Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Na, ma voltam konzultáció, és bár harapófogóval, de kihúztam a tanárokból miből mennyi lett. :D

Irodalom 39% (40-től 3-mas, szóval ha a szóbeli egy picit jobb, mint 3-mas akkor jó vagyok. :D)

Matek. Hát. Százalékot nem mondott. Meg rám is ilyesztett. :D sorolja, hogy kinek hanyas. Rámnéz. Mondja, hogy szóbeliznem kell. 10 mp néma csönd, "csak vicceltem, meg van a kettesed" :D

De akkor csak nem volt jó az a 2 db 17 pontos feladat :/ :(

Fuuuuuuuuhh

Töri: százalékot nem tudok, de "igen jó esszéket írtál". Fél szemmel láttam, hogy 50 pont összesen a 90-ből szóval nekem az tök jó. :D

Németet nem tudom, de nem félek tőle. :D

Na majd hétfőn pontosan kiderül. :D

Yoda, Te tudod az eredményeket?

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még nem tudom mindet. Ugye hivatalosan 31-én lehet megtudni :P

 

Magyar 90 fölött, ennyit tudok.

Töri 87/90, azaz 96%

Angol 109/117, azaz 93%

Fizika 86/90, azaz 95%

 

A matek emeltet nem tudom, azt másik suliban írtuk, nem a mi tanáraink javítják, ide csak megküldik a javított feladatlapokat. A borítokot nem bontják fel 31-ig, gondolom nem akarnak kockáztatni :P

 

Azért remélem abból is megvan a 74%, az még javítható lenne szóbelivel 80-ra

 

Így lenne 459 pontom, amivel talán felvennének

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk a közepet is csak 31-én lehet megnézni.

 

Lehet használni függvénytáblát fizikán is.

 

Matek emelt szóbelin viszont szívás van, mert nem lehet, csak egy lebutított háromoldalas képlettárat, amiben kb. semmi olyan nincs, amire szükség lenne. Ennek nem látom sok értelmét... Nem arról kéne szólnia hogy mennyi képletet bírsz bemagolni

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na megtekintettem az érettségi dolgozataimat. :D

Matekból tök jót írtam. 2 ponttal többet, mint amennyi a ponthatár. :lol::lol2:

Az én kettes váramat SENKI nem dönti le!!! :);)

Tény, hogy jónéhány bástyám ledőlt, a falak lyukasak az ágyúgolyó záportól, füstöl minden, de a vár még áll!! ;) Megkínoztak, megvertek "Külsőmet csúffá, torzá tették, de megtörni nem tudtak, s még soha nem voltam ilyen eltökélt!" :D:P

Na majd később jelentkezem minden pontos eredménnyel. ;)

 

 

Töri

60%-tól 4-es. Így 55,555% Ha egy erős 4-es lesz a szóbeli, akkor 4-es leszek. De ez esélytelen, hogy én egy nagyon erős 4-re feleljek, szóval jó lesz a 3-mas is. :D

 

Matek

No. Örülök, hogy nem buktam meg, de jól esett volna, ha az a két db. 17 pontos feladat fullra jó lett volna. Akkor 3-mas lett volna. És így is szerencsém is volt, hogy pont kettes.

 

Magyar nyelv és (b)irodalom

Ha egy picit jobb lesz a szóbeli, mint 3-mas akkor 3-mas lesz az egész. Jó lett volna, ha normálisan elfogadja az érvelésem. Meg hát sok volt s helyesírási hiba. $z@r a helyesírásom ez tény, és szerintem már ezer éve rájöttetek. Védekezhetnék azzal, hogy folyton elgépelek, ami valahol igaz, de a saját tudatlanságomból eredő helyesírási hibák többségben vannak.

 

Német

Az alján ott vannak a részegységek pontszámai, összesen 117 pont van.

A nyelvtanom nagyon tré, ez tény. Ha csak a nyelvhelyesség részletet nézzük, akkor az 4,5 pontól 2-es, nekem meg 5 pontom van ott. Ha jól tudom, akkor ha egy részlet nem éri el a kettest, akkor az egész egyes, de lehet, hogy csak hülyítettek ezzel. Egy levelem full nulla pontos lett (nem tudom miért) de még így is egy nagyon erős 3-mas lett, majdnem 4-es. Bizony, bizony, ha nem lett volna nulla pontos a levelem és fele ennyiszer nem lettem volna béna a nyelvhelyességnél, esélyes lett volna az 5-ös. Ha egy erős 4-re felelek szóbelin, akkor 4-es lesz. Majd októberben megyek emeltre, nem érdekel semmi. :D

Még csak most tűnt fel, hogy erre az oldalra nem írtam fel a nevem. :D Bitófára nem kerültem.

Remélem nem baj, hogy kisatíroztam a tanárok nevét, pontosabban az aláírásukat. (Különben a kepfeltoltesek.hu-ra jobban szeretek feltölteni, csak az most nem volt elérhető)

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, megtekintettem az érettségiket jómagam is :D

 

Magyar: 97/100 (kép: http://kepfeltoltes.hu/160531/magyar2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Matek: 83/115 (kép: http://kepfeltoltes.hu/160531/matek2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Töri: 87/90 (kép: http://kepfeltoltes.hu/160531/t_ri2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Angol: 109/117 (kép: http://kepfeltoltes.hu/160531/angol2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg )

Fizika: 86/90 (kép: http://kepfeltoltes.hu/160531/fizika2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg )

 

Magyar: na ezt álmomban nem gondoltam volna, hogy ilyen jó lesz... lehet bölcsésznek kellene mennem, nem mérnöknek :P

 

Matek: csalódás... sokat nem fűznék hozzá :( amúgy 1 pontot megreklamáltam

 

Töri: az amit vártam :D

 

Angol: picit csalódás, jobbra számítottam ennél

 

Fizika: elsinkófáltam 4 buta pontot, pedig képes lettem volna hibátlanra írni

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.