Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

No, néhányan már tudjátok, de az életem egy afféle mini-fordulóponthoz ért. Tavaly ősz óta dolgozom a NextWorld 2 című online szerepjáték történetén, ez a dolog már iszonyúan bepörgött, és van is látszatja, a játék honlapján fellelhető szövegek nagy része, háttérsztori, karakterleírások, világleírás, stb. már az én tollamból vannak, és ha a fiúk és lányok a stúdióban tudják tartani a tervet, hamarosan a játékban is az én általam írt sztori szerint fog haladni a kampány.

A másik nagy fejlemény, hogy februártól már nem mezei híríró leszek a PC Gurunál, hanem egyrészt, kaptam egy egész rovatot (Retroguru, az évek folyamán írtam pár cikket bele, amikor az eddigi rovatvezető nem ért rá), másrészt néhány háttérmunkát is kaptam, és ami a legjobb: az újság februári számában cikk is lesz tőlem. Az Alien: Isolation eddig megjelent DLC-it teszteltem. Lesz még egy próbacikk majd a jövőben, és ha azt is sikeresen veszem, akkor az újságban is rendszeresebben lehet majd tőlem olvasni cikkeket.

És még egy, a regényem talán idén már tényleg révbe ér, ugyanis a szerkesztő végre átadta a kiadónak, az ő szerkesztőjük is átszalad rajta, és akkor ha minden igaz, tavasszal/nyáron megjelenik - bár sajnos az eddigi tapasztalatokból kiindulva azért erre még nem tennék tétet, de hát hátha hátha.

És mindez úgy az elmúlt 30 napban ért, szóval 2015 eddig nekem k*rva jól indult. :D:yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, Rog, Cupsy, Pildi, Bomarr, Ody, köszi szépen!

 

Gratula!!! Bár a konkurencia párti vagyok inkább :evil::)

Állj át a Sötét Oldalra, Luke! :P:hehe:

 

Mikor leszel főállású Dzséjt? :)

Főállású? Az mit jelenteni? :) Nem tudom, szerintem én sohasem leszek sehol főállású. Jó lenne, de úgy tűnik, nekem az élet a szabad úszást osztotta ki. Amivel egyelőre semmi bajom sincsen. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A főállásút arra gondoltam, hogy aki ebből él. :)

Én is. ;) De szerintem sosem fogok csak újságírásból, csak regényírásból, csak videojátékok háttéranyagának megírásából, stb. megélni. Az egyetlen, ami összejöhet, hogy megélhetéseim minden része az íráshoz kötődik. Főállású mindentíró. :D Az viszont talán össze fog jönni a nem túl távoli jövőben. Ha minden úgy halad, ahogy most halad - "everything going to plan" -, akkor még idén, legkésőbb jövőre változások lesznek, például felköltözöm Pestre.

 

Gratulálok Dzséjt! :yeah:

Köszi, Jake!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.