Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Lehet ,hogy az Organa bandabol mar ismeros arcot/arcokat is latunk a 3. reszben? :P

Ha nagyon be szeretnék mutatni az EPIV-re megismert Lázadás kibontakozását, és jó messzire eljut a sorozat, akkor muszáj lesz előbb-utóbb a 2000-ek Delegációjából néhány arcot behozni, de az inkább a jövő zenéje. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Rise of the Old Masters október 27-én kerül adásba (hivatalosan, de az eddigiek után, elképzelhető, hogy előbb látjuk). Vanessa Marshall beszélt a rész tartalmáról. Akad komolyabb spoiler is a mondandójában, úgyhogy csak óvatosan:

 

 

A rész azzal nyit, hogy Kanan és Ezra Jedi-edzést tart a Ghost hajótestén, amely egy bolygó felső légkörében lebeg. Ezrának nem megy valami jól az edzés, mire Kanan a jól ismert mondással felel: "Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld." Ám amikor Ezra felhívja Kanan figyelmét, hogy miként tegye meg, ha meg se próbálhatja, Kanan bevallja, hogy számára se volt soha igazán világos...

 

Kanan nem érzi alkalmasnak magát a fiú tanítására, hogy Jedi legyen, így amikor jelentés érkezik, hogy a nagy Jedi-mester, Luminara Unduli birodalmi börtönben ül, és nem vesztette életét a 66-os parancskor kiadott tisztogatás során, a Ghost legénysége úgy dönt, hogy a megmentésére siet. Mindez lehetőség Kanan számára, hogy olyan mestert szerezzen Ezrának, aki a férfi szerint valóban képes segíteni a fiúnak.

 

A mentőakció azon a birodalmi bázison köt ki, ahol Luminarát rejtik, számos rohamosztagost ütnek ki szerencsétlen és humoros módon. De amikor megérkeznek a Jedi cellájába, Kanan ráébred, hogy valami nincs rendjén, amikor a nő furcsán bámul rá... feláll, a fal felé sétál, majd lassan eltűnik, ahogy áthalad a falon. A kamrában meglátjuk Luminara kiszáradt maradványait. Évek óta halott.

 

Elég zord pillanat. Itt nincs Jedi Jedi-mester, akit megmenthetnének. De a gyászra sem jut sok idő, amikor a sorozat nehézfiúja, az Inkvizítor belép, majd fénykardpárbaj bontakozik ki a félelemetes rosszfiú és Kanan közt. A lázadók visszavonulnak, majd épp hogy megszöknek.

 

A végén, Kanan és Ezra, időleges biztonságban az Inkvizítortól, újabb esélyt adnak a Jedi-képzésnek. Együtt teszik, szükségük van egymásra.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Rise of the Old Masters október 27-én kerül adásba (hivatalosan, de az eddigiek után, elképzelhető, hogy előbb látjuk). Vanessa Marshall beszélt a rész tartalmáról. Akad komolyabb spoiler is a mondandójában, úgyhogy csak óvatosan:

 

 

A rész azzal nyit, hogy Kanan és Ezra Jedi-edzést tart a Ghost hajótestén, amely egy bolygó felső légkörében lebeg. Ezrának nem megy valami jól az edzés, mire Kanan a jól ismert mondással felel: "Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld." Ám amikor Ezra felhívja Kanan figyelmét, hogy miként tegye meg, ha meg se próbálhatja, Kanan bevallja, hogy számára se volt soha igazán világos...

 

Kanan nem érzi alkalmasnak magát a fiú tanítására, hogy Jedi legyen, így amikor jelentés érkezik, hogy a nagy Jedi-mester, Luminara Unduli birodalmi börtönben ül, és nem vesztette életét a 66-os parancskor kiadott tisztogatás során, a Ghost legénysége úgy dönt, hogy a megmentésére siet. Mindez lehetőség Kanan számára, hogy olyan mestert szerezzen Ezrának, aki a férfi szerint valóban képes segíteni a fiúnak.

 

A mentőakció azon a birodalmi bázison köt ki, ahol Luminarát rejtik, számos rohamosztagost ütnek ki szerencsétlen és humoros módon. De amikor megérkeznek a Jedi cellájába, Kanan ráébred, hogy valami nincs rendjén, amikor a nő furcsán bámul rá... feláll, a fal felé sétál, majd lassan eltűnik, ahogy áthalad a falon. A kamrában meglátjuk Luminara kiszáradt maradványait. Évek óta halott.

 

Elég zord pillanat. Itt nincs Jedi Jedi-mester, akit megmenthetnének. De a gyászra sem jut sok idő, amikor a sorozat nehézfiúja, az Inkvizítor belép, majd fénykardpárbaj bontakozik ki a félelemetes rosszfiú és Kanan közt. A lázadók visszavonulnak, majd épp hogy megszöknek.

 

A végén, Kanan és Ezra, időleges biztonságban az Inkvizítortól, újabb esélyt adnak a Jedi-képzésnek. Együtt teszik, szükségük van egymásra.

 

 

Kemény spoiler volt...néha elgondolkozom, hogy nem fogom olvasni Őket..de mindig a kíváncsiság győz.. ;)

 

Nagyon várom ezt a részt.

 

 

Úgy tűnik a Luminarás elméletem bebizonyosodott és még zordabb lesz, mint amilyennek képzeltem. :(

 

 

 

 

"elméleted?" Sajnos sokunké, mióta a trailer topicba bekerült a jelenet és a kivágott képkocka...

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Azért fogalmaztam úgy, hogy az "én elméletem", mert csak a magam nevében beszéltem. De igaz.

 

 

 

 

Oké, béke van csak arra utaltam, hogy az általad berakott képen látott beesett orr után sokan eljutottunk idáig egymástól függetlenül..

:peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Így belegondolva, nem is tudom, miért számítottam másra. Túl könnyűnek tűnt csak így hozzájutni egy igazi Jedi-mesterhez, hát most jól megkaptuk.

 

 

 

Szerintem ez így jobb...végre van súlya annak, amit Obi mond az EPIV-ben. Amikor Obi beszél Lukenak a jedik kiírtásáról, hogy eltüntek mind egy szálig (elhamvadtak a galaxisban....és majdnem szó szerint...köhöm...elhamvadtak), az egy igen súlyos momentuma a filmnek.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom srácok hogy vagytok vele, de engem mióta azt a bizonyos képet láttuk a hideg ráz a dologtól és borsódzik a hátam! Mióta megerősítették meg pláne. (Luminara) Ennyit arról, hogy ez Disney gyerek matiné, mint amit oly sokan mondanak róla különböző platformokon.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nagyon jó kis sorozat lesz ez. És bizonygassa csak, hogy mekkora marhák voltak, akik Mickey egeret rajzoltak fénykarddal, bizonygatván, hogy hova jut majd a saga.

Nem szabad így beskatulyázni a disney-t. Csak egy név...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nagyon jó kis sorozat lesz ez. És bizonygassa csak, hogy mekkora marhák voltak, akik Mickey egeret rajzoltak fénykarddal, bizonygatván, hogy hova jut majd a saga.

Nem szabad így beskatulyázni a disney-t. Csak egy név...

Csinálsz majd epguide képet a Droids -hoz? :)

 

Kis betekintés a Droids in Distress kulisszái mögé:

 

 

Ezt mindig meg lehet majd nézni a rész topikjában, szóval ide nem kell berakni. Nem baj, hogy most még linkelted, de a jövőben már ne tedd. :)

 

THX (1138 :D) Józsi! :rock:

Már meg is néztem. Nagyon klassz rész. :cool:

Megnyitom a topikot neki. Oda mehet majd a vélemény. Ha van. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy látom, az sw.com se tudja, mit akar. Most éppen a Spark of Rebellion és a Droids in Distress is S1.E01-ként van feltüntetve.

A Spark -nál már nincs számozás ahogy látom. Már át is írtam a régi számozásra.

 

Nincs rá időm! ;)epguide102.jpeg

Ja és a wikire ezentúl nem adhatunk... :(

Köszi a nem lévő idődből a ráfordítást. :P;) Tudtam, hogy nem a wiki képe lesz de ezt írtam is asszem. :P

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Spark -nál már nincs számozás ahogy látom. Már át is írtam a régi számozásra.

 

 

Köszi a nem lévő idődből a ráfordítást. :P;) Tudtam, hogy nem a wiki képe lesz de ezt írtam is asszem. :P

 

Szívesen! Erre lesz időm mindig! Igen, mondtad, de esküszöm régen lehetett rá adni! :hmm:

 

A számozás meg?! Hát menjenek már! Szívatnak. :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az új Insiderből kiderültek a következő részek címei, írói és rendezői:

 

1x05 - Out of Darkness

Írta: Kevin Hopps

Rendezte: Steward Lee

 

1x06 - Empire Day

Írta: Henry Gilroy

Rendezte: Steven G. Lee

 

1x07 - Gathering Forces

Írta: Greg Weisman

Rendezte: Steward Lee

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, hogy torrenteken nem találom a harmadik részt. Még felirat sincs hozzá. Azért remélem Bomarr tetszett az új rész a felfokozott várakozás ellenére is. :) Én amikor megtudtam melyik jön most (ugye ebből láttunk részletet korábban), már tudtam, hogy valami nem kóser a making beharangozásában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Droids in Distress 1.03 milliós nézettséget produkált a DisneyXD -n amivel a csatorna all time high animációs premierje lett! A szám ahhoz képest messze nem rossz, hogy hétfő este kilenckor adják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért remélem Bomarr tetszett az új rész a felfokozott várakozás ellenére is. :)

Tetszett csak kicsit rontott az élvezeten, hogy folyamatosan vártam azt az elemet, ami majd odab*sz. De ettől függetlenül jópofa rész volt és biztos vagyok benne hogy másodjára még jobban fog tetszeni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Droids in Distress 1.03 milliós nézettséget produkált a DisneyXD -n amivel a csatorna all time high animációs premierje lett! A szám ahhoz képest messze nem rossz, hogy hétfő este kilenckor adják.

WoW!!!Nem semmi! :clap:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
Nem :taps: hanem :clap: Köszi!
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.