Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

1 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Na jó, abbahagyom mert norbi kikészül:D

 

 

Nem csak ő. :P 

 

1 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Üdv kínában:P

China GIF by euronews

Jobbra vagyok én, balra @Iqvi.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Iqvi írta:

 

Ilyen többször is volt már, sem történt semmi. Reagálnak a NATO-Ukrán hadgyakorlatra, ennyi az egész, ez bevett szokás. Észak-Korea is lődőzi a rakétáit hébe-hóba a tengerbe, mégsem bombázták még vissza őket sem a kőkorba. A 3 szakadárok által megszállt megyében mindennaposak a harcok és halnak meg katonák, elszakították a Krímet is, mégsem jött el a vég. Ha Oroszország akarta volna, már velük lennénk szomszédosak a Kárpátalján. Ha Ukrajna nem megy neki Oroszországnak itt nem lesz háború.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, NorbiLordi írta:

Ha Oroszország akarta volna, már velük lennénk szomszédosak a Kárpátalján. Ha Ukrajna nem megy neki Oroszországnak itt nem lesz háború.

Vajon Putyin visszaadná a Kárpátalját? :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Innentől kezdve minden politikai vagy közéleti téma kitárgyalása ebben a topikban, TILOS! A koronavírus farvizén teljesen átalakult ez a topik az aktuális világpolitikai, gazdasági kérdések kibeszélőjévé. Ennek vége! Ezentúl tessék használni a klubot MINDEN ILYEN JELLEGŰ BESZÉLGETÉSRE! Lehet ott több témának is helyet csinálni. Valószínűleg ez lesz a sorsa a koronavírus témakörnek is.

 

Kérdéseket felvetéseket a vélemények a fórumról topikba lehet írni.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 minutes ago, Ody Mandrell said:

Innentől kezdve minden politikai vagy közéleti téma kitárgyalása ebben a topikban, TILOS! A koronavírus farvizén teljesen átalakult ez a topik az aktuális világpolitikai, gazdasági kérdések kibeszélőjévé. Ennek vége! Ezentúl tessék használni a klubot MINDEN ILYEN JELLEGŰ BESZÉLGETÉSRE! Lehet ott több témának is helyet csinálni. Valószínűleg ez lesz a sorsa a koronavírus témakörnek is.

 

Kérdéseket felvetéseket a vélemények a fórumról topikba lehet írni.

Meghajlok akaratod előtt, Ody az Alapító. Ha valaki szeretne tovább ilyen témákról beszélgetni, akkor felveszem a közélet klubba. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

35 perccel korábban, Yoda József írta:

Egy kis izomfájdalmat érzek az oltás helye körül, mintha izomlázam lenne. Más bajom nincs, remélem az éjszaka is nyugis lesz :)

Nekem is így fájt a karom 2 napig, ráfeküdni sem esett jól, de a második napon már borogatást tettem rá, s az segített. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 perccel korábban, Yoda József írta:

Reggelre lett egy kis hőemelkedésem (37,1), de amúgy minden ok

Nekem egyelőre még az sincs.

 

18 perccel korábban, RacerX írta:

Nekem 8 órával az oltás beadása után, szinte az összes leírt mellékhatás jelentkezett. Rég volt olyan pocsék lázálmos éjszakám mint hétfőn. De keddre már teljesen elmúlt.

Elvileg ez jót jelent. Reagál az immunrendszer.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.