Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Szerintem pedig meg kellene érteni Ben-t. Érzékeny, amit nem lehet felróni neki, hisz mind mások vagyunk. Ezt tiszteletben kell tartani. számára nem jön be, ha megmondják neki a frankót, ezért nem szerencsés ilyen kicsengésű írásokat elővezetni. A legtöbbször az a legkönnyebb, hogy megmondjuk egy teljese más típusú embernek, hogy miként lássa a világot és miben változzon. Viszont sose gondolunk bele, hogy ez mennyire nehéz is. Szóval több megértés kellene, vagy ha nem megy akkor inkább nem kell provokálni mert annak csúnya vége lesz.

 

Egyébként igazad van Ben, nekem se tetszett ahogy Obi írt, de nyeltem egy nagyot. Se kedvem se energiám nincs ilyen értelmetlen vitákba bocsátkozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:D

 

Ody: Ez oké, de ő vezette le az élettörténetét, nyilván reagál rá mindenki.

 

Azért írtam akkor úgy ahogy, mert te se épp kedvesen viszonyultál hozzám. Nem is értettem hogy miért kapom az ívet.

Szerkesztve: - Obi1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem pedig meg kellene érteni Ben-t. Érzékeny, amit nem lehet felróni neki, hisz mind mások vagyunk. Ezt tiszteletben kell tartani. számára nem jön be, ha megmondják neki a frankót,

 

Nem jön be neki ha megmondják a frankót de ő azért megmondja ráadásul nem az ellentétes véleményét, hanem a sértettségét elővezetve? Mi tartsuk tiszteletben, hogy Obi1 teljesen normális, minden túlzást nélkülöző beírását nem tudja a helyén kezelni? Bocs, de nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem jön be neki ha megmondják a frankót de ő azért megmondja ráadásul nem az ellentétes véleményét, hanem a sértettségét elővezetve? Mi tartsuk tiszteletben, hogy Obi1 teljesen normális, minden túlzást nélkülöző beírását nem tudja a helyén kezelni? Bocs, de nem.

Jó, de látod, hogy ő másképpen látja. A kedves, segítő szó többet ér mint a bújtatott "valami", amit ráadásul félre is lehet érteni. Attól biztos nem lesz boldogabb, hogy megírom a frankót, majd hozzá teszem, hogy de én majom vagyok, és hát ez van....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem jön be neki ha megmondják a frankót de ő azért megmondja ráadásul nem az ellentétes véleményét, hanem a sértettségét elővezetve? Mi tartsuk tiszteletben, hogy Obi1 teljesen normális, minden túlzást nélkülöző beírását nem tudja a helyén kezelni? Bocs, de nem.

Ott a pont! Ennek vica verza kéne működnie, de csak egyirányú. A mi részünkről, Ez a nem mindegy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó, de látod, hogy ő másképpen látja. A kedves, segítő szó többet ér mint a bújtatott "valami", amit ráadásul félre is lehet érteni. Attól biztos nem lesz boldogabb, hogy megírom a frankót, majd hozzá teszem, hogy de én majom vagyok, és hát ez van....

 

Szerintem meglehet írni a frankót csak az nem mindegy hogyan. Most azért nem kell szerintem csak direkte az ő kedvéért kedvesnek lenni. Jó értem én mit akarsz mondani ezzel de na.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ott a pont! Ennek vica verza kéne működnie, de csak egyirányú. A mi részünkről, Ez a nem mindegy.

Persze... Teljesen normális volt eddig, nem kell már megint felnagyítani, hogy mi mekkora istenek és a jó indulat netovábbjai voltunk, ő meg utált minket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze... Teljesen normális volt eddig, nem kell már megint felnagyítani, hogy mi mekkora istenek és a jó indulat netovábbjai voltunk, ő meg utált minket.

Ody, amit nekem címkézett a múltkor, az k*rva távol áll a teljesen normálistól. Azután nem fogok vele se kedves, se megértő lenni. Engem nehéz megsérteni, egy kezemen meg tudom számolni, hány embernek sikerült huszonhat év alatt. Max nem szólok hozzá és visszafogom magam, ha mégis. Tűrőképességem nekem sem végtelen, most nem bírtam ki. Sok litánia megírása után nyomtam rá a vissza gombra a "legyek vele normális, mert rumli az élete" jegyében, ezúttal nem. Kicsit sem bírom Bent, és rohadtul nem akarom megérteni, azok után, ahogy viselkedett. S ha ez érzékenyen érinti, nem érdekel. Szerintem őt sem érdekelte, amikor engem pocskondiázott, vagy titeket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Attól biztos nem lesz boldogabb, hogy megírom a frankót, majd hozzá teszem, hogy de én majom vagyok, és hát ez van....

Annak szántam az egészet, hogy lehet hogy mindenkiben van valami rossz tulajdonság, de attól még nem súgunk össze senki mögött se, hogy mekkora állat, és elfogadjuk egymást. Én Bent is elfogadom, nem lenne vele semmi bajom, csak nem szeretem ha nem látja valaki a fától az erdőt, és csak azt látja meg amit látni akar - a személyeskedést. Baromira nem erről szólt egyik lentebbi hozzászólásom se, de sikerült ezt kivenni belőle.

És ez a fajta kakasoskodás szerintem túlmutat az egymás elfogadásán. Sajnálom hogy nem jött össze az élet, nem vagyok érzéketlen, de van egy alapvető etikett egy fórumon szerintem amit be kell tartani, és nem mentség rá az hogy nincs barátnő.

 

Az meg hogy normális volt eddig, hát én válaszoltam két hetes hozzászólásra?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, amit nekem címkézett a múltkor, az k*rva távol áll a teljesen normálistól. Azután nem fogok vele se kedves, se megértő lenni. Engem nehéz megsérteni, egy kezemen meg tudom számolni, hány embernek sikerült huszonhat év alatt. Max nem szólok hozzá és visszafogom magam, ha mégis. Tűrőképességem nekem sem végtelen, most nem bírtam ki. Sok litánia megírása után nyomtam rá a vissza gombra a "legyek vele normális, mert rumli az élete" jegyében, ezúttal nem. Kicsit sem bírom Bent, és rohadtul nem akarom megérteni, azok után, ahogy viselkedett. S ha ez érzékenyen érinti, nem érdekel. Szerintem őt sem érdekelte, amikor engem pocskondiázott, vagy titeket.

Lépj túl a sértettségen. Főleg az ilyenen... De ha nem megy, akkor hagyd figyelmen kívül.

 

Annak szántam az egészet, hogy lehet hogy mindenkiben van valami rossz tulajdonság, de attól még nem súgunk össze senki mögött se, hogy mekkora állat, és elfogadjuk egymást. Én Bent is elfogadom, nem lenne vele semmi bajom, csak nem szeretem ha nem látja valaki a fától az erdőt, és csak azt látja meg amit látni akar - a személyeskedést. Baromira nem erről szólt egyik lentebbi hozzászólásom se, de sikerült ezt kivenni belőle.

És ez a fajta kakasoskodás szerintem túlmutat az egymás elfogadásán. Sajnálom hogy nem jött össze az élet, nem vagyok érzéketlen, de van egy alapvető etikett egy fórumon szerintem amit be kell tartani, és nem mentség rá az hogy nincs barátnő.

 

Az meg hogy normális volt eddig, hát én válaszoltam két hetes hozzászólásra?

Akkor ebből leszűrhetted, hogy máskor célszerűbb lesz egyértelműbben fogalmaznod.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, amit nekem címkézett a múltkor, az k*rva távol áll a teljesen normálistól. Azután nem fogok vele se kedves, se megértő lenni. Engem nehéz megsérteni, egy kezemen meg tudom számolni, hány embernek sikerült huszonhat év alatt. Max nem szólok hozzá és visszafogom magam, ha mégis. Tűrőképességem nekem sem végtelen, most nem bírtam ki. Sok litánia megírása után nyomtam rá a vissza gombra a "legyek vele normális, mert rumli az élete" jegyében, ezúttal nem. Kicsit sem bírom Bent, és rohadtul nem akarom megérteni, azok után, ahogy viselkedett. S ha ez érzékenyen érinti, nem érdekel. Szerintem őt sem érdekelte, amikor engem pocskondiázott, vagy titeket.

 

Nekem is az a bajom az a bizonyos beírás. Aki ilyeneket ír egy másik emberről az ne várjon megértést. Az meg abszolút nem érdekel engem sem ha nincs barátnője és ettől szenved. Ilyen alapon akkor ha valakinek nincs barátnője az legyen barom a másikkal? Obi1 meg teljesen normális srác, a korához képest jóval intelligensebb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is az a bajom az a bizonyos beírás. Aki ilyeneket ír egy másik emberről az ne várjon megértést. Az meg abszolút nem érdekel engem sem ha nincs barátnője és ettől szenved. Ilyen alapon akkor ha valakinek nincs barátnője az legyen barom a másikkal? Obi1 meg teljesen normális srác, a korához képest jóval intelligensebb.

Ezt mintha már megbeszéltük volna a fórumos topikban. Akkor mindenki tiszta lapot biztosított Ben -nek. Erre most kiderül, hogy még mindig haragudtok? Akkor az a gesztus mi volt korábban?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt mintha már megbeszéltük volna a fórumos topikban. Akkor mindenki tiszta lapot biztosított Ben -nek. Erre most kiderül, hogy még mindig haragudtok? Akkor az a gesztus mi volt korábban?

 

 

Ez igaz. De nem él vele. Most Obi1-ba kötött bele. A bizalom nem él örökké. Bevallom már a nőügyet is unom. Az azért tisztán látszik hogy barom érdekes figura. Mindegy annyira nem zavar, de érzem rajra hogy legszívesebben írná a csúnyaságokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt mintha már megbeszéltük volna a fórumos topikban. Akkor mindenki tiszta lapot biztosított Ben -nek. Erre most kiderül, hogy még mindig haragudtok? Akkor az a gesztus mi volt korábban?

 

Én tiszta lapot biztosítok neki de ha így köt bele Obi1-be akkor úgy elgondolkozok rajta. Frenkie jól írja: hiába biztosítunk neki tiszta lapot ha nem él vele. Lehet hogy tényleg nagyon szenved szegény lelkileg de akkor se másokon kell levezetni.

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez igaz. De nem él vele. Most Obi1-ba kötött bele. A bizalom nem él örökké. Bevallom már a nőügyet is unom. Az azért tisztán látszik hogy barom érdekes figura. Mindegy annyira nem zavar, de érzem rajra hogy legszívesebben írná a csúnyaságokat.

De nem írja. És azért tegyünk a szívünkre a kezünket, mi nem írtunk "csunyaságokat" Llew -nek vagy Rog -nak? Dehogynem. Szóval szerintem lapozzunk, és maradjunk meg békés mederben. Már így is túlragoztuk az egészet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ideje lenne megtiltani a személyeskedést. Ha valakivel probémája van valakinek, tárgyalja meg privátban.

 

Azért vagyunk fórum KÖZÖSSÉG hogy közösen megdumcsizzuk ezeket :)

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megelőzött volna mindenféle vitát. Szerinted szükség van erre, hm?

 

Persze hogy nincsen szükség de mivel Ben több embert is kipécézett hogy úgy mondjam, meg már úgy is belefolyt mindenki akkor megbeszélhetjük közösen és kitalálhatunk valamit hogy ne legyen ilyen :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor mindenki tiszta lapot biztosított Ben -nek.

Én ugyan nem. Annyit írtam, hogy hajrá. Amit mellesleg megelőzött egy baromi hosszú iromány arról, amit lejjebb tömören is összefoglaltam, de nem postoltam, békesség alapon. Sosem írtam, hogy megbocsátok, elnézem, vagy tiszta lappal indulhat nálam. A legtöbb, hogy bizonyíthat, erre vonatkozott a hajrá is. Sajnos én nem csak most, de korábban sem láttam erre való törekvést.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De nem írja. És azért tegyünk a szívünkre a kezünket, mi nem írtunk "csunyaságokat" Llew -nek vagy Rog -nak? Dehogynem. Szóval szerintem lapozzunk, és maradjunk meg békés mederben. Már így is túlragoztuk az egészet.

 

 

De írtunk mi is. Csakhogy nem mi kezdtük. Természetesen én is a béke híve vagyok így le is zártam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább Ody-val értek egyet, de Obi1-ék álláspontja is érthető. Tisztában vagyok vele, miket írt korábban Ben (szerintem én vagyok az egyik, aki legjobban emlékszik), de meglátásom szerint, több értelme van vagy ignorálni, bármilyen nehéz is - elkerülve ezzel a hasonló afférokat -, vagy pozitívabban hozzáállni (persze tudom, ez sokaknak nem fér bele), mint esetleges újabb bombát robbantani akárki részéről. Lehet, hogy csak nekem tűnt így, de a "vallomása" óta - amióta többen elkezdtük emberszámba venni, jóval visszafogottabb lett (legalábbis a DhenSter néven ismert fórumozóhoz képest), amit én fejlődésnek érzékelek. Nem azt mondom, hogy mindenki ájuljon el tőle, csupán arra akarok kilyukadni, hogy a pozitív hozzáállás mennyivel többet ér. Sajnos valamiért könnyen félreértelmezi egyesek mondandóját (úgy vélem, nem szándékosan - persze ezt nem tudom), de nem vagyunk egyformák, mindenkinek vannak hibái. Ha ez a hozzáállás felé hetekig, hónapokig kitartana, szinte biztos vagyok benne, hogy megváltozna a világszemlélete nem egy dolgot illetően. Több értelmét látom, mint "harcolni" vele, aminek valószínűleg újabb bann lenne a vége. Másrészt a gyűlölködésnek, haragtartásnak, abszolút semmi értelme nincs. Ezért is írtam, korábban, hogy részemről ott a tiszta lap, annak ellenére, hogy nem felejtem el a botlását.

Nyilván nem láthatja mindenki így, de szerintem egy próbát bőven megér. Ha hetek, hónapok múltán sincs változás, akkor el lehet gondolkozni, hogy van-e értelme. Minden esetre, én nem ítélném még el a srácot, nem lehetetlen, hogy valóban megbánta, amiket írt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze hogy nincsen szükség de mivel Ben több embert is kipécézett hogy úgy mondjam, meg már úgy is belefolyt mindenki akkor megbeszélhetjük közösen és kitalálhatunk valamit hogy ne legyen ilyen :)

Nem pécézett ki senkit. Az ilyen fanatizálásokból lesznek a legrosszabb dolgok. Tényleg lapozzunk, ez már rég túl van tárgyalva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ugyan nem. Annyit írtam, hogy hajrá. Amit mellesleg megelőzött egy baromi hosszú iromány arról, amit lejjebb tömören is összefoglaltam, de nem postoltam, békesség alapon. Sosem írtam, hogy megbocsátok, elnézem, vagy tiszta lappal indulhat nálam. A legtöbb, hogy bizonyíthat, erre vonatkozott a hajrá is. Sajnos én nem csak most, de korábban sem láttam erre való törekvést.

Teljesen igazad van.

Én is bizalmat szavaztam neki a múltkor, meg tiszta lapot, de ez nem egyenlő azzal, hogy ő ott folytatja, ahol abbahagyta, és előrángat egy két hetes hsz-t ehhez. Miért nem ír inkább a többi szóban forgó témához? Van elég itt, lehet válogatni. A fórumozás erről szól, a beszélgetésről és eszmecseréről, nem a vita szításról.

 

De lapozzunk. Vagy elfogadja most már azt, hogy lehet itt működni és beszélgetni, vagy senki nem fog szóba állni vele. Ez szimplán rajta áll. Sosem késő újra kezdeni, csak éppen el kéne mozdulni másik irányba.

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fiúk-lányok, vigyázzatok, hogy merre jártok, mert most sikerült elkapnom egy frankó vírust. Tegnap még 21:00 és 22:00 között vígan rohangáltam a focipályán, aztán hajnal ötkor már a WC-n hánytam. Láz, fejfájás... borzalom... a sürgősségin ráadásul 4,5 órát kellett várni, mire megállapították, hogy vírusos fertőzés (lehet, hogy csak túl sok House-t nézek, de számomra eléggé egyértelműnek tűnt, inkább recept miatt mentem be). Öröm az ürömben, hogy legalább elvégeztek egy csomó vizsgálatot (röntgen, hasi ultra hang, ekg stb), amik nem mutattak semmi rendelleneset.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.