Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Ha mondjuk a toprawai csatával végződne, az tényleg jó lenne. A TCW-nek három éves történetmesélésbe is sikerült rengeteg jó sztorit belegyömöszölni, most a Rebels-nek van egy bő 5 éves intervalluma. Ez rengeteg anyagot jelenthet, a határ a végtelenségnél és azon túl van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

majd a legutolsó évad végén kulcsszerepe lesz a Rebels főszereplőinek a tervek megszerzésében, esetleg hősiesen meghal az egyikük és még pont áttudja küldeni a terveket a Tantive IV-re.

Csak hogy gonoszkodjak egy kicsit: az EU ezt pont így írta meg már réges-régen :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmmm... Egy kicsit talán elnagyoltabb az animáció, mint a TCW-ben, de valamelyest hasonlít rá. Persze a képek még nem jelentenek semmit, látnunk kell mozgásban az egészet. Az Inkvizítor engem a Fiúra emlékeztetett, de ezzel nyilván nem vagyok egyedül. A fénykardjának kialakítása, még ha nem is praktikus, de nagyon tetszik! :) És ha e mellé minőségi történeteket kapunk, akkor azt hiszem, hogy meg leszek elégedve. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak hogy gonoszkodjak egy kicsit: az EU ezt pont így írta meg már réges-régen :evil:

És ha jól rémlik, vagy öt szál kapcsolódik bele, túlbonyolítva a dolgot, csak, hogy gonoszkodjak kicsit. :P

Viccet félre téve, ízért örülnék, ha látnánk is ezt az első nagy győzelmet. Akármilyen (jó) történettel is jutnak el oda.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk az igaz, hogy fiatalokat neveztek meg főszereplőknek, de szerintem ez rendben is van, hisz besorozandó "katonákról" beszélünk. :)

 

Ja és mindannyiunk kedvence, BAT megosztotta magvas véleményét az új sorozatról. :D

 

"JAJ NE!!!! EZ KOMOLY???? TÉNYLEG EZ LESZ AZ ÚJ ANIMÁCIÓS SOROZAT? ÉG A POFÁMRÓL A BŐR, HOGY VALAHA IS A SZÁMÍTÓGÉPES GRAFIKÁVAL FOGLALKOZTAM!

ELÉG LETT VOLNA, HA AZ UTCÁRÓL BESZAKADT DILETTÁNSKÉNT PRÓBÁLOK ÉRVÉNYESÜLNI, MINT AZOK, AKIK EZT MŰVELIK A STAR WARS VILÁGÁVAL!!!"

 

:lol: :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már, hogy a Rebels főszereplői hősiesen részt vesznek a Halálcsillag terveinek a kijuttatásában? Akkor az EU írók úgy tűnik a jövőbe látnak :P

Nem a Rebels főszereplői, hanem annak a sztorinak az egyik főszereplője, de ezt biztosan magad is tudod :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szuper kép! Kíváncsi vagyok mi lesz a nevük vagy a számuk azoknak az 5 hajtóműves szállítógépeknek. A szerepükre is kíváncsi lennék.

 

köszi Sky ezt a másik propaganda plakátot! Annyira Birodalmi. :)

 

Bringing jobs and prosperity to Lothal.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 30-as 40-es évek propaganda poszterei keverednek a 70-es évek stílusával, elképesztően hangulatos! Amíg az egeres cég ilyen kreatív dolgokkal lép elő, addig én nagyon fogom csípni őket! Különben a képen a fickó egy kissé talán tényleg Miyazaki-s. :hmm:

Azt jól látom, hogy a régi Alderaan concept-ből egy gyár lett, körbeépítve? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg hasonlít "arra" az Alderaan konceptre. Ez viszont tuti, hogy a Lothal -on lévő Sienar gyár. Azt is észrevettétek, hogy a kép milyen oldalról származik? :)

 

Úgy érzem magam mint Jake Sully az Avatar -ban. Megfordult bennem minden. :D Nem hittem volna ezt pár napja, amikor a teaser miatt elég nagy csalódottságot éreztem. Erre egy ilyen tökéletese prezentációval előállni. Szinte minden kételyem tovaszállt. Szerencsére nem Zééé komának lett igaza. Amikor láttam kik dolgoznak a sorozaton azonnal megnyugodtam. A TCW lelkei ott vannak és ez nálam garancia a minőségre.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó sok olvasnivaló volt ma... :)

 

Minden tök jó, de nem megy ki a fejemből, hogy egy? ilyen inkvizítor hogy tudta levadászni a Jediket... Persze, majd meglátjuk, de nekem egyelőre az is furcsa, hogy Vader meg a Császár mellett volt(ak) még hasonló erővel bíró, Sötét Oldalhoz tartozó valakik. Ha meg igen, akkor már a TFU sem olyan nagy hülyeség.

 

Nem tudom, én úgy gondolom, jónéhány túlélő Jedibe beletörne a dupla kardja. Pl. Ashoka...

 

Vagy a keményebb diót mind Vader intézi?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt olvastam ma valahol, hogy a Hasbro hamarosan piacra dobja a Rebels figurasorozatát. Szóval lehet, valós. Mara Jade egyenesen az EU-ból. Király!

 

Sajnos kamu lesz ez bocs, ez a hivatalos akciófigura design..

http://starwars.com/news/star-wars-rebels-action-figure-packaging-revealed.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minden tök jó, de nem megy ki a fejemből, hogy egy? ilyen inkvizítor hogy tudta levadászni a Jediket... Persze, majd meglátjuk, de nekem egyelőre az is furcsa, hogy Vader meg a Császár mellett volt(ak) még hasonló erővel bíró, Sötét Oldalhoz tartozó valakik. Ha meg igen, akkor már a TFU sem olyan nagy hülyeség.

De hát Dooku mellett is volt Ventress, egy ideig Palpatine beleegyezésével és tudtával. Amig az inkvizitorokból nem képeznek sitheket addig szerintem nincs gáz. Jedikkel pedig olyanok is vették már fel a kesztyűt akik még csak nem is erőhasználók (Grievous, mandaloriaiak).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.