Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Hát nem vettek fel első helyre... :(

 

BME mechatronikán 458 pont volt a határ, nekem 457 pontom van... az a kikúrt 1 pont :fuckoff::cry:

 

A második BME gépészmérnök volt, így oda vettek fel

Ha ez vigasztal, anno nekem is egy ponton múlt. De a második helyezettel elképesztően jól jártam, remélem nálad is így lesz! :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annak idején engem is második helyre vettek fel, utólag már nem bánom, mert megismertem egy szép várost és remek barátokat. :)

 

Gratulálok. :)

 

Ahogy nézem, elég kemények a ponthatárok idén.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem anno a 3. helyre vettek fel, de életem egyik legjobb buktája volt. Így hogy most mesteren vagyok - és olyasmiket is tanulok, amiket akkor tanultam volna, ha felvesznek az első 2 helyre - azt mondom, hogy utáltam volna minden percét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt!

Ismertem Lucit, utánozhatatlan megmondóember macska volt. Szép hosszú életet élt.

Köszi. Igen, szép életet élt, 14 és fél év sok idő, bár jó lett volna, ha még élt volna egy kicsit. De végül a rák győzött, kénytelenek voltunk elaltattatta, hogy ne szenvedjen (két hét alatt az állapota drasztikusan leromlott, az addig eleven cica, aki még három lábon is ugrott és szaladt, ha nyílt a hűtő, már alig tudott felállni, hogy igyon kicsit, és ez röpke két hét alatt... a végén már nyávogni is alig tudott). :( A nyávogása hiányzik is, meg a bújása, a sündörgése, amikor kaja került elő... :cry: A cica, akit a testvérem a Vörös 5-ös szelvénnyel nyert meg 11:38-kor távozott.

De embernek nem kívánom azt, hogy ilyet éljen át. Nem vittük el kórházba, az orvos kijött, hogy itt, a családban, az otthonában menjen el. Rossz volt lefognom, amíg az orvos beadta neki az altató, majd nézni, ahogy lassan elaludt. A tesómmal végig simogattuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudsz valami keresztképzést intézni? Egy év gépészmérnök után átigazolni a másik szakra?

 

Bonyolult... ahhoz vagy felveszek mechás tárgyakat első félévben és azokat is megcsinálom a gépészesek mellett, a közös tárgyakat meg beszámíttatom, és akkor jövőre átigazolok... Vagy tanulom a gépészt, októberben újraírom a matek emelt érettségit, több pontom lesz, és újrafelvételizek jövőre...

 

De lehet hogy az Erő ezt az utat írta elő nekem, így ezt kell végigjárnom :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Yoda, azért gratulálok, a lényeg, hogy érdekeljen amit tanulsz majd. :)

Dzséjt, részvétem. :(

Én kutyusom most lesz 14éves, szerencsére még makk egészséges,de már előre félek mi lesz, ha már nem lesz, hiszen együtt nőttem fel vele.

Szerkesztve: - luke19
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi. Igen, szép életet élt, 14 és fél év sok idő, bár jó lett volna, ha még élt volna egy kicsit. De végül a rák győzött, kénytelenek voltunk elaltattatta, hogy ne szenvedjen (két hét alatt az állapota drasztikusan leromlott, az addig eleven cica, aki még három lábon is ugrott és szaladt, ha nyílt a hűtő, már alig tudott felállni, hogy igyon kicsit, és ez röpke két hét alatt... a végén már nyávogni is alig tudott). :( A nyávogása hiányzik is, meg a bújása, a sündörgése, amikor kaja került elő... :cry: A cica, akit a testvérem a Vörös 5-ös szelvénnyel nyert meg 11:38-kor távozott.

De embernek nem kívánom azt, hogy ilyet éljen át. Nem vittük el kórházba, az orvos kijött, hogy itt, a családban, az otthonában menjen el. Rossz volt lefognom, amíg az orvos beadta neki az altató, majd nézni, ahogy lassan elaludt. A tesómmal végig simogattuk.

:cry: Részvétem, Dzséjt, borzalmas lehet. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem vettek fel első helyre... :(

 

BME mechatronikán 458 pont volt a határ, nekem 457 pontom van... az a kikúrt 1 pont :fuckoff::cry:

 

A második BME gépészmérnök volt, így oda vettek fel

 

Ajj. Gomdolom nem voltál ideges egy kicsit sem. :D

Sajnálom hogy nem úgy alakultak a dolgok ahogyan szeretted volna. Nagyon bosszantó tud lenni az az egy szerencsétlen pont. Ugyan akkor, valóban lehet hogy ez az Erő akarata. :D

 

Dzséjt, sajnálom. Nekem van egy nagy, kövér lusta kandúrom. Kb 5 éve mentettem ki a kocsi alól, remélem sokáig velem lesz még.

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Részvétem Dzséjt!

 

 

Én közben tájékozódtam a lehetőségeimről... úgy néz ki a következő lesz a megoldás: elvégzem a gépészmérnöki alapszakot, majd továbbtanulok mechatronika mesterképzésen. Ehhez csak 4-6 tárgyat kell pluszban teljesítenem a gépészes tárgyakon kívül :) megoldható

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi. Igen, szép életet élt, 14 és fél év sok idő, bár jó lett volna, ha még élt volna egy kicsit. De végül a rák győzött, kénytelenek voltunk elaltattatta, hogy ne szenvedjen (két hét alatt az állapota drasztikusan leromlott, az addig eleven cica, aki még három lábon is ugrott és szaladt, ha nyílt a hűtő, már alig tudott felállni, hogy igyon kicsit, és ez röpke két hét alatt... a végén már nyávogni is alig tudott). :( A nyávogása hiányzik is, meg a bújása, a sündörgése, amikor kaja került elő... :cry: A cica, akit a testvérem a Vörös 5-ös szelvénnyel nyert meg 11:38-kor távozott.

De embernek nem kívánom azt, hogy ilyet éljen át. Nem vittük el kórházba, az orvos kijött, hogy itt, a családban, az otthonában menjen el. Rossz volt lefognom, amíg az orvos beadta neki az altató, majd nézni, ahogy lassan elaludt. A tesómmal végig simogattuk.

Ez szörnyű lehet. Részvétem. Egyszer évekkel ezelőtt láttam egy cicát elpusztulni a szemem előtt. Elütötte egy autó, olyan gyorsan történt és semmit sem tehettem. Nem az enyém volt, de nagyon megviselt, nagyon rossz érzés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, részvétem! Ismerem a cica történetét, sajnálom, hogy végül a betegség győzött. :(

 

Nekünk három macskánk van, mindhárom ivartalanított, és nem szoktak elmászkálni messzire, szinte mindig hívó közelben vannak a kertben és környékén. Az ivartalanítás az életbiztosításuk. Volt egy negyedik, aki hozzánk csapódott pár éve, és befogadtuk végül (ahol három cica elfér, ott négy is), de ő már elpusztult azóta. :( Őt nem ivartalanítottuk, el is kóborolt jobban, s végül valószínűleg valahol mérget ehetett, mert a teraszon múlt ki, külsérelmi nyomok nélkül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.