Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Kifejezetten kíváncsi leszek majd Rex interakciójára Ahsokával, hátha megtudunk egy s mást.

 

Én azokat a beszólásokat várom amiket majd a rohamosztagosok fejére olvasnak, mert remélem nem csak az az egy lesz amit az előzetesben is látni lehetett :)

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azokat a beszólásokat várom amiket majd a rohamosztagosok fejére olvasnak, mert remélem nem csak az az egy lesz amit az előzetesben is látni lehetett :)

Na igen, a rohamdroidok után miért is ne? Viszont szerencsételenek kapni fognak a minőségkülönbözet látványos fizikai demonstrációjából is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én Ugy tudom,hogy amerikai premier - 2015. szeptember 3.

magyar premier - 2015. október 20. ekkor lesz a kezdés. Utóbbi miatt sírók :-(((( De angolul se lesz rossz :--))))

 

Rex Parancsnok nekem így is tetszik. Kiváncsi leszek én is milyen dolgokat mesél majd el Rex nekünk :--))))

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hol olvastad ezt a premier dátumot?

 

Facebookon is foglalkozunk vele :--)))) És ott már ezt kiírták :--))))) Szóval remélem nem kamu. De majd kiderül hamarosan. Elvileg csak 13 nap és kiderül,hogy adják e vagy nem :D De én minden esetre örülnék neki :DAmugy a wikipediaba is benne van. Lehet hogy onnét szedték. Nem tudom pontosan. De kiderül hamarosan. Vagy csak a Lost Commanders adják le nem tudom.

 

u.i: Tudtok valamit a Star Wars Lázadók DVD-ről? Nem ide tartozik,de az uj dvd lemezeket most rendeltem elő és nem látható előrendelésbe se még az 1 évad lemeze.

Szerkesztve: - RoCSeV
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

u.i: Tudtok valamit a Star Wars Lázadók DVD-ről? Nem ide tartozik,de az uj dvd lemezeket most rendeltem elő és nem látható előrendelésbe se még az 1 évad lemeze.

 

Hááát... talán nem jut a TCW sorsára (már ha a hazai forgalmazásra gondolsz). Mindenesetre nem túl jók a kilátások. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mégsem lehet öreg korára kigyúrt férifállat. :D

 

Amúgy kíváncsi lennék, nem-e Temuerra Morrison ihlette őket, aki hasonlóan fest manapság. A Spartacusban konkrétan csak a szakálla hiányzik ahhoz, hogy Rex imitátor legyen:

vlcsnap-2012-02-14-18h50m40s238.png

 

Ez meg egy viszonylag friss kép róla:

temuera_morrison_31741943.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyilván. Ami azt illeti Rex is ebben az átmenetben van. Kicsit mackós, de erős.

Nekem sajnos már túl mackós, és kicsit télapós is ezzel a szakállal. Szerintem túlzásba vitték az elpuhulását, de úgy is az epizódban derül majd ki igazán, hogy mennyire tudom megszokni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért vegyük figyelembe, hogy eltelt vagy 15 év, ebből szerintem a legtöbbet már nyugdíjasként töltötte, ráadásul a fejlődésgyorsítás is alaposan hathat rá. A kép alapján még csak-csak, de a trailer alapján semmiképpen sem jellemezném elpuhultnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem sajnos már túl mackós, és kicsit télapós is ezzel a szakállal. Szerintem túlzásba vitték az elpuhulását, de úgy is az epizódban derül majd ki igazán, hogy mennyire tudom megszokni.

Még ha csak a képek alapján lehetne dönteni ok, de láttuk a trailerben is ahol nem volt valami puhány. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.