Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Na, matek emelt szóbeli kipipálva :D

 

Sikerült jó tételt húznom, elkerültem azt a 3-at amit nem akartam :) mindent elmondtam amit el lehetett, utána amit kérdeztek arra tudtam válaszolni, az egyik kérdés ment picit nehezebben, de azt is megoldottam :)

 

Szóval olyan 1-2 pont vesztésre tippelek, de lehet nem vonnak le. Tehát olyan 33-35 pont.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így tovább :)

 

Nekem asszem sikerült megfáznom és leégnem ugyanabban a két órában.

Kivettem a délutánt, és csíkot húztam Orfű felé. Eleinte nem az volt a terv, hogy leúszom a szokásos edzéstávomat mert ahhoz hideg még a víz, de aztán a lépcsőről pont arrafelé csobbantam be, tiszta volt a víz és hívott, HÍVOTT. Elvileg 1,8 km oda, tehát összesen 3,6 km visszaérni. A valóságban kicsit több volt, mert navigálni még mindig nem tudok :) Odafelé nem tudom az időm, vissza 55 perc volt. Év első komolyabb úszásának szerintem ez nem rossz eredmény.

Ejtőzés és száradás után még fölvettem az uszonyt, és keresztben is átúsztam kétszer. Olyan mint a biciklizés, saját erőből halad az ember de mégis gyorsabban, hatékonyabban. Ki is fárasztott bitangosul :D

Alakul a fürdőruha-minta a hátamon. Nálam ez a nyári viselet. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogyan tudsz ennyi tételt megtanulni négyesre, ötösre? :D Nekem 80 tételt kellene. 20-at egy erős 3-masra legalább, további 20-at egy erős 3-masra, 20-at egy erős négyesre, további huszat meg majdnem egy ötösre. :D

Te nyílván ötösre fogod az összeset, hogyan fogod tudni? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja jól van. :D Milyen igaz.

Valakinek valami ötlet hogy tanuljak meg ennyi tételt ennyi idő alatt?

Kettesre, talán hármasra biztos megtudnám, de egyes tantárgyakból had kapjak már négyest is. :D

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Most írta egyik osztálytársam, hogy csütörtök reggel be kell menni és akkor derül ki, hogy még aznap vagy pénteken kell felelned. :D nálunk az egész osztályt lefeleltetik 2 nap alatt. :D (jó, mondjuk 18-an vagyunk :D)

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minálunk összevissza van, mert valakinek van előrehozott érettségije, így kevesebb tárgyból szóbelizik, és azt is mérlegelik, hogy kinek hány szóbelije van. Nekem sajnos 4, de van akinek csak 2

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.