Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Nem akarom Sky érdemit csökkenteni de egy ilyen kép már a trailer kiadása óta felelhető az interneten azt hittem ez itt már a fórumon lerágott csont . De akkor mutattatok egy ehhez kapcsolód képet ami akkor úgy nézz ki még nem volt a fórumon.

 

 

Rex úgy nézz ki már Bad Batch Story elött kivette a chipet.

tumblr_inline_nr8ssdjJay1rhrn7b_540.png

tumblr_inline_nr8ssm9gZG1rhrn7b_540.png

tumblr_inline_nr8sybx5qj1rhrn7b_540.png

 

 

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akarom Sky érdemit csökkenteni de egy ilyen kép már a trailer kiadása óta felelhető az interneten azt hittem ez itt már a fórumon lerágott csont . De akkor mutattatok egy ehhez kapcsolód képet ami akkor úgy nézz ki még nem volt a fórumon.

 

 

Rex úgy nézz ki már Bad Batch Story elött kivette a chipet.

tumblr_inline_nr8ssdjJay1rhrn7b_540.png

tumblr_inline_nr8ssm9gZG1rhrn7b_540.png

tumblr_inline_nr8sybx5qj1rhrn7b_540.png

 

 

 

Így mégjobb a történet! Te is ügyi vagy! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Filoni beszélt valahol Rex chipjéről, talán éppen a Celebrationön a trailer bemutató után. Valami olyasvalamit mondott, hogy Lucas nagyon hitt az igazság felszabadító erejében, és bár Rex nem tudott a chip-ről magáról, Fives figyelmeztetésének a Jedik elleni összeesküvésről, azért sikerült elültetnie benne a kételyt a Köztársaság-felé, és ez segített neki kitörni a "transzból".

 

 

Nocsak, mégis legyőzhető a chip? Érdekes. [/spolier]

 

Más: a Kanan képregény ötödik számában

már volt kételye az egyik klónnak

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kedves moderátorok, nem lehetne létrehozni egy Rebels non - spoiler topikot? Ez maradhatna a spoileres topik, így sokkal ésszerűbben mehetne a diszkurzus és nem kéne folyton rejtjelezni sem.

 

Fulcrum észrevétele is nagyszerű!

Abba nem írna senki. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem felesleges, mert az, hogy nem írna oda senki, még nem jelenti azt, hogy nem néznek be ide azok, akik spoilermentesek. Némileg én is az vagyok, és hadd döntsem el én, melyik spoilert akarom tudni, és melyiket nem. Használd egészséggel, mint írtam, nem egy eget verő dolog. Két kattintás beállítani, egy kattintás lenyit, gondolom ennyitől nem fog lebénulni a karod.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem felesleges, mert az, hogy nem írna oda senki, még nem jelenti azt, hogy nem néznek be ide azok, akik spoilermentesek. Némileg én is az vagyok, és hadd döntsem el én, melyik spoilert akarom tudni, és melyiket nem. Használd egészséggel, mint írtam, nem egy eget verő dolog. Két kattintás beállítani, egy kattintás lenyit, gondolom ennyitől nem fog lebénulni a karod.

 

Nem fog lebénulni, de ami írtál, az pont az EP7 spoiler/non spoiler topikok miatt értelmetlen. Ha ott van, itt miért ne lehetne? Egyébként annyira nem lényeges, csak egy felvetés volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az azért más volumen. :) Csak azért lett spoilermentes topik. Eleinte nem is értettem vele egyet, de később már úgy véltem kell. Jó lesz majd oda elvonulni ha komolyabb hírek jönnek.

Micsoda tömeg lesz ott! :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az azért más volumen. :) Csak azért lett spoilermentes topik. Eleinte nem is értettem vele egyet, de később már úgy véltem kell. Jó lesz majd oda elvonulni ha komolyabb hírek jönnek.

 

Átláthatóbbá teszi a fórumot, ha a jelentősebb témáknál létrehozol spoiler/non-spoiler részleget. Minden nagyobb fórumon így működik. De persze ez a te döntésed, részemről csak egy felvetés volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az AXN leadja az összes eddig látott Star Warst :---))) bele értve a Rebels 1 évadát is. Plusz olyant is láthatunk amit eddig nem. Remélem Magyar szinkronnal. Clone Wars 6 évadat

 

Mátrai Balázs Az Összes Klónok Háborúja évadot leadjátok?:D

Tetszik · Válasz · 11 órája

 

AXN Magyarország Kedves Mátrai Balázs, a sorozat 6. évada, illetve a 2008-as filmváltozat lesz látható csatornánk műsorán.

Mégsem tetszik · Válasz · 1 · 9 órája

Mátrai Balázs Aztaaaa grin hangulatjel Már alig várjuk őket :D:D:D Eddig is jók mentek az adótokon, De ha lehetne több Spartacust is kérnék :---)))))

Tetszik · Válasz · épp most

 

XDSDDDDDD

 

 

U.i nem tudtam hova írjam ezt. Ha ugy van töröljétek 1-2 napon belül, Mindenki hagy lássa.

Szerkesztve: - RoCSeV
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az AXN leadja az összes eddig látott Star Warst :---))) bele értve a Rebels 1 évadát is. Plusz olyant is láthatunk amit eddig nem. Remélem Magyar szinkronnal. Clone Wars 6 évadat

 

Mátrai Balázs Az Összes Klónok Háborúja évadot leadjátok?:D

Tetszik · Válasz · 11 órája

 

AXN Magyarország Kedves Mátrai Balázs, a sorozat 6. évada, illetve a 2008-as filmváltozat lesz látható csatornánk műsorán.

Mégsem tetszik · Válasz · 1 · 9 órája

Mátrai Balázs Aztaaaa grin hangulatjel Már alig várjuk őket :D:D:D Eddig is jók mentek az adótokon, De ha lehetne több Spartacust is kérnék :---)))))

Tetszik · Válasz · épp most

 

XDSDDDDDD

 

 

U.i nem tudtam hova írjam ezt. Ha ugy van töröljétek 1-2 napon belül, Mindenki hagy lássa.

 

RoCSeV, hozzád tövábbra is google fordító kell! ;)

Asszem másodjára kiolvastam a lényeget és kösz a jó hírt, remélem lesz belőle valami.

A "mikor" is érdekelne persze!

Ja és a tcw topicban lenne a helye, mert egyedül az érdekelhet bárkit is, hogy esetleg lesz szinkronos 6. évadunk!

Mivel itt minden más mindenki másnak garantáltam megvan már valamilyen formában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azta! Ez barmi jó! És mikor kezdik?

Az IGN szerint október elején adják le az előzmény filmeket, majd a hónap második felében az eredeti trilógiát.

 

Az meg már csak hab a tortán, hogy a behind the scenes dokumentumfilmeket is levetítik, aminek én nagyon örülök, mert annak idején mindegyikről lemaradtam.

 

Uh, a TCW kapcsán most jutott eszembe, hogy Bicskey Lukács sajnos már nincs köztünk. :( Jar Jar pedig a 6. évadban nem egy részben szerepel...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Idén ősszel az Erő legyen veletek!

 

A Csillagok Háborújával George Lucas valódi mozitörténelmet írt és örökre megváltoztatta a filmgyártást is. A sötét oldal elleni harc pedig idén ősszel is folytatódik: októbertől a Star Wars az AXN csatornákra érkezik, így felkészülhetünk az űropera hetedik részére, amely decemberben nyit a mozikban

 

A filmek mellett az AXN további meglepetésekkel is készül. A csatornán a Star Wars: A klónok háborúja (Star Wars: The Clone Wars VI) és a Star Wars: Lázadók (Star Wars Rebels I) animációs sorozatokat is láthatják majd a nézők. Mindemellett a kulisszák mögötti eseményeket bemutató dokumentumfilmek is műsoron lesznek. Sőt, az AXN maratoni vetítést is szervez: a legodaadóbb Star Wars rajongók egy egész napon keresztül élvezhetik kedvenc filmjeiket, mielőtt 2015. december 18-án a mozikba érkezik az űropera következő része, a Star Wars: Az ébredő Erő (Star Wars: The Force Awakens).

 

És az is lehetséges hogy a Rebels 2 évadát is adja majd a Disney Mellett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Star Wars: Lázadók

 

2015-10-11 09:30 2x00a The Siege Of Lothal: Part 1

2015-10-11 10:00 2x00b The Siege Of Lothal: Part 2

2015-10-18 09:30 2x01 The Lost Commanders

2015-10-25 09:30 2x02 Relics Of The Old Republic

 

 

Valahogy így tervezik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.