem vagyok egyedül! :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze bele kell tenni Vasembert is, igaz semmi köze hozzá

Nabo mindent remekül leírt, de erre még reflektálnék, mert nem csak az igaz teljes mértékben, amit ő leírt, de, ami azt illeti, még annál is több köze van Vasembernek ehhez a sztorihoz. Íme a bizonyíték, ami nem ígéret:

faFkmUT.jpg

Mint látható, a borítón ugyanaz a három figura van, akik a filmben is szerepet kaptak.

 

Hát nem mert 2019-ben jön a második Marvel Spider-Man film.

Ezt honnan tudod? Én csak az Ant-Man and the Waspról, a Captain Marvel és az Avengers 4-ről tudok. És még nem hallottam hírét, hogy valamelyiket is elhalasztották volna vagy bevállalnak egy negyedik filmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én személy szerint kevés unalmasabb és érdektelenebb sztárolt karaktert ismerek, mint a Pókembert. Talán még Superman? Jobban örültem volna, ha úgy hagyják ki a Bosszúállók sorozatból, ahogy van.

De miért hagyják ki, amikor a képregényekben is az egyik legfontosabb csapattag? Milliók sírtak amiatt, hogy nincs a csapatban. Most ők örülhetnek. Én sem csípem, de én nem csíptem Vasembert sem, Hulkot és a Hangyát még most sem csípem. Mázli, hogy Hulkot jól kezelik, sidekick szerepben van, nem erőltetik az önálló filmet.

Ráadásul, attól, hogy az elmúlt öt film ganyé (na jó, a második film nem az), ez még jól sikerülhet. Ha meg jól sikerül, tudják értelmesen, szórakoztatóan tálalni a karaktert, akkor meg pláne, miért hagyják ki? Ha persze elcseszik, akkor kár volt az egész, de ez csak a film után derül ki.

Amúgy, Pókember semmivel sincs többször eladva, mint Batman vagy Superman. Mindkettő megélt nagyon rövid idő alatt két rebootot (Batman: Begins, Batman v Superman, Superman Return, Man of Steel), ráadásul mindkét esetben egy újabb eredettörténet (Batman: Begins, Man of Steel) és egy nem eredettörténet (Batman v Sueperman, Superman Return) készült. És Batman is már a hatodik filmjét kapja meg, de ha jól tudom, egy plusz filmbe is beugrott vendégszerepelni, mint ahogy most Tony beugrik Spidey-hoz.

Ráadásul, ezekhez jobb, ha hozzászokik mindenki, mert a Marvel már ilyeneket akar készíteni, ahol nem csak a címszereplő, de régebbi karakterek is feltűnnek nagyobb szerepben. Ugye a Thor: Ragnarokban ott lesz Hulk...

 

és mint kiderült, Strange is.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt honnan tudod? Én csak az Ant-Man and the Waspról, a Captain Marvel és az Avengers 4-ről tudok. És még nem hallottam hírét, hogy valamelyiket is elhalasztották volna vagy bevállalnak egy negyedik filmet.

Mai hír

http://www.ew.com/article/2016/12/09/spider-man-homecoming-2-bad-boys-4-summer-2019

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak az Ant-Man and the Waspról, a Captain Marvel és az Avengers 4-ről tudok. És még nem hallottam hírét, hogy valamelyiket is elhalasztották volna vagy bevállalnak egy negyedik filmet.

A Spider-Man a Marvel studios-tól független. Még mindig a Sony szekere. Ne keverd össze a többi Marvel projektekkel. Csak kölcsönös megállapodás volt nem visszavásárlás.

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Spider-Man a Marvel studios-től független. Még mindig a Sony szekere. Ne keverd össze a többi Marvel projektekkel. Csak kölcsönös megállapodás volt nem visszavásárlás.

Igaz, erről megfeledkeztem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ott a pont. Hányingerem van már a 26800-dik Pókember-filmtől. Az utóbbi 15 évben 30000 eredet-film volt már. A kutyát nem érdekli komolyan. A Tobey Maguire-féle filmek bemutattak mindent ami kell. Aztán pár évre rá Andrew Garfield főszereplésével kezdődött megint minden előlröl. Még érdekessé is tették az apja révén hogy ott valami titok van. De nem, elkaszálták és sosem tudjuk meg mi lett volna ha. Erre jön ez az új csóka akit megint le fognak cserélni ha nem hozza a film a számokat. Mondjuk ez legalább nem eredetfilm legalább. De ez a lúzer tini Pókember vicc. Pókember fiatal felnött nem egy gyerek.

Már a Logan is borzalom ezzel a vén h*lye Wolverine-el(nem is így néz ki). Persze bele kell tenni Vasembert is, igaz semmi köze hozzá, de már az Amerika Kapitány 3 is inkább Bosszúállók 3 volt mint Steve Rogers története.

Ha tényleg mertek volna nagyot álmodni, akkor berakták volna Pókembert egy Bosszúállók filmbe. De ha nem lesznek meg a számok akkor még Vasembert is újra fogják bootolni.

Szóval veled vagyok hogy már megint egy fantáziatlan unalomig ismert jóskapistát hoznak be amit az utóbbi 15 évben még úgy is bemutattak hogy mit eszik reggelire. Feesleges és unalmas.

Így érzem én is. Nyilván ortodox vagyok, mert nálam ezek a képregény filmek annyira egyszer nézősek mint egy rosszabb NB1-es focimeccs. Pénzt sose adnék értük az biztos. Ez a pókember meg egy röhej. Már az előzetesét is kín volt végig nézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így érzem én is. Nyilván ortodox vagyok, mert nálam ezek a képregény filmek annyira egyszer nézősek mint egy rosszabb NB1-es focimeccs. Pénzt sose adnék értük az biztos.

Vagy éppen unortodox. :D Ahogy én is egyébként, nekem inkább a mennyiséggel van problémám.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a Sony ott rontotta el, hogy nem a pókember 4et csinálták meg. Értem én, hogy Raimi lelépett. De jöhetett volna más a szinészek maradhattak volna. Ha a Sony kicsit több pénzt ajánl nekik egyik se utasítja vissza. Főleg hogy azóta egyik se lett túl nagy sztár. Nem azt mondom hogy Maguire annyira jó pókember de ha 2012 -ben az eredeti szereplőgárdával folytatják hatalmas pénzügyi siker lett volna. Hisz a 3. rész is akarmilyen rossz volt mégis a legtöbb pénzt hozta. De helyette bemutatták a rebootot. Amit én nagyon kedvelek de a nézők nem voltak annyira kíváncsiak rá. Hiába jobb Garfield mint Maguire. Akkor is kár volt a reboot. Sokak szemében maguire A Pókember, mert őt szokták meg, akkor még nem volt annyi szuperhős film, jobban megmaradt a nézőkben. Főleg hogy tvben is vagy százszor vetítették a filmeket így még az is ismeri aki utálja a képregény filmeket. Egy pókember 4 akármilyen rossz lett volna akkor is ütött volna pénzügyileg mert jobban érdekelte volna a nézőket mint ugyanazt a történetet újramegnézni. És Maguire most se öreg ő is simán csatlakozhatott volna a bosszúállókhoz mint felnőtt pókember. És a Sony egy jól bejáratott mindenki által ismert pókemberrel sokkal jobb helyzetben lett volna a Disney-vel való targyalásokon.

 

A majmok bolygóját hihetetlenül várom. Szerintem én vagyok a legnagyobb rajongója itt a fórumon. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És Maguire most se öreg ő is simán csatlakozhatott volna a bosszúállókhoz mint felnőtt pókember. És a Sony egy jól bejáratott mindenki által ismert pókemberrel sokkal jobb helyzetben lett volna a Disney-vel való targyalásokon.

Ebben nem vagyok biztos, ugyanis a Marvel tudatosan építi az MCU-t, és a Maguire féle Póki nem beilleszthető a sztori keretébe. Szerintem a Sony már a Garfield féle Pókembert is hozzá akarta kapcsolni az MCU-hoz (lagalábbis miután belátták, hogy a saját univerzum nem fog működni), azonban ezt a Marvel nem hagyta, és ezért kellett az újabb reboot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a Sony ott rontotta el, hogy nem a pókember 4et csinálták meg. Értem én, hogy Raimi lelépett. De jöhetett volna más a szinészek maradhattak volna. Ha a Sony kicsit több pénzt ajánl nekik egyik se utasítja vissza. Főleg hogy azóta egyik se lett túl nagy sztár. Nem azt mondom hogy Maguire annyira jó pókember de ha 2012 -ben az eredeti szereplőgárdával folytatják hatalmas pénzügyi siker lett volna. Hisz a 3. rész is akarmilyen rossz volt mégis a legtöbb pénzt hozta.

Én is az eredeti gárdát láttam volna szívesen újra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.