Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Sok sikert a továbbiakhoz Dzséjt! 24 órás szolgálat? Nem semmi. :clap: Én már az utóbbi években az egyetem is egyre kevésbé bírtam a (majdnem minden) napi 10-12 órás szellemi munkát.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi szépen nektek is! :)

 

Ez az Dzséjt! :clap: Én is nyolc éve vagyok a bankban, de már inkább vagyok banki munkatárs mint biztonsági őr. Talán sikerül is elhelyezkednem a központban, valamelyik back-office részlegen. Az utóbbi időben merült fel bennem, hogy hátha menne. Kapcsolatok már vannak. :D

 

No de az a lényeg, hogy azt csinálod amit szeretsz. Nagyon sok ember nem így van ezzel ezért ezt meg kell becsülni.

Sok sikert a váltáshoz. Az meg szerintem az egyik legfontosabb dolog az életben, hogy az ember azt csinálja, amit szeret. Sajnos láttam, mit művelhet az emberrel az, ha olyan életet él, aminek sok aspektusát utálja. :( Én tanultam a hibájából, egyszer sem hagytam, hogy lebeszéljenek arról, amit szeretek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hétvégén nem voltam gépközelben, most láttam Dzséjt az írásodat.

 

Sok sikert a továbbiakban. Ha nem jön össze még mindig elmehetsz csaposnak. :D:evil:

 

Érdekes hogy mostanság milyen változások vannak. Én meg múlt héten kezdtem a régi/új helyemen merthogy visszavettek a régi cégemhez ahol szerettem dolgozni és olyan emberi minden. Hát nem bántam meg. Most hétvégén barátokkal voltam és mondtam is nekik hogy sokkal jobb így a vasárnap is hogy hétfőn nem Bangladesbe kell mennem hanem Svájcba. :D

9-re megyek dolgozni negyed hétre itthon vagyok(pénteken meg fél 10-től 4-ig vagyok), nem este 11-re ,kényelmesen megy a munka, ha meg a kollégám nyugdíjba megy pár év múlva(ez is egy ok volt hogy visszavettek na meg a jó munkám) én leszek annak a részlegnek a vezetője.

Úgyhogy örülök neki most én is hogy ez a pozitív változás állt be az életemben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi, Frenkie, nektek is köszi.

 

Frenkie, újfent grat. a visszatéréshez. Amiket meséltél a korábbi és a mostani/korábbi előtti helyedről, hát na, megérdemled, hogy visszatértél oda. Így meg pláne tök jó lehet, hogy már a jövőre is vannak pozitív kilátások.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnaptól jövő hét vasárnapig nyaralni leszek: Montenegróban. Ha addig érkezik valami fontos SW anyag, élvezzétek ki helyettem is. :) A magyarok meg remélem legalább 4 pontot szereznek a következő két meccsen. :)

Jó nyaralást kívánok! Én is csupa szépet hallottam Montenegróról, gyönyörű országnak mondják. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.