Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Nem különbözőek, ugyanaz a hal - a képen a CT kép látható, a Washingtoni Egyetemen lévő Friday Harbor Lab készítette és a National Geographic közölte, akárcsak a videót -, csak mivel ezek a halak extrém nagy nyomáshoz szoktak, eldeformálódtak, mire felértek a felszínre. Itt van egy kép a felszínre hozott példányok egyikéről:

 

02-deepest-sea-fish-M_200049_lat_IMG_803

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Kis "mindennapi élet" dicsekvés: kiálltam a hármak próbáját (nagyobb hiba nélkül írtam három cikket), így mától hivatalosan is a Galaktika csapattagjának számítok. Úgyhogy a PC Guru Online mellett most már a Galaktikán is publikálok, itt ráadásul a tudományokkal és technikával foglalkozó XXI. Század rovatban (és kivételesen megtartottam a saját nevemet :) ).

Gratula!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sok Boldog Szülinapot TheMilkyWay! :clap: 

 

Szeretnék veletek megosztani egy nagyon örömteli élményt. A mai napon volt egy SW kvíz az egyik debreceni szórakozóhelyen, ahol az összes filmből (7+RO) összesen 120 kérdést tettek fel. Számított a gyorsaság is, de alapvetően a pontosság volt a lényeg. 21 csapat versengett. A kérdések közben volt néhány bónuszkérdés (váratlanul), amiért bögréket lehetett nyerni.

 

Mi barátnőmmel alkottunk egy csapatot (Guardians of the Whills). Már a verseny felénél jártunk, mikor elhangzott a kérdés: kit alakított még a képen látható birodalmi tiszt az Episode V-ben (felelet választós volt):

 

bulloch.png

 

 

Nos be is x-eltük Bobát, amit tudott a 21 csapatból talán 5 vagy 6. Majd ezután hangosan bekiabáltam, hogy "és aki tudja az illető színész nevét, az mit nyer?" Erre a műsorvezető ledermedt. Megszólalt, hogy valójában ez lett volna a bónuszkérdés, de ha már így ráéreztem, mondjam. Mindenki kivárt és én bekiabáltam, hogy Jeremy Bulloch, mire mindenki tapsolt, és nyertünk egy bögrét. :D Örök élmény lett, és végül a Whillek őrzői uralták az este végére a galaxist! :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

37 perccel korábban, Dzséjt írta:

Ez tök jó sztori. :D 

 

Utólag is boldog születésnapot, TheMilkyWay.

Már csak azt kellett volna hozzátennem, hogy amúgy azt tudjátok, hogy az EpIII-ban is játszott? :D Akkor lehet kitiltanak.

 

Amúgy ez is vicces kérdés volt:

 

Kinek a kezében nem volt az alábbi ereklye: 

 

latest?cb=20060820074143

 

A) Anakin Skywalker 

B) Luke Skywalker

C) Han Solo

D) Palpatine

 

lightsaber.png

 

:D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Valaki rendelt már az amerikai amazonról? 

Az lenne a kérdésem, hogy fizetés előtt összegzi a rendelt árú díját, és a szállítási költséget is. Valamint van egy olyan, hogy import fees, vagyis a magyar 27% áfa. Jól értelmezem, és fizetés után már nem fog a posta beszedni tőlem semmilyen összeget?
YNojwY3.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, én még nem láttam ilyen tételt az amozon.com-on. Igaz, mostanában az amerikai oldalról nem rendeltem semmit, de most csináltam egy próbavásárlást és nálam semmi ilyet nem tettek bele:

image.png

 

Lehet, hogy termékfüggő a dolog? Mert én két könyvet tettem bele a kosárba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos egyik EU-s amazonon sem rendelhető az a fránya Luke figura, pedig mindent betudok általában szerezni azokról. Időközben egy más fórumon segítettel, és azt mondták, az esetemben már nem lesz rajta itthon plusszköltség. Valamint ez termékfüggő valóban. Köszi nektek is a választ!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12/17/2017 - 23:24, luke19 írta:

Sajnos egyik EU-s amazonon sem rendelhető az a fránya Luke figura, pedig mindent betudok általában szerezni azokról. Időközben egy más fórumon segítettel, és azt mondták, az esetemben már nem lesz rajta itthon plusszköltség. Valamint ez termékfüggő valóban. Köszi nektek is a választ!

Ezt csak most láttam. Szóval vámtarifaszám függő. Úgy fest, hogy szegény Luke egy import alá eső termékkategóriába került besorolásba. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.