Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Boldog szülinapodat, Donát!

 

 

Hát nem értem a mai generációmat :D

Nem voltam egy bulizós, diszkózós, táncolós alkat gimiben, pláne nem utána. Ezzel nem épp egyedül voltam, de kisebbségben. (Szerintem.) Aztán a munkahelyemen ahol 40-50 éves a többség, ott farsangokon azért elég alapos kiképzésben részesültem, szóval behoztam a nagyját.

 

Tegnap volt apám barátnőjének (tizensok éve stabil kapcsolat) a fiának az esküvője. Műszaki egyetemet végzett a srác, volt négy évfolyamtársa. A négyből a leány feltalálta magát, a három fiú viszont egyszerűen nem mert parkettre lépni. Miközben a szülőgeneráció meg a max tízéves gyerekek ezerrel ropták. Akik nagyjából egyidősek velünk de párban jöttek, azok közül összesen egy pár volt akik úgy nagyon látványosan megkoptatták a padlót, nekik volt is sikerük.

A három sráccal viszont tök jól el lehetett beszélgetni arról, hogy a vizuális effektusok fejlődésében micsoda mérföldkő volt a Terminátor 2 átmászása a rácson és hogy egy kellően hangulatos filmben VAN idő kidolgozni a karaktereket és ezzel hangulatot teremteni. Mondhatnám négyfős Alien 1+2 fanklubot nyitottunk.

SW-t csak említgettük, ők nincsenek oda a Disney-éráért. Nem akartam egy Lucas-kánon vs Disney vitába belemenni, viszont tetszett hogy a prequel mellett egyhangúan kiálltak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.