Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Gondoltam arra, hogy újra megnézem a Szárnyas fejvadászt, mert tinédzserként láttam, és sajnos alig bírtam végignézni, de azok után, hogy Donát is halálra unta - nem mellesleg a 2001-et én sem bírnám még egyszer megnézni - , nem biztos, hogy ez olyan jó ötlet :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondoltam arra, hogy újra megnézem a Szárnyas fejvadászt, mert tinédzserként láttam, és sajnos alig bírtam végignézni, de azok után, hogy Donát is halálra unta - nem mellesleg a 2001-et én sem bírnám még egyszer megnézni - , nem biztos, hogy ez olyan jó ötlet :hmm:

Lehet csak én nem voltam vevő rá. :) Miattam semmiképp se tedd parkolópályára. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kevesebb unalmasabb filmet ismerek, mint a Blade Runner. Egy pár hónapja döntöttem úgy, hogy végre megnézem. Úgy 30 perccel a vége előtt kinyomtam, annyira unalmas volt.

Én még anno moziban láttam, és nagy hatással volt rám. Azóta talán egyszer vagy kétszer láttam tévében is, és akkor is tetszett. Valóban nem egy akciódús film, de nagyon erős a hangulata. Az külön pikáns dolog, hogy a film asszem 2019-ben játszódik, amit a nyolcvanas években így képzeltek, ennyire lepukkantan, robotokkal, kilátástalanul, és aztán a világ nagyon nem ilyen lett, hál' Istennek. :) Ha valaki panaszkodik, hogy bezzeg a régi időkben mennyire sokkal jobb volt, nekem eszembe szokott jutni, hogy a mostani világ is lehetne sokkal rosszabb, pl. olyan mint a Szárnyas fejvadászban.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Blade Runnert és a 2001-et egyszer láttam és elég is volt belőlük annyi.

 

--------------------------

 

Nagyon nagy a csönd a dínós nácik körül. Egy új poszterrel azért csak előrukkoltak.

 

v73vw0.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Shane Black Predator forgatási képein végre feltűntek a Ragadozók is!

Hogy tetszenek? A jelenet sok mindent elárul...

 

 

Csapatmunka lesz ember és ragadozó között? Hm...

TG8w5FI.jpg

 

 

Az érdekes lenne. Könyvben már van olyan sztori, ahol ez jól kijött.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mostanában végzik Aronofsky új horror-drámájának, a Mother!-nek utómunkálatait. A muviban egy házaspár otthonába hívatlan vendégek érkeznek és a pár nyugodt életét veszélyeztetik. A szereplők közt Jennifer Lawrence, Javier Bardem, Michelle Pfeiffer, Ed Harris és Domhnall Gleeson is látható.

Egyszer biztos meglesem.

 

A poszter horrorisztikus úgyhogy jobb ha rejtve van.

 

 

125krqc.jpg

 

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak A forrást és a Fekete hattyút láttam tőle, azok nagyon tetszettek. :)

 

Mostanában végzik Aronofsky új horror-drámájának, a Mother!-nek utómunkálatait. A muviban egy házaspár otthonába hívatlan vendégek érkeznek és a pár nyugodt életét veszélyeztetik. A szereplők közt Jennifer Lawrence, Javier Bardem, Michelle Pfeiffer, Ed Harris és Domhnall Gleeson is látható.

Egyszer biztos meglesem.

 

A poszter horrorisztikus úgyhogy jobb ha rejtve van.

 

 

125krqc.jpg

 

Ez a poszter annyira angyali, hogy szinte ordít róla, hogy valami ördögi titkot leplez. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Shane Black Predator forgatási képein végre feltűntek a Ragadozók is!

Hogy tetszenek? A jelenet sok mindent elárul...

 

 

Csapatmunka lesz ember és ragadozó között? Hm...

TG8w5FI.jpg

 

 

Egyelőre nem is tudom mit gondoljak erről..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Noéból egyelőre csak részleteket láttam.

Tegnap este agyaltam azon, hogy mit hagytam ki tőle, és lám, itt a megoldás: a Noét nem láttam. Persze, ha valami extrémet szeretnél látni, akkor a Pít nézd meg, biztosan nem tucatfilmet kapsz :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, ha valami extrémet szeretnél látni, akkor a Pít nézd meg, biztosan nem tucatfilmet kapsz :)

Valamikor régebben felmerült bennem hogy azt is meg kéne már néznem de csak halogattam. Ideje lenne azt is letudnom. Szerintem hamarosan sort kerítek reá. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem adok egy olyan portál véleményére, ami nyíltan vállalja, hogy b*zi... Sok film eléri ma is a jó szintet, csak a sznobizmusba beleb*zult nézők, akik ettől tartják többre magukat, nem képesek a kibebaszottkultuszkorszakalkotóüberfaszakurvajónál alább adni. Mert mindenki egy kib*szott filmesztéta és kultúrf*sz, és k*rvára elfelejtette a nézők dicső segglyuka, hogy a filmek nem kultúrára, hanem szórakozásra valóak. Scott az Alient sem korszalkotónak sz*rta ki, csak megrendezett egy összelopkodott elemekből álló filmet. James Cameron még ennyire sem törte magát, megfilmesítette a Starship Trooperst, azt csókolom. Jó filmek ezek, jó filmek vannak most is, csak a nézőknek nem kéne olyan pofát vágnia hozzájuk, mintha büdöset szagolnának.

A PC Guru komment szekciójában lehet hogy ennyire rossz a helyzet de sztem összességében ettől jobb. Ha egy film valóban jó akkor ott minimális a fikázás. Legutóbbi példa Guardians of the Galaxy Vol. 2. Ha pedig valahol nagy a fröcsögés arról a legtöbb esetben a film tehet és leginkább az dönti el film megítélést hogy ki mennyire tudd megbocsátani a hibáknak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha csak a PC Guru komment szekciójára korlátoznám az infógyűjtésem... :facepalm: De nyilván nem csak ide szól, hanem egy picit tágabban vizslatom a világot, és a belefáradásom a sok picsogásba és világmegváltás elvárásba már ezen túl mutat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom a Deadpool sikereit látva a Sony maga is meg akarja csinálni a saját korhatáros képregényfilmjét, viszont a Marvel nem ment bele, mert ilyen film nem illene bele az MCU-ba.

 

Kíváncsi leszek, hogy egy Pókember főellenségről szóló film, milyen lesz Pókember nélkül. A Deadpool egész jól megoldotta mainstream X-menek nélkül, de nem hiszem, hogy ez most is be fog válni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tom Hardy? WTF.

 

Egyrészt örülök hogy lesz ilyen film, viszont ott van az is, hogy egy ilyen film Pókember nélkül kb. halálra van ítélve. Venom póki nélkül nem igen tud létezni. Ez kb. olyan, mint pl.: Joker sem tud Batman nélkül létezni, vagy vmi ilyesmi.

Jó, ha a Disney csinálna egy ilyen filmet, akkor az egy lebutított, brutalitást mellőző Venom film lenne, ami a karakterhez szerintem nem lenne méltó, meghát a Disney stílusa nem az R-besorolás.

 

Ez az egész, amit a Sony csinál egyszerűen nevetséges. :roll: ÉS ami a vicces az egészben, hogy ha jól tudom, akkor a Sony még akar egy Silver Sabre/Black Cat spin-offot csinálni, de ezt is komolyan gondolják?

 

Mondjuk halkan jegyzem meg, hogy egy Agent Venom filmnek jobban örülnék, csak hát ehhez is kell Póki ha jól tudom.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy klassz Venomos muvira vevő lennék. Nem izgatna ha Tomi lenne a Méreg. Jelenleg nehezen tudom ugyan a szerephez elképzelni de Bálás Krisztiánnal és az ő Termi: Megváltásos Connor-jával se voltam eleinte kibékülve de aztán csak megszoktam azt a párosítást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben a Sony bejelentette a Venom filmet Tom Hardy-val a főszerepben. A pletykák szerint független lesz az MCU-tól, így az új Pókember Hazatéréstől is.

 

 

cu79r.jpg

 

Ez felkeltette az érdeklődésem. Remélem is, hogy nem lesz köze a Disney-s Marvel Mozis cuccokhoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.