Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Eddig úgy láttam nem esett szó róla, de - spin-off ide, vagy oda - én Boba Fettet is szívesen látnám a sorozatban egy arc erejéig feltűnni. Egyébként a fejvadászok remélem még komolyabb szerepet kapnak ebben a korszakban, már a TCW is foglalkozott velük, a birodalmi érában pláne lenne létjogosultságuk. (Esetleg még Bossk is jöhetne.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg nagyon jól néz ki! Dzséjt máris itt egy új hajó. :D

Bezony, és egyből egy TIE. Szeretem a TIE vadászokat, főleg a hangjukat. De jó lesz újra ezeket a szutykokat látni, ahogy tömegesen pusztulnak, mert egymásba mennek, vagy valami éppen arra járó űrszemétnek ütköznek, vagy mert ők képtelenek eltalálni egy böszöm nagy hajót, de az simán leszedi őket. :lol:

 

Hátha ez is kijön lego formában. :D

Remélem. A filmes TIE vadászok mindegyik fajtája megvan (az EU-ból meg csak a Droid, a Defender és a Tank jött ki), jó lenne ezt is melléjük tenni.

 

Gondolom Vader Tie fighterének az elődje. :)

Elviekben Vader TIE vadásza lehetne ennek az elődje, hiszen az az X1-es. Ez inkább egy TIE/LN elődnek tűnik, a szárnyak ugyanis az Eta-2-es Jedi Vadászokról (vagy a Scimitarról) vannak. Ugyanúgy ívesek, belül vannak a sötét akármicsodák (fénygyűjtő receptorok?), és mintha csuklók is lennének a tövében, úgyhogy lehet, hogy ugyanúgy bezárhatóak, például ha hiperhajtómű-gyűrűre kapcsolódik.

 

Eddig úgy láttam nem esett szó róla, de - spin-off ide, vagy oda - én Boba Fettet is szívesen látnám a sorozatban egy arc erejéig feltűnni. Egyébként a fejvadászok remélem még komolyabb szerepet kapnak ebben a korszakban, már a TCW is foglalkozott velük, a birodalmi érában pláne lenne létjogosultságuk. (Esetleg még Bossk is jöhetne.)

Szerintem a fejvadászokból nem lesz hiány. Van egy olyan érzésem, hogy Kananékat ők is hajtani fogják. Ugyanígy eléggé biztosnak tűnik Jabba feltűnése is. Az alvilágra szépen rámentek a TCW-ben is, itt pedig már a főszereplők "alvilági" figurák, törvényen kívüliek, akik nem Coruscant felsőbb tornyaiban, és nem is Naboo királyi palotájában fogják meghúzni magukat. Kevesebb lesz a szenátor és a főtiszt, több a gengszter és a fogdmeg. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó ez az előzetes! Miért van olyan érzésem, hogy Chopper az EPVII -ben is fel fog tűnni? A kis részlet pedig vicces. :) Sky képe meg döbbenetes milyen szép, csak úgy mint a hivatalos plakát.

 

A filmekben Artu-é pálya, ha esetleg mégis akkor csak cameo szinten szerintem :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy a csóka egy mandalóri és olyan badass, hogy Palpi meg Vader megengedte neki, hogy saját páncélt hordjon, vagy a birodalmi páncélt mandisra átalakítva :)

Erre még nem is gondoltam pedig jobban megnézve lehet ez a Kallus egy Mandalore -i is. Érdekes párhuzam lenne lánnyal aki épp a másik oldalon áll....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sorozat bemutatója szeptember 25-től érkezik a Disney XD-re az Egyesült Királyságba rövidfilmek formájában. A tervezett premier október 24-én lesz egy egyórás különkiadásként. Maga a sorozat november 6-tól lesz látható a Disney XD-n, 2015 májusától pedig a Disney Channelen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sorozat bemutatója szeptember 25-től érkezik a Disney XD-re az Egyesült Királyságba rövidfilmek formájában. A tervezett premier október 24-én lesz egy egyórás különkiadásként. Maga a sorozat november 6-tól lesz látható a Disney XD-n, 2015 májusától pedig a Disney Channelen.

Olyan soká kezdődik? :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.