Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Boldog születésnapot!

 

Egyebkent, tegnap az elte-n a beiratkozasom mindossze 4 ora 15 percet vett igenybe. Meg eletembe nem vartam ennyit egyszerre, de az a legszomorubb, hogy ugyanezen az egyetemen, de masik karon kb fele ennyi ido alatt meg tudtak ezt oldani, ugy, hogy ugyanennyi hallgato volt!

Nekem olyan két óra volt múlt héten. Még az a szerencse, hogy MA-s vagyok, így kb. semmi sem volt új, amit mondtak... de nekem is muszáj volt végigállni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó lesz az, csak adj neki időt. Hanem vagy magadba forduló típus akkor szuper lesz majd meglátod. :D

 

A kolesszal nincs is baj, haverkodni is elkezdtem, de a szobatársaim viszont elég köcsögök(oké, népművészeti cserépedény :D ). Belenyúlnak a szekrényembe, fogkrémmel szívatnak, kulcsokat dugdosnak, szemétkednek. Másik osztályokban sokkal jobb fej koleszosok vannak, ismerkedtem velük, de nem velük kell együtt élnem(sajnos).

 

Master, próbáld csajozással elterelni a figyelmed, ez az egy mód van.

 

Kösz a tanácsot, megfogadom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kolesszal nincs is baj, haverkodni is elkezdtem, de a szobatársaim viszont elég köcsögök(oké, népművészeti cserépedény :D ). Belenyúlnak a szekrényembe, fogkrémmel szívatnak, kulcsokat dugdosnak, szemétkednek. Másik osztályokban sokkal jobb fej koleszosok vannak, ismerkedtem velük, de nem velük kell együtt élnem(sajnos).

 

Ezek alapján még örülök is, hogy engem nem vettek fel kollégiumba, helyhiány miatt (mondjuk így az albérletem is ugrott és két szék közül végül a földre estem...).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vissza kell szivatni őket, vagy jól beleverni a fejüket a falba, hogy tudják ki a szoba alfája. :D

Én tuti nem bírnám a koleszt, nekem csendre van szükségem és nyugalomra, persze jó ha társasában van az ember, de ott nagyon nehéz elvonulni kicsit ha akar az ember. Velem biztos sok baj lett volna ott. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én áldom is a szerencsémet, hogy felvettek Szeged egyik (, ha nem a leg-)kulturáltabb koleszába. Annyira jó ott a társaság, hogy nemhogy ilyen szívatások nincsenek, de még csak lopások sem, pedig ott vannak a közösben a 200 000-es laptopok meg a telefonok, az ajtók meg éjjel nappal tárva nyitva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kolesszal nincs is baj, haverkodni is elkezdtem, de a szobatársaim viszont elég köcsögök(oké, népművészeti cserépedény :D ). Belenyúlnak a szekrényembe, fogkrémmel szívatnak, kulcsokat dugdosnak, szemétkednek. Másik osztályokban sokkal jobb fej koleszosok vannak, ismerkedtem velük, de nem velük kell együtt élnem(sajnos).

 

kudar tanácsát fogadd meg. Pl ha alszik a nagyhangú k*cs*g kösd a lábát az ágyhoz és hirtelen verd fel álmából. Akkorát fog taknyolni mint a ház. A szekrényhez annyit hogy mondd meg nekik hogyha még egyszer észreveszed gáz lesz. Ha megint belenyúlnak az elsőnek ököllel nyomjál az arcába egyet és rugdald meg. Ha nem ő volt be fogja vallani ki. Utána azt is verd össze. Többet nem fognak belenyúlni. Ha viszont hagyod magad rád szálnak. Az erőszakos megoldást azért javaslom(pedig nem vagyok a híve) mert ezen primitiv egyedek csak az erőszakból értenek, a szép szóból nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm a tanácsokat. Igen középsulis koli ez. Nem igazán tudtam eldönteni mi legyek, viszont egyik rokonom odajárt, és ezért ismertem. Igazából a szakmánál meg kevésbé néztem mit szeretek, jobban, hogy mit keresnek. Lehet rossz döntést hoztam, bár még akarok hagyni időt. Bezzeg a másik osztály szobái tele vannak jó fejekkel, már ismerkedtem velük, de hát nem velük kell együtt élnem (sajnos). :pfff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.