Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Meg ott van a másodikban a hekusnak a fia. Az is ártatlan volt.

Spoiler:

Ő nem esett csapdába, Amanda ott volt, nem hagyta volna, hogy bármi tőrténjen vele.

A 6. részre már nem emlékszem pontosan (lévén 1x láttam mindegyiket, de majd megnézem őket nemsokára) de bennem soha fel nem merült, hogy ártatlan lenne bárki is. Mindegyiknek volt vaj a füle mögött.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem azt mondtam hogy nincsenek
Meg se fordult a fejemben olyanra gondolni hogy úgy értetted hogy nincsenek. :D:)

 

kevés ahhoz képest, amennyi készül
Valahogy így értelmeztem a szavaidat. :D:)

 

Spoiler:

Ő nem esett csapdába, Amanda ott volt, nem hagyta volna, hogy bármi tőrténjen vele.

Csapdában volt az, csak másképp. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Ő nem esett csapdába, Amanda ott volt, nem hagyta volna, hogy bármi tőrténjen vele.

A 6. részre már nem emlékszem pontosan (lévén 1x láttam mindegyiket, de majd megnézem őket nemsokára) de bennem soha fel nem merült, hogy ártatlan lenne bárki is. Mindegyiknek volt vaj a füle mögött.

 

Szerintem akkor nézd meg őket újra. Mindegyikben volt ártatlan. Persze a rosszak voltak többen. Én nem vagyok híve ennek az biztos. Különben ami durva hogyha az áldozatok nem ösztönösen cselekednek akkor megússzák.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Őmiatta szívesen átgondolnám az ideológiai nézetemet. :)
Nekem a csajszi a civil képein már nem jön be annyira mint a "VAS ÉG"-eseken. Lehet hogy emezeken csak az egyenruha miatt tetszeget. :) Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Robi Rodi befejezte a "Machete gyilkolászik" forgatókönyvét. Hátha Nimród nagyobb szerepet kap benne. Lehetne például az egyik főgonosz. :)

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a Scott Pilgrimet 18 percig tudtam nézni. Már nincs a gépemen. :) Tovább nem is kommentálnám. :)

 

Ne is mondd! Én már elkönyveltem magamban, hogy lesz végre egy jó film, hiszen amire itt, a fórumon felhívjátok a figyelmemet, az általában be is jön. Aztán most, hogy visszagondolok, egyedül Phobos istenítette, ugye az a Phobos, aki szerint a Fűrész sorozat a Star Wars utáni második legjobb filmsorozat (lehet, hogy csak udvariasságból rakta a Star Wars mögé elvégre ez mégis csak egy SW fórum), most ráadásul neked se jött be, úgyhogy azt hiszem, a várakozásaim is alaposan visszaestek a filmmel kapcsolatban.

 

Más

 

Megnéztem a Hp7-et, még kedden, de csak most van időm róla írni. Nekem nagyon tetszett!

 

Spoiler:

Végre egy film, ami a könyv mentén halad! Nekem egy percig sem volt unalmas a közepe, örültem, hogy azt kaptam vissza, amit olvastam, szinte kivétel nélkül. Tele volt akciódús jelenettel, humorral, érzelemmel, és még a színészi alakítások is jók voltak (magukhoz képest a gyerekek is), a táncolós jeleneten meg szétnevettük barátnőmmel a fejünket. :D

 

Nagyon tetszett a befejezés is, bár régebben, mikor találgattuk, hogy vajon hol törik meg a történetet, akkor arra tippeltem, tippeltünk többen is, hogy ott, amikor Ron visszatér. Hát ez nem jött be, és csodálkoztam is, hogy még mindig megy a szál, még mindig megy - hadd jegyezzem meg, hogy a mese ábrázolása ZSENIÁLIS volt, az ilyenek miatt nagyon örülök, hogy kettő lett szedve a film.

 

Tanulság: szerintem az első három filmnél nem, a negyedik filmnél viszont nem ártott volna ehhez hasonlóan kettévenni a történetet. Az ötödik könyvben sok az üresjárat, szóval azt kár lett volna kettébontani, a hatodik adaptációja szerintem jól sikerült, szóval lehetett volna úgy, hogy a 4. és a 7. könyvet kettébontják, ezek egyébként is a leglényegesebb részeket tartalmazzák (Voldemort visszatér illetve harcba száll Harryvel).

 

Szóval nagyon tetszett, csak sajnálom, hogy most először szedtek ketté egy filmet. Illetve még egy, ami nem tetszett: a logikátlanságok. Nem a filmen belül, a filmek között. Volt már szó Dobbyról és Siporról, akik a könyvben jóval hangsúlyosabbak azáltal, hogy a régebbi részekben is szerepelnek, szemben a filmmel, ahol elég halvány a szerepük (főleg Dobby lehet kihagyva egy csomó helyről, pl. a 4. részből). Szóval azzal, hogy a film most hihetetlenül részletgazdag, és könyvhű lett, gyakorlatilag kilóg a sorból, és ezért kár. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig jó a Scott nagyon. Én nem adok a honlapokra, de ahogy az IMDBn úgy Rottenen is 80%os a film.

Az más kérdés hogy marhára réteg film, de attól még rohadtul egyedi, és ha rá tudsz hangolódni, akkor nagyon ütős! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aztán most, hogy visszagondolok, egyedül Phobos istenítette, ugye az a Phobos, aki szerint a Fűrész sorozat a Star Wars utáni második legjobb filmsorozat (lehet, hogy csak udvariasságból rakta a Star Wars mögé elvégre ez mégis csak egy SW fórum), most ráadásul neked se jött be, úgyhogy azt hiszem, a várakozásaim is alaposan visszaestek a filmmel kapcsolatban.
Donát, ma elég egy moslék kedvem volt, de ezen mondatok után leesve a székről sírva röhögtem. Nem gondoltam volna, hogy pont te tudsz ekkora vidámságot okozni ma nekem :)

Köszi szépen :)

 

Viszont Pilgrimre visszatérve, ha engem nem tartasz hitelesnek, itt egy nagyon jó írás a filmről:

http://locutus.sfblogs.net/2010/08/27/coolest-thing-ever/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Johnny Depp back in action. :rock:

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------

 

Gibson papa átment kesztyűbábosba :hmm:

 

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Ugyan szép lassan, de biztosan csordogálnak az infók az új Pókember film kapcsán. Már régen meglelték a Hálószövőt Andrew Garfield személyében, aki Emma Stone-nak csaphatja a szelet, a hölgyemény Gwen Stacyt alakíthatja. A főhős nagynénjét és nagybácsikáját Sally Field és Martin Sheen fogják játszani, azt is tudtuk, hogy Rhys Ifans lesz a Gyík, Denis Leary pedig Stacy kapitányt alakítja.

 

Ám ezúttal Peter Parker szülei is feltűnnek, Campbell Scott és Julianne Nicholson szerződött le Richard és Mary Parker megformálására. Egyelőre nem tudni, hogy csak Peter visszaemlékezésiben láthatjuk őket vagy pedig a cselekmény alatt élő személyek lesznek.

 

Ezen kívül kiderült, hogy a Falmászónak nem csak a Gyíkkal kell szembenéznie, hanem lesz egy másik ellenfél is. A karakter neve Van Atter, aki Proto-Goblin néven űzi a szuperbűnöző-ipart. A figura nem igazán ismert, eddig egyetlen képregényben volt látható és akkor is csak egy visszaemlékezés során került elő. Mint kiderült Norman Osborn alkalmazottja volt és tesztalanyként vett részt főnöke kísérletében. Van Attert/Proto-Goblint Irrfan Khan kelti életre."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre csak végigértem a T4 -en!

Hmmm. Hát. Nem volt rossz. Lényegében szinte minden benne volt aminek egy Terminátor filmben benne kell lennie, bár az előzőek egy árnyalatnyival mintha kevesebb képtelenséget tartalmaztak volna. Fura, hogy pl ami a trailerben is volt jelenet (autóval "lekuglizza" a helikoptert az égről) a teljes filmben mennyivel hiteltelenebbnek hatott, mint egy pörgősre vágott beharangozóban.

 

 

Az jó húzás volt, hogy Marcus csak azután használja a Terminátorok védjegyévé vált "odamegyek a célponthoz és elhajítom messzire" módszert, miután már teljesen kiderült, hogy micsoda és hogyan került a képbe.

 

 

A szíves dolog a legvégén.... hitelesebbre is megcsinálhatták volna. És ha már a film első felében erőltették a megváltás-témát, itt is lehetett volna "kereszten" a két főszereplő (sőt: itt kellett volna kereszten lenniük) ha már a párhuzam a Jézus jobbján lévő latorról szól. De azért így is átjött a lényeg.

 

Ami meg nem volt egy spoilerben sem, pedig mintha olvastam volna valahol:

 

A legvégén kiírják, hogy a film Stan Winston emlékének van ajánlva. Aki (most olvasom az Imdb -n) mint a négy Termi-film "lénykészítője" volt, mondhatnám, hogy a Terminátorok egyik atyja....

 

 

Groteszk dolog, de szép. Az ilyen apróságok azok, amikhez képest a zárójelenet nem is spoiler.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.