Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Tadam-tam-tadam....tadam-tam-tadam.....

 

http://www.sg.hu/cikkek/55459/terminator_s...e_future_begins

"A producerek nem áltatnak senkit egy kerek történettel, hiszen ez a rész bevallottan egy új trilógia első epizódja lesz."

Hát vagy az egész T széria utolsó epizódja :D:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hüppp...

http://rapidshare.com/files/61046737/TF2_100207.pdf

Hivatalosan tagadják, de az előző rész forgakönyve is simán kiszivárgott állítólag... mondjuk ez csak vázlat.

Vajon miért is tagadják? Talán azért, mert nincs rendezőjük és mert a forgatókönyvíró(k) lelépet. Ugye te sem veszed be ezt, hogy ez a sztorija....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lassan már hónapok óta nem vettem DVD-filmet, de nemrég beruháztam az Idő uraira. Utoljára kisgyerekként láttam, szal nem igen tudtam mire számitsak, bár a youtube-on meglesett videók alapján sejtettem, hogy azért mai szemmel is hangulatos darab lesz. De még igy is kellemes meglepetés lett belőle: egy felnőtt fejjel is nagyon élvezetes rajzilm ez, sőt felnőtt fejjel igazán. Nem csodálom, hogy nem emlékeztem a befejezésre; nyilván gyerekként fel se fogtam :o Pedig ott a helye a legnagyobb sci-fi csattanók között! Ami meglepett, hogy a werkfilmben a francia kollégák milyen durán osztják az animáció szinvonalát... sőt nem ritkán magát a filmet is. Hogy gyenge a sztori, meg kilehetett volna rúgni pár animátort... LOL. Egyébként is ritka, hogy egy dokufilmben bármi rosszat mondjanak, de egy ilyen jó film esetében ez külön meglep. Föleg, hogy a Disney-n kivül ennél sokkal minőségibb animáció nem is nagyon volt még Amerikában se (például a vele egyidős Heavy Metal néhol egyértelmüen rondább).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aliens vs Predator 2 - A Halál a Ragadozó ellen 2 magyar trailer... csak tudnám, mikor volt az Aliens vs Predator 1 :)

http://www.filmajanlo.hu/elozetesek/hamaro..._predator_2.avi

Szerintem ez már magyar hagyomány :) De szerintem ez nem oszt nem szorozz. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát elég béna címet találtak ki neki de az "Aliens vs Predator: Gyászmise" is elég furcsán hangzana. Amúgy szerintem ez a "Requiem" alcím már eleve furcsa.

Csak nem az emberiséget gyászolják? :)

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aliens vs Predator 2 - A Halál a Ragadozó ellen 2 magyar trailer... csak tudnám, mikor volt az Aliens vs Predator 1  :)

http://www.filmajanlo.hu/elozetesek/hamaro..._predator_2.avi

2004-ben volt.De gondolom arra gondolsz, hogy nem aliens volt hanem alien.

Ja igen, szerinted nincs itt valami ellentmondás?Ha napjainkban jártak a Földön alienek, akkor miért nincsenek megemlítve a jövőben játszodó 4 Alien-filmben?Csak maradt róluk valami.

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2004-ben volt.De gondolom arra gondolsz, hogy nem aliens volt hanem alien.

Ja igen, szerinted nincs itt valami ellentmondás?Ha napjainkban jártak a Földön alienek, akkor miért nincsenek megemlítve a jövőben játszodó 4 Alien-filmben?Csak maradt róluk valami.

Azt tudom, hogy 2004-ben volt AVP, de az - ahogy te is írtad - nem AlienS vs Predator volt, hanem csak Alien vs Predator. Mint ahogy nincs se Alien 2, se Aliens 3 (Alien 3 persze van :)). Szörszálhasogatás a javából, tudom, de akkor is :)

 

Szvsz ha csak nem hal meg mindenki, és nem dobnak a Gunnisonra egy szép méretes atombombát, akkor k*rva nagy ellentmondás lesz. Bár a trailerben látni egy alászáló bombát, viszont azt egy F-22-esről dobták le, ami atombombát nem tud szállítani (igaz, más nagyobb kaliberű bombát igen). Ezen felül a Requiem sem túl bíztató. Hogy a trailerben meghalt emberek számáról már ne is beszéljek. Szóval csak nem fogunk tobzódni a túlélőkben.

Maradni még maradhatott is valami, teszem azt a Weyland Iparvállalat berkein belül, elvégre arról nem volt szó, hogy mikortól tudnak a dögökről a rosszfiúk. Csak a sima egyszerű köznép ne jegyezze fel a történelemkönyvekbe, mint first contactot idegen fajokkal. És ez lesz számomra a döntő, hogy mennyire adják elő hitelesen. Elvégre a mai világban, amikor mobil, internet, anyámkínján át is lehet kommunikálni a külvilággal, hogyan fednek el egy tömeges alien inváziót (a trailer alapján lesz vagy ezer dög). De ez majd a film végén dől csak el, az meg még messze van (2-3 hónap).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A filmkvízben azzal poénkodtam hogy berakom segítségnek. Most hogy meg lett fejtve úgy voltam vele hogy mégis berakom ide. Elfér.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt tudom, hogy 2004-ben volt AVP, de az - ahogy te is írtad - nem AlienS vs Predator volt, hanem csak Alien vs Predator. Mint ahogy nincs se Alien 2, se Aliens 3 (Alien 3 persze van :)). Szörszálhasogatás a javából, tudom, de akkor is :)

 

Szvsz ha csak nem hal meg mindenki, és nem dobnak a Gunnisonra egy szép méretes atombombát, akkor k*rva nagy ellentmondás lesz. Bár a trailerben látni egy alászáló bombát, viszont azt egy F-22-esről dobták le, ami atombombát nem tud szállítani (igaz, más nagyobb kaliberű bombát igen). Ezen felül a Requiem sem túl bíztató. Hogy a trailerben meghalt emberek számáról már ne is beszéljek. Szóval csak nem fogunk tobzódni a túlélőkben.

Maradni még maradhatott is valami, teszem azt a Weyland Iparvállalat berkein belül, elvégre arról nem volt szó, hogy mikortól tudnak a dögökről a rosszfiúk. Csak a sima egyszerű köznép ne jegyezze fel a történelemkönyvekbe, mint first contactot idegen fajokkal. És ez lesz számomra a döntő, hogy mennyire adják elő hitelesen. Elvégre a mai világban, amikor mobil, internet, anyámkínján át is lehet kommunikálni a külvilággal, hogyan fednek el egy tömeges alien inváziót (a trailer alapján lesz vagy ezer dög). De ez majd a film végén dől csak el, az meg még messze van (2-3 hónap).

Nem szőrszálhasogatás.Nem hiszem el, hogy valamit nem lehet rendesen megcsinálni, főleg úgy hogy csak egy kis odafigyelés kéne.Teljesen igazad van.Ez olyan mint amikor az angol címet tök másra fordítják.

Abban azért reménykedem, hogy nem írtják ki az egész várost.Én igazából arra is kiváncsi vagyok, hogy a francba nem tud az amerikai hadsereg kinyírni akár 1000 alient a modern(számítógép-vezérlésű) fegyverek birtokában.Bevisznek mondjuk 50 Apache helikoptert aztán írtják őket.Szóval ez rejtély számomra.A Predatorok esetében nem hiszen nekik fegyvereik vannak és láthatatlanná tudnak válni.

Tényleg nem említik meg a filmekben mióta ismerik őket.Csak furcsáltam, mert az AVP-ben a nő aki túlélte csak mesélt valamit.Bár az igaz, hogy ki is nyírhatták, hogy ne pofázzon sőt megvan egy lehetséges magyarázat is arra, miért állították meg a Nostromot.Mert már ismerték a lényeket a Piramisból.A kapocs meg a Weyland ők voltak a Piramisnál és övék a Nostromo.

Észrevettem egy "hibát" az Aliens-ben.A tengerészgyalogosok sisakja teljesen megegyezik az 1980-as években ,az amerikai hadseregben használt sisakkal.1983-ban az USA bevonult Grenadába és a helikopterből kiszálló katonák olyan sisakot viseltek melyet párszáz évvel később bajtársaik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én igazából arra is kiváncsi vagyok, hogy a francba nem tud az amerikai hadsereg kinyírni akár 1000 alient a modern(számítógép-vezérlésű) fegyverek birtokában.Bevisznek mondjuk 50 Apache helikoptert aztán írtják őket.

Hát, egyrészt a fegyverek azért nem számítógép vezéreltek. Pláne nem a trailerben látott M4-esk :) De, az Apache, vagy bármilyen más harcjármű vajmi keveset ér ha a lények a föld alatt mászkálnak. És itt bizony ott fognak, míg a jövőben a szellőzőket preferálják közlekedésre, itt a csatornarendszert fogják. Oda nem tudnak ugye lelőni a harcjárművek. Ráadásul, alapból a rejtett zugokból másznak elő, tehát nagyon kínkeserves harc lenne, sok-sok emberáldozattal. Aminek hátránya, hogy az elrabolt emberek a dögök létszámát növelik, míg a lelőtt alienek akár tovább is csökkenthetik az emberi élőerőt, ha teszem azt szétfröccsen a savas vérük. Természetesen, ahogy az Aliensben, valószínűleg itt is fel fogják tudni venni a harcot, csak hát ezer alien, az akkor is ezer alien. Minimum kétszer ennyi embert kéne bevetni ellenük, tízszer ennyi lőszerrel.

 

Csak furcsáltam, mert az AVP-ben a nő aki túlélte csak mesélt valamit.

Hát, számomra Alex Woods kisasszony szarrá fagyott az egy szál pulcsijában, mielőtt visszajutott volna a Piper Marura :)

Másrészt, ki hihette el neki, hogy lendületből két idegen fajjal is harmadik típusú találkozása volt egy piramisban, amit szintén idegenek segítségével építettek több ezer évvel ezelőtt. Talán majd a coloradoi incidens után hinni fognak neki... bár úgy is szétfagyott a drága.

Harmadrészt, nagyon úgy tűnik, hogy a rendező bratyók abszolúte figyelmen kívül hagyták az Alien vs Predatort. Legalábbis ez jön le a nyilatkozataikból. Vagyis úgy készítették el a Requiemet, hogy sose készült előtte más AVP film (ezt tudnám értékelni).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát tudod, ilyet senki sem állított hivatalosan, csak a fanok gondolták így. Bár volt rá alapjuk, mert megejtettek valami olyat, hogy az AVP végi oltárjelenetet teljesen újraforgatták. Ám ennek a pletykának azóta se híre, se hamva, viszont Colin Strause maga mondta az egyik fórumon, hogy NEM az AVP-s hajó fog lezuhanni. Szóval majd a filmből kiderül. Minden esetre, közel 300 humalien és egy dogalien után szerintem nem olyan elképzelhetetlen, hogy egy másik ragadozóból is kikeljen egy predalien :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ismerős ez a szöveg..

"Do you understand the difference between dying for something and dying for nothing? Today I can die for something. "

Még Ryan Chappelle is itt van.

 

Lehet hogy magát a filmet nem nézem meg, nem bírom a sok csúszó-mászó kígyókat. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.