Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Képeket!

(Amúgy ki lehetett az az agyahagyott aki döglött állatokat hagyott szerteszét az érsek díszudvarán? A pipát még csak-csak megértem..... érsek úr mondott valami meglepőt mire a látogató: :o aztán a pipa meg kiesett a szájából..... )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne idd szét magad, és akkor megélheted. :D

Asszem ez menni fog. :D

 

 

Pildi nagymamáját Isten éltesse,

Gratuláció a nagyinak! :clap:

Köszi szépen nektek is! :)

 

 

Köszönöm szépen mindenkinek a szülinapi köszöntéseket! Bocsi, hogy csak utólag írok, de múlt héten nem voltam gépközelben, mert egy régészeti ásatáson vettem részt Egerben. Ebben az a vicces, hogy ugye én csak jövőre kezdek a Pázmány régész szakán, de már a gólyákat is hívták földet túrni és én voltam az egyetlen aki jelentkezett. Az érseki palota díszudvarán ásunk, előkerült már egy barokk kőkút, egy 1705-ös pénzérme, állati csontok, kerámia darabok, pipák, sarkantyúk kések és még egy csontfésű is. Nagyon megtetszett a dolog, annak ellenére, hogy napi 10 órát kell melózni, 7 órai kezdéssel, és azért nem csak homokozásból áll a dolog, sőt, az idő nagy részét csákányozással, ásással, lapátolással és talicskázással töltjük (a kezem már tiszta vízhólyag, az ujjaim meg totál elgémberedtek :D ). Most a hétvégére hazajöttem, de kedd este megyek vissza és még négy napot ásunk és ha minden jól megy eljutunk az Árpád-kori rétegig, ahol akár településnyomokra is bukkanhatunk. Addig is, ha van rá igény, egy-két képet készítettem, azokat felrakhatom.

Lok, ez nagyon jól hangzik, jól tetted, hogy egyedüli gólyakén is belevágtál a táborozásba. Képek jöhetnek. :) És utólag is boldog szülinapot! :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jöhetnek a képek Lok :)

 

Rajtam kívül valaki szokta még nézni ATV-n a Vidám Vasárnapot? :D Faszi akkora ökörségeket mond, már csak azért is odakapcsolok mindig.

 

Egyszer láttam, annyi jött le, hogy a muksó nem tud összerakni két értelmes magyar mondatot. :lol: Bármelyik hordószónok jobban csinálja, de a sok agy mosott meg ámuldozik rajta. :pfff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az efféle bizniszszektákat be kéne tiltani és vezetőiket börtönbe zárni.

 

Az biztos, hogy csak a bisznisz megy, de elég jól mehet ha tabletről olvassa a dolgokat :D

 

Egyszer láttam, annyi jött le, hogy a muksó nem tud összerakni két értelmes magyar mondatot. :lol: Bármelyik hordószónok jobban csinálja, de a sok agy mosott meg ámuldozik rajta. :pfff:

 

Sokszor én is elveszek mondatok között, de amin behaltam vasárnap az ez a mondat volt: Sok hazug ember van, akik színtévesztés mesterei. Pirosnak hazudja a kéket vagy hogy kell ezt érteni? :D Még Isten országáról hadovált, ahova nem juthatsz be ha okkultizmussal foglalkozol, horoszkópot olvasol vagy ezoterikus műsort nézel. Kapcsolgatod a TV-t, véletlen beleszaladsz EZO TV-be akkor game over? :D

 

Az nem valami egyházi műsor? :?

 

De :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyszerű képek. Az 1705-ös pénzérme főleg érdekes lehetett. :)

 

Van nekem itthon egy Rudolf-féle ezüst dénár 1585-ből, az a legrégebbi érme a gyűjteményemben. :) (mondjuk sokat nem ér...)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jók a képek, köszönjük! Sose lehet tudni, mire bukkan az ember.

 

Van nekem itthon egy Rudolf-féle ezüst dénár 1585-ből, az a legrégebbi érme a gyűjteményemben. :) (mondjuk sokat nem ér...)

 

Hát a császár se ért sokat aki verette. :lol: Hány érmét számlál már a gyűjteményed? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Se tavaly nem voltam, se idén nem megyek. És ilyenkor többnyire kimegy a fejemből, hogy itthon a tévéből megnézzem :hehe: Korábban nagyon sokszor kimentem. Arra is volt példa, hogy a Balatonnál voltunk, és ott mentünk tűzijátékot nézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó képek, köszi! Simán átjött a hangulat is. :) Egyébként nem lehetett semmi ebben a hőségben a tűző napon ásni.

 

Gyors kérdés azokhoz akik Budapesten laknak (vagy, idén: a Balatonon :) ) : ti ki szoktatok menni tűzijátékot nézni, vagy csak otthonról nézitek?

Engem már nagyon régen nem érdekel a tűzijáték, nincs kedvem tolongani a tömegben. Tévében meg szerintem nem érdemes nézni, a képernyőn alig jön át a látvány, ott nézni épp csak kedvcsinálásra jó a következő alkalomra.

Annak jó, aki az erkélyéről vagy az ablakából láthatja. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyors kérdés azokhoz akik Budapesten laknak (vagy, idén: a Balatonon :) ) : ti ki szoktatok menni tűzijátékot nézni, vagy csak otthonról nézitek?

 

Olyan nagy nemzeti érzés sosem dolgozott bennem, hogy ezért elmenjek. Kisgyerekként amíg érdekesnek találtam addig kimentem (egyszer anno mikor azt hiszem a Margit hídról néztük majdnem beestem a Dunába :D ). Ma már abszolút nem érdekel...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nem nemzeti érzésről szól, hanem szórakozásról. Eldöntheted, hogy mész vagy sem. Idén én is kihagyom, a tömeg miatt. Tavaly vagy egy órába került lejutni a Batthyány téri metrómegállóba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annak jó, aki az erkélyéről vagy az ablakából láthatja. :)

Mint nekünk, a város egyetlen része nem látható csak a lakásunkból, viszont onnan nem is lőnek fel tűzijátékot. Pár éve még a házunk mellől is lőttek ki, na az nem volt jó, a rakéták majdnem a mi szintünkön robbantak. Szegény macsik majd beleőrültek, de mi is.

Most viszont lehet kimegyek megnézni a várban, vagy legalábbis, a közelében. Az a jó Veszprémben, hogy sok domb van, amire fel lehet menni és onnan belátni a várost. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a válaszokat :) Azért kérdezem mert idén ugye nem vagyok Bp-n és jól lemaradok róla :)

Más: ma életemben először nem hagytak vért adni :( Túl alacsony volt a hemoglobinom az áprilisi adás miatt. Pedig olyan jó lett volna kicsit a magyarkodónapon magyar vért adni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.