Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

A droidokról...

 

Játszom egy online játékkal és ezt az eredményt írta ki egy munka után:

Borzasztó a bűz, elhányod magad.

4 életerőpontot veszítettél.

 

Ben meg gyakorolja az elme trükköt, azzal sikeresen lehet csajozni. Én eddig pozitívan használtam, igaz még kezdő vagyok, az erő mellé kell 1-2liter bort is bevetnem, hogy sikeres legyen a végeredmény.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A droidokról...

 

Játszom egy online játékkal és ezt az eredményt írta ki egy munka után:

Borzasztó a bűz, elhányod magad.

4 életerőpontot veszítettél.

 

Ben meg gyakorolja az elme trükköt, azzal sikeresen lehet csajozni. Én eddig pozitívan használtam, igaz még kezdő vagyok, az erő mellé kell 1-2liter bort is bevetnem, hogy sikeres legyen a végeredmény.

 

 

Te borral a gyomrodban csajozol? Hát ez sem semmi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Riddivk, ő nem lesz rendes fickó! Egymás ellen fordít titeket vedd már észre te is. Nem akar ő megváltozni, hanem az őt ért bántalmakat akarja rátok hárítani.

Ahogy mondod, ÖregHarcos... Ezt az imént kaptam:

 

"Na, épp most küldtem egy utolsó levelet Skynak, amiben részletesen ecsetelem, mennyire utálod Ahsokát és mennyire kétszínű módon mondod a szemébe hogy nem is. Biztos vagyok benne, hogy ezek után tényleg felnyílik a szeme és nem áll veled szóba többet. Ezt érdemled, sajnálom. De a tetteid következményekkel járnak. Ezt már nem fogod kimagyarázni nála abban biztos lehetsz. Na ennyi voltam. ne is próbálj meg reagálni mert letiltalak téged!"

 

Már csak arra lennék kíváncsi, hogy miféle tetteimről van szó és hogy én mióta utálom Ahsokát? :D Nonszensz az egész. Nem is csináltam semmit, könyörgöm. >.< Csak felvázoltam a világnézetemet, ami neki nem tetszett. :roll::pfff:

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egyetem alatt sokszor volt, hogy meghívtam lányokat sörre, borra, jégerre, csak, hogy beinduljon a beszélgetés. Mondjuk az olyan lányokat mindig jobban kedveltem akikkel le lehet ülni sörözni, nem azt mondják rá, hogy büdös, meg böfögtet... Jah, mert a cukros, hánytató gyümölcs vodkáknak, amit isznak, annyira jó hatásai vannak a szervezetre!

 

Ez OFF

 

Ez az Ahsoka elég sok vizet zavar, nem értem az iránta való rajongást, néha kicsit Tomb Raider szagú a karaktere. Szerintem a szerzők arra használják, hogy neki magyarázzanak el olyan dolgokat a főszereplők amiről érdemes lenne nekünk is tudni. A jellemfejlődése meg nagyban a mesterére hasonlít, az elején tiszteletlen volt és makacs, mára már kicsit visszafogottabb lett és bölcsebb. De ennyire szerintem nem kéne hypeolni. Veszekedni miatta, rajta pedig szerintem teljesen értelmetlen.

 

Donát: Ahsokát az Ahsoka topikban tárgyalunk!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egyetem alatt sokszor volt, hogy meghívtam lányokat sörre, borra, jégerre, csak, hogy beinduljon a beszélgetés. Mondjuk az olyan lányokat mindig jobban kedveltem akikkel le lehet ülni sörözni, nem azt mondják rá, hogy büdös, meg böfögtet... Jah, mert a cukros, hánytató gyümölcs vodkáknak, amit isznak, annyira jó hatásai vannak a szervezetre!

 

Ez OFF

 

Ez az Ahsoka elég sok vizet zavar, nem értem az iránta való rajongást, néha kicsit Tomb Raider szagú a karaktere. Szerintem a szerzők arra használják, hogy neki magyarázzanak el olyan dolgokat a főszereplők amiről érdemes lenne nekünk is tudni. A jellemfejlődése meg nagyban a mesterére hasonlít, az elején tiszteletlen volt és makacs, mára már kicsit visszafogottabb lett és bölcsebb. De ennyire szerintem nem kéne hypeolni. Veszekedni miatta, rajta pedig szerintem teljesen értelmetlen.

 

Donát: Ahsokát az Ahsoka topikban tárgyalunk!

 

Ashoka kapcsán egyesek pedofil vágyakat éreznek. Pedig rajzfilm figura.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel Ben már nem része a fórumközösségnek, szerintem felejtsük el ezt a témát, mivel pont azt teszitek, amit el akar érni: róla beszéltek, miközben ő már itt sincs. Próbáljunk valami konstruktívabb témára fókuszálni.

Ezt szeretném én is javasolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A tűzoltóság kifizeti ha betörnek hozzám? 20 évig senkit nem érdekelt a rács? Kit érdekel a tűz?

 

http://hirek.msn.mainap.hu/itthon/vasracs-zarta-le-a-langolo-folyosot-14621/

Ez egy akkora marhaság! Nálunk is el kellett tüntetni mindent a folyosóról. MINDENT! Még a virágokat is.Több, mint húsz éve van használatba az épület, huszonkét évig voltak ott virágok, meg egyéb dolgok. Én és a húgom a bicikliket tároltuk ott, mert volt kint egy baromi nehéz asztalunk, ahhoz hozzá lehetett láncolni. A közös tárolóba ugye nem tesszük be, mert onnan havi szinten tűnnek el a dolgok, köztük a biciklik (az egyik kollégám bringáját két hónapja durrantották meg, pedig oda csak a lakók tudnak bemenni, de ezek úgy lopnak, mint a szarkák). És azt persze ők nem fizetik ki (persze megtörtént az intézkedés, kitettek táblákat, hogy kamerával figyelt terület - nincs kamera, csak tábla -, meg felszerelték a minden ízében EU szabványos, egy profi által bizonyíthatóan harminc másodperc alatt feltörhető ajtókat...). Erre jött a felszólítás a tűzoltóktól: takarítsunk el mindent, vagy háromszázezer forint. Kösz! És hová? A házban a közös képviselő szerint van biciklitárolásra kialakított rész, tegyem oda. Aha, igaz, tényleg van. A lépcsőház tövében egy kétszer három méteres kis pöcsöm placc. A házban meg vagy húsz bicikli van! Csak a mi szintünkön négy.

Végül beraktuk az egyik folyosói tárolónkba, de azzal meg az a baj, hogy nem alkalmas két bringa egyidejű tárolására, úgyhogy marha jó, hogy a sajátomat mindig le kell küzdenem reggel a húgoméról. Másnap reggel vagy délután meg újra ráerőszakolni. És jövő hónapban meg akarom venni az új bringát, azt hová teszem?

A másik, hogy a folyosók is nagyon szépek a növények nélkül. Tényleg, nagyon esztétikus a fehér fal, a kopott radiátor, a műanyag üvegkeret, az ezer éves vas villamosszekrény. Nagyon hangulatos... :roll:

Az egészben az a baromság, hogy így élnek az emberek harminc-negyven vagy még annál is több ideje. Húsz évente egyszer meghal valaki tűzben, amire rá lehet fogni, hogy egy rács miatt történt (de ziher, hogy még nem volt tűzesetes halál növények vagy biciklik miatt). A rács miatt, amin egy profi tűzoltó a megfelelő felszereléssel átmegy öt másodperc alatt. Na jó, talán tíz. Ja, hogy meg kéne fizetni a kormánynak a profi felszerelést. Hát kérem, tegye meg, ne lakókat cseszegesse. Az egészben a durva, hogy a lakásunk ajtaja - jó kis ruszki szabvány ajtó, na ez is egy külön sztori, hogy milyen viccesek voltak anno ezek az ajtók a házban :D - sokkal keményebb dió, mint bármilyen rács, amit felszerelnek. Két öt centis préselt tölgyfalap között egy öt centis tömör acéllap. Mikor anno letettük a járólapokat, pár centit le kellett vágni az aljából. Három korong ment el, mire a végére jutottunk. :) 100%-osan tűz- és berúgásálló! De ha a tűzoltók rájönnének erre, tuti kicseréltetnék valami műanyag vagy fa ajtóra, mert veszélyes. :roll::pfff:

Néha baromi irritáló ez az "óvjuk meg magunkat mindentől" életforma, amit a modern kor képvisel. Minden sz*r (és pocsmány) műanyag, nem csoda, hogy mindent szét is lehet cseszni. EU szabvány, EU komfort, EU puha pöcsösség. :fuckoff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Néha baromi irritáló ez az "óvjuk meg magunkat mindentől" életforma, amit a modern kor képvisel.

Én is túlzásnak tartom.

No a másik, amitől már agybajt kapok, hogy folyton azt olvasom mindenhol, mit miért egyél, mi az egészséges benne, azt persze senkit nem érdekel, hogy finom vagy mi a bánat. Van erre egy nagyon vicces és találó ppt, amit már párszor megkaptam e-mailen, csak éppen most nem találom (pedig kivételesen nem töröltem az elsőt).

 

A lottószámot szívesen! Gyorsan jöjjön még kettő, aztán hajrá :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

37.

 

Dzséjt: Ez egyértelműen pénzbehajtás a lakosságtól de nem az EU miatt. Még figyelmeztetés sincs egyből büntetnek. kell a lóvé. A héten oldottuk mi is meg hogy a rács ajtaja befele nyíljon.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is túlzásnak tartom.

No a másik, amitől már agybajt kapok, hogy folyton azt olvasom mindenhol, mit miért egyél, mi az egészséges benne, azt persze senkit nem érdekel, hogy finom vagy mi a bánat. Van erre egy nagyon vicces és találó ppt, amit már párszor megkaptam e-mailen, csak éppen most nem találom (pedig kivételesen nem töröltem az elsőt).

Na, az a ppt nekem is jöhet majd. :D

Egen, az egészsegges életmód a másik, ami engem is kiborít. Főleg, amikor ezt már gyerekekre alkalmazzák. Kis gyerekekre. Ne egyél csokit, ne simogasd a macskát, ne menj ki az udvarra... Brrrr... Ja, aztán meg csodálkozik, hogy a gyerek egy szellőtől megfázik.

Én azért maradok a csirkepörköltnél, a pizzánál, hamburgernél, paprikás krumplinál, resztelt májnál. :D (És most jöhet Oldi bejegyzése a súlyomról. :evil::D)

 

Dzséjt: Ez egyértelműen pénzbehajtás a lakosságtól de nem az EU miatt. Még figyelmeztetés sincs egyből büntetnek. kell a lóvé. A héten oldottuk mi is meg hogy a rács ajtaja befele nyíljon.

Minket többször is figyelmeztettek (négyszer, hogy pontos legyek), a rácsot meg már évekkel ezelőtt sem hagyták már felszerelni.

 

 

1,8,21,37,80.

 

Köszönöm!

Szívesen. :) Ha nyernek a számok, testvériesen osztozunk? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is túlzásnak tartom.

No a másik, amitől már agybajt kapok, hogy folyton azt olvasom mindenhol, mit miért egyél, mi az egészséges benne, azt persze senkit nem érdekel, hogy finom vagy mi a bánat. Van erre egy nagyon vicces és találó ppt, amit már párszor megkaptam e-mailen, csak éppen most nem találom (pedig kivételesen nem töröltem az elsőt).

 

A lottószámot szívesen! Gyorsan jöjjön még kettő, aztán hajrá :D

 

 

Ezt én is unom már. Azt egye mindenki amit szeret. Nem hiszem el hogy két hamburger olyan egészségtelen lenne meg egy kóla. A másik amitől falra mászok a mozgás. A mozgásszegény életmód nem jó. Sok embert ismerek akik soha nem sportoltak és semmi bajuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igyekszem megtalálni azt a ppt-t :)

 

Főleg, amikor ezt már gyerekekre alkalmazzák. Kis gyerekekre. Ne egyél csokit, ne simogasd a macskát, ne menj ki az udvarra...

 

Szívesen. :) Ha nyernek a számok, testvériesen osztozunk? :D

Bölcsődékben pl. már nem lehet azt mondani, hogy popsi és más hasonló becéző szavak, és egyesével kell hívni a gyerekeket az ebédhez, és elmondani, hogy milyen egészséges ebédet kapnak. Ezt egy nemrég gondozónak tanuló ismerőstől hallottam. Gyakorlatban persze nem azt csinálják, amit kéne, hátha nem kapnak ellenőrzést. Agyrém.

Nem inkább igazságosan? Vagy melyik is? :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bölcsődékben pl. már nem lehet azt mondani, hogy popsi és más hasonló becéző szavak, és egyesével kell hívni a gyerekeket az ebédhez, és elmondani, hogy milyen egészséges ebédet kapnak. Ezt egy nemrég gondozónak tanuló ismerőstől hallottam. Gyakorlatban persze nem azt csinálják, amit kéne, hátha nem kapnak ellenőrzést. Agyrém.

:o:roll::shocked:

Azért elbeszélgetnék azzal, akik az ilyen baromságokat kitalálják. Mert egyrészt, tuti nincsen gyereke, vagy ha van, sajnálom szegény gyereket. Jesszus, bölcsibe sem fog menni az én kölyköm, ha egyszer véletlen lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megjött a szél (ez ugyan Veszprémben még nem érdekes :)), felhők is közelednek. Lassan ideér a vehar. De jó lesz megint éjjel járőrözni. Bár kicseszek az idővel, végigmegyek a nyomdán, akkor csak az utolsó két métert kell fedél nélkül megtennem. :D

Apropó, jópofa, hogy a vérem nem nagyon szeretik a vérszívók, az erdő közepén is kerülnek a kullancsok, a szúnyogok sem komálnak. Itt a nyomdában mégis rám akaszkodott egy kallancs. Tényleg rohadtul elszaporodhattak már ezek a dögök, ha a város közepén egy minimális növényes területtel megvert betonplacc közepén engem talál meg. Azért ez egy picurit ijesztő. Emlékeztet egy B kategóriás horrorra, amelyben óriás kullancsok voltak. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.