Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

 

A cím alapján nekem sem Rexék ugrottak be, mert az Old Republic elvileg nem az amiből a Birodalom alakult hanem az előtte lévő Köztársaság, Saesse Tiin még utal is a régi Köztársaságra csak már azt nem tudom, hogy TCW-ben láttam vagy valami Legends műben olvastam. (OFF: na ezért nem szeretném, hogy folytatódjon a Legends éra, megkeveri az embert icon15.gif )

 

 

 

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

A cím alapján nekem sem Rexék ugrottak be, mert az Old Republic elvileg nem az amiből a Birodalom alakult hanem az előtte lévő Köztársaság, Saesse Tiin még utal is a régi Köztársaságra csak már azt nem tudom, hogy TCW-ben láttam vagy valami Legends műben olvastam. (OFF: na ezért nem szeretném, hogy folytatódjon a Legends éra, megkeveri az embert icon15.gif )

 

 

 

Jaja, a TCW-ben említi Tiin a Régi Köztársaságot (az Escape from Kadavo részben). De pl. Vizsla is mondta, hogy a mandaloriak a Régi Köztársaság bukásakor lopták el a Jedi Templomból a Darksabert. Az új kánon szerint, a Régi Köztársaság akkor bukott el, amikor a Jedik legyőzték a Sith-eket (YE 1000 körül). Ekkor jött létre az általunk is ismert Galaktikus Köztársaság, így szerintem inkább tekinthető egy megreformált kormánynak. :) Remélem, a Rebelsben még többet megtudhatunk a távolabbi múltról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont Tarkin és Ben is régi Köztársaságként hivatkozott a Galaktikus Köztársaságra az ep4-ben. A Birodalom idején már könnyen lehet, hogy azt is csak simán réginek nevezik, egybemosva az előzővel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De igen, mert az sw.com guide S02E01 -nek írta. Most nézem, hogy már S02E01-02. :roll:

 

Hála isten'..Már vártam. :evil:

Tavaly végülis 0. lett a spark-film és a Droids in distress lett a s01e01.

akkor idén is legyen így nem?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jelen pillanatban akármelyik időszakra vonatkozhat az Old Republic címszó, hisz Yoda és Bane találkája után ugyanolyan szabadsággal nyúlhatnak vissza mind az ezer évvel előbbi, mind a Tarkin által említett Régi Köztársaságra. Bár a relic szó nekem a kérdéses dolog ősi mivoltát sejteti, így könnyen lehet, hogy kapunk újabb canon-szintű ízelítőt valami olyasmiből, aminek a régi-Régi Köztársasághoz van köze.

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont Tarkin és Ben is régi Köztársaságként hivatkozott a Galaktikus Köztársaságra az ep4-ben. A Birodalom idején már könnyen lehet, hogy azt is csak simán réginek nevezik, egybemosva az előzővel.

Igen, bár Ben azt mondta, hogy a Jedik emberöltők ezrein át voltak a béke és az igazság őrei a Régi Köztársaságban. Ha az általunk ismert Galaktikus Köztársaság kb. 1000 évet élt meg, ez nem vonatkozhatott rá. Valószínű, hogy mindkét Köztársaságot egy kalap alá vette az öreg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ezt úgy kell elképzelni, mint mondjuk egy alkotmányváltást (negyedik francia köztársaság után jött az ötödik pl.), jelentős változásokkal (Sithek legyőzése, hm jó lenne, ha a ruusani reformáció ismét kánon lenne). Nyilván a Birodalom idején ez a különbség már eljelentéktelenedett, és Obi egy rendszerként tekintett a Birodalom előtti korszakra Jedi szemszögből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Star Wars Rebels blu-rayen Dave Filoni mesélt további információkat a 2.évadról.

  • What does Ezra do with his new power and how does he react when Darth Vader and new Inquisitors come into the picture?
  • Sabine changes her hair and armor because meeting Vader was such a harrowing experience.
  • Zeb has an “awakening” in season two and comes into a better understanding of what happened to his people and who his adversary really is.
  • A better back story on Hera, who her father is, what is the situation with her father, where she came from and her people.
  • A great new bounty hunter
  • There will be a Sabine/Kanan episode, which will feature some “more Mandalorian things” that will go on.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A második évad 2-3. részeinek szinopszisai

 

2/2 Relics of the Old Republic - "A Régi Köztársaság maradványai"

 

 

"Míg Ezra és a többiek kezdenek összebarátkozni az öreg klón katonákkal, Kanannak továbbra is nehezére esik megbízni bennük. Mikor azonban a Birodalom felfedezi, hogy a klónok szövetségre léptek a Lázadókkal, akkor a csapat rákényszerül, hogy összedolgozzanak."

 

 

 

2/3 Always Two There Are - "Mindig kettő van"

 

 

"Ezra, Sabine, Zeb és Choipper a flotta számára keresnek nyersanyagokat, és a küldetésük során eljutnak egy elhagyatott orvosi állomásra. Mikor aztán két, Darth Vader parancsait teljesítő Inkvizítor tűnik fel, nagy veszélybe sodorva Ezrát és Sabine-t, Zabnek és Choppernek ki kell valamit találni, hogyan menthetik meg őket."

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy nem Baris, de akkor az egy elhibázott lehetőség lesz. Baris karaktere ordít azért, hogy harmadik alkalommal is megmérkőzzön Ashokával. Egyszerűen tökéletes folytonosságot adna a TCW-nek. Ha pedig nem Baris, akkor az egy kihagyott ziccer, 4 méterről kapufa.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.