Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Köszi csoli a guide képet!

Szívesen!

Erről jut eszembe! Nagyon várom a guide-ok frissülését.

A Call és az azt követőek hiányoznak még és idén is készítek wördös nyomtatható "rajongói füzetkét".

Persze ahogy eddig, nektek is felteszem majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyre jobban felerősödnek azok a pletykák miszerint a Rebels 3. évaddal vége és helyette jön egy új sorozat.

http://www.starwarsunderworld.com/2016/04/rumor-star-wars-rebels-to-end-after.html

Nekem jó, csak szép kerek legyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az b*szna be. Úgy értem, ez a TCW után kicsit dühítő lenne. Annak is simán lehetett volna már néhány TV filmje (a Son of Dathomir, a befejezetlen epizódok, a sokat emlegetett sorozatzáró a mandalore-i csatával, ezek mint elkészülhettek volna), erre meg a Rebels már kapna. Egyik szemem sírna, a másik nevetne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit kapkodás szaga van nekem, mintha nagyon megakarnák lovagolni az Ep7 sikerét és nem bírnak várni, jobban örülnék azért 4 évadnak, de ha csak 3 lesz akkor tényleg az lenne a legjobb ha minden szálat elvarrnának és így kaphatnánk egy nagyon erős és tömény évadot. Az Ep6 és 7 közötti sorozat pedig remélem azt az időszakot mutatja majd be, amikor Ben Solo elindul a jedik útján majd idővel Kylo Renné válik, remélem nem ragaszkodnak majd ahhoz, hogy nosztalgiázzanak és mindenképp a fiatal Luke Han és Leia kell, hogy középpontban legyen, pár hónappal a Jedi visszatér után.

Szerkesztve: - Palpi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel én három megnézés és a kezdeti "meh" reakció után eljutottam odáig, hogy csaknem annyira utáljam a Fanservice Awakens-t, mint a Legends Yuuzan Vong-jait, engem per pillanat krvára nem tud izgatni egy post-EP6 sorozat lehetősége, még úgysem ha Filoni lenne annak is a feje. Ez a véleményem valószínűleg csak akkor változna, ha az EP8 tényleg csinál is valami epikusat és azt tényleg baromi jól.

Szóval reménykedem az esélyek ellen, hogy még legalább két évadot kapjon a Rebels.

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kevésbé értem, hogy miért ne futhatna egy darabig akár két sorozat is. Kivéve persze, ha a következő sorozat folytatja a Lázadókat, csak más korszakban.

Szerintem üzleti szempontok miatt nem fog egyszerre kettő futni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez meg butaság. A Star Trek sorozatoknál is volt olyan amikor kettő ment egyszerre.

Maximálisan az, hiszen nem csak a Star Trekek, de a Stargate-ek, a CSI-ok, az NCIS-ek, meg még rengeteg sorozat fut párhuzamosan, és nemhogy kettő, olykor három-négy is. Szóval szerintem vagy nem gondoltak erre, vagy nem akarnak egyszerre két sorozatra költeni, mert az azért anyagilag megterhelő lehet, hiszen még animációs sorozatnál is két személyzet kell. Olyat meg azért szerintem senki sem akar, hogy egy csapat vigyen két sorozatot, mert abban nekünk nem lesz köszönetünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Korábban olvastam itt, hogy az inkvizítorok ahogy feltünnek úgy hamar meg is ölik őket. Filoni szándékosan nem akarja hogy az OT felé közeledve bekavarjanak. Nos ennek vonatkozni kellene a hőseinkre is, Kanan-ra és Ezrára, Ashokára is. Mi lesz a sorsuk? Vader és Palpatine mindvégig Obi Want és Yodát kereste a IV. rész óta mint utolsó jediket. Kettőt, nem pedig ötöt. Én úgy gondolom hogy mindhármójuk az OT-ra már meghalt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos ennek vonatkozni kellene a hőseinkre is, Kanan-ra és Ezrára, Ashokára is. Mi lesz a sorsuk?

Ahsoka és Kanan szerintem komolyabb megerőltetés nélkül kiírhatóak, nem kell nagy zseninek lenni hozzá. Ezra az igazán kritikus, megölni szvsz nem fogják merni, úgyhogy ott tényleg nagyon nagyfokú ügyességre lesz szükség. Főképp azért, mert már Ahsoka-nál is rezgett a léc a TCW-ban. Végül persze remekül megoldották, csak ugye azzal egy lehetséges megoldást (a nagyon kevés közül) ki is lőttek, hiszen hasonló jellegűvel már izzadtságszagú lenne Ezra-nál is előjönni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a felét a lent belinkelt videónak (a rajongói kérdéseket, majd később megnézem), és 2 dolog van amit kiemelnék belőle:

Filoni-ék sokáig gondolkoztak, hogy legyen-e egy olyan epizód, ahol Vader szemszögéből látjuk a dolgokat. Az alapötlet az lett volna, hogy vadászik, és a rész közben mindenki azt hitte volna, hogy a Ghost legénységére, vagy Ahsokára, de a végén kiderült volna, hogy végig Maulra hajt. Szerintem annak ellenére, hogy megtörte volna a sorozat eddigi formátumát (azt, hogy a Ghost legénységét követjük), mindenféleképp érdekes lett volna megnézni, hogy mivel üti el Vader a napjait a Birodalom fénykorában. Arról nem is beszélve, hogy sokkal jobb bevezetése lett volna Maulnak, mint amilyet végül kaptunk.

A másik, hogy kérdezték Filonit Ahsoka sorsáról a Rebels-ben, és erre félig viccelve azt válaszolta, hogy attól függ, hogy hány évadot kapnak még. Ebból kiindulva lehetséges, hogy még nincs előre meghatározva, hogy hány évad lesz még, vagy ha már meg van, akkor is készek arra, ha esetleg kapnának még egy ajándék évadot, akkor tovább vigyék Ahsoka (és a Ghost) történetét

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a felét a lent belinkelt videónak (a rajongói kérdeéseket, mejd később mengézem), és 2 dolog van amit kiemelnék belőle:

Filoni-ék sokáig gondolkoztak, hogy legyen-e egy olyan epizód, ahol Vader szemszögéből látjuk a dolgokat. Az alapötlet az lett volna, hogy vadászik, és a rész közben mindenki azt hitte volna, hogy a Ghost legénységére, vagy Ahsokára, de a végén kiderült volna, hogy végig Maulra hajt. Szerintem annak ellenére, hogy megtörte volna a sorozat eddigi formátumát (azt, hogy a Ghost legénységét követjük), mindenféleképp érdekes lett volan megnézni, hogy mivel üti el Vader a napjait a Birodalom fénykorában. Arról nem is beszélve, hogy sokkal jobb bevezetése lett volna Maulnak, mint amilyet végül kaptunk.

A másik, hogy kérdezték Filonit Ahsoka sorsáról a Rebels-ben, és erre félig viccelve azt válaszolta, hogy attól függ, hogy hány évadot kapnak még. Ezek lehetséges, hogy még nincs előre meghatározva, hogy hány évad lesz még, vagy ha már meg van, akkor is készek arra, ha esetleg kapnának még egy ajándék évadot, akkor tovább vigyék Ahsoka (és a Ghost) történetét

 

Hihetetlen, hogy Ahsoka milyen karriert futott be. Lassan ott tartunk, a rajongók nagy részét jobban érdekli a kis togruta sorsa, mint a lázadás a Birodalom ellen. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Nabopolasszar hogy leírtad. Pont az ilyen dolgokat vártam a 2. évadtól mint ez a Vader-es és ezért lett nekem csalódás ez az idei évad. Az a ajándék évad valószínűleg a TV filmek lesznek ahol tovább viszik a Ghost történetét.

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.