Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Én mindig adtam Eric -ék szavára (IGN), a TCW -t is nagyon szerették, de kritikusak is voltak ha kellett. Engem is megnyugtatott ez a kis összefoglaló. Kezd átállni az agyam a klasszikus éra világára, de még kell neki impulzus. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

- A Sötét Oldal csírája jelen van Kananben, mert valami történt vele a múltban. Még fiatal srác volt a 66-os során.

- Obi-Wan többet fog szerepelni, mint azt a trailerben láthattuk.

- Bár a sorozat karaktereinek meg kell állniuk a saját lábukon, Filoni szerint őrültség lenne azt feltételezni, hogy senki sem fog feltűnni a TCW-ből.

 

 

E három infónak különösen örülök. :) Úgy tűnik igazam lett Kanan-nal kapcsolatban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tetszik a fülemnek ez a dicsérő beszéd. Ha már IGN-Amynek ennyire bejön (rohadt mázlis ördög), akkor remek sorozatindító elébe nézünk. Kicsit úgy is tekinthetünk a premierre, mint a TCW mozifilmre, meglátjuk, megállja-e a helyét egy egyórás epizód. Bárcsak a TCW-ben is lettek volna ilyen hosszú részek. :D

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És majd jönnek az ilyen rész végi narrációk: "Vajon kikeverednek hőseink a szorult helyzetükből...", "meg fogja-e tenni XY amire kérték..." "...megtudhatjátok a következő epizódból" :D

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És majd jönnek az ilyen rész végi narrációk: "Vajon kikeverednek hőseink a szorult helyzetükből...", "meg fogja-e tenni XY amire kérték..." "...megtudhatjátok a következő epizódból" :D

Az gáz lenne. :D Megmondom őszintén, a TCW részek elején sem szerettem a narrációt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És majd jönnek az ilyen rész végi narrációk: "Vajon kikeverednek hőseink a szorult helyzetükből...", "meg fogja-e tenni XY amire kérték..." "...megtudhatjátok a következő epizódból" :D

Nyakon is vágnám őket. :D Meg jönne valami komor hang az elején, és mondaná, hogy "Az előző rész tartalmából:".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csoli! Tudsz nekem ebből a wookie-s képből avart csinálni? :D

Hogyne. Most mobilról vagyok, de este 8 után meglesz.

Amúgy van egy izlésed... :) ja és milyen legyen? Csak a központi figura, vagy az egész?

 

Ja és a próféta szóljon belőled az augusztusi premierrel kapcsolatban!

 

szerk.: a megfelelő topicban a kért avatar(ok)!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet lesz némi újraértelmezés, és ez lesz az X1, Vaderé pedig az X2. Egy korábbi képen, ha jól vettem ki, ennek még nincs meg az a törzsnyúlványa, ami Vader TIE vadászán van (elvileg az a hiperhajtómű, de ugye a gépek technikai leírásai is mentek a levesbe).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár infó morzsa. A verebek azt csiripelik, hogy Greg Weisman már nem szerepel a második évad írói között. Lehetséges, hogy más Star Wars projektben kapott munkát. Mindenesetre érdekes, hogy az egyik vezető író és Rebels kreátor lelép már az első évad után.

 

A másik hír szerint, a német Disney XD szeptemberben háromszor is leadja kedvcsináló gyanánt a premier epizód első hét percét. Érdekes reklám, de én tuti nem fogom megnézni. És már megint a németek... :)

 

Samstag 6.9., 13:50 Uhr, Disney XD

Sonntag 7.9., 11:55 Uhr, Disney XD

Freitag 12.9., 17:50 Uhr, Disney XD

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alap. :) Több helye van itt, mint a TCW-ben volt - annak ellenére, hogy ott is jó szerepe volt. De akárhogy is, Boba mindig ep4-5-6-os szereplő marad. Meg különben is, meg kell tudnunk, miért hívta fel Vader a figyelmét külön arra, hogy nem dezintegrálva akarja a fogjokat. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az. Nem tudom eldönteni, hogy ez most rajz, vagy már a kész sorozatból van? :)

Szerintem a kész epizódból. Legalábbis erre enged következtetni, hogy a Rebels Facebook oldalán jelent meg a következő szöveggel:

 

"At 8:45P, following Phineas and Ferb Star Wars, Disney XD is giving you a first look at Star Wars Rebels. Don't miss it!"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként ez a bemutató ma lesz?

Az amcsiknál igen. A premier első 7 percét vetítik majd le.

 

Különben a franciáknál már egy az egyben megnézhető a szóban forgó bemutató! Méghozzá ezen az oldalon.

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.