Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

33 perccel korábban, Iqvi írta:

gyömbéres borsodi

X8B2ioo.jpg

 

35 perccel korábban, Iqvi írta:

Antiszociális introvetált szemszögből megközelítve nem.:P 

 

Majd ha lesz hozzá társaságod akkor átértékeled :D Mi az egyetemi baráti társasággal szeretünk beülni pubokba, sörházakba, de nem ezekbe a késdobálós helyekbe. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 minutes ago, NorbiLordi said:

Majd ha lesz hozzá társaságod akkor átértékeled

Ez az ami nincs/nem biztos hogy lesz.:lol: Elég szarul tudok barátkozni, nincs is baráti társaságom, csak pár ember akivel jóban vagyok.

5 minutes ago, NorbiLordi said:
45 minutes ago, Iqvi said:

gyömbéres borsodi

X8B2ioo.jpg

Jó az:P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Iqvi írta:

Ez az ami nincs/nem biztos hogy lesz.:lol: Elég szarul tudok barátkozni, nincs is baráti társaságom, csak pár ember akivel jóban vagyok.

 

Én ugyanebben a cipőben jártam mindig is, egyszerre volt max 2 barátom, mégis összejött  egyetemen egy tökjó 7-8 fős társaság akikkel lehet menni ide-oda :D

 

Éppen most , Iqvi írta:

Jó az:P

 

Inkább a kézműves gyümölcsös sörök akkor már, én meg egyik nagy sörgyártó ilyen termékével nem voltam elégedett teljesen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én életemben kétszer voltam csak kocsmában még 2006 és 2007 között. Hamar rájöttem, hogy ez nem az én világom. Zavart a füstös hely, a sörszag és sokan túlzásba vitték a hangoskodást. Nem éreztem jól magam. A sört alapból utálom szinte az összes alkoholos itallal együtt. Kivéve talán a bor, az annyira nem volt rossz. Hamar megfájdult a fejem és szédülni kezdtem mind a sörtől, mind más alkoholos cucctól. Egyetem alatt 2009 és 2014 között már be nem tettem a lábam ilyen helyre. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt az antiszociális szót annyian keverik/ nem használják jól.
 

Az antiszociális az az ember aki a társadalmi normákkal szembe megy vagy nem foglalkozik velük, nem érdeklik. A viselkedésük káros a társadalomra nézve, gyilkosok, erőszaktevők, állatkínzók stb. 
Aki nem szívesen jár társaságba, visszahúzódó, nehezen nyílik meg, nehezen barátkozik azt aszociálisnak hívják.

 

Az introvertált és extrovertált a skála két végpontja, közötte az átmenet eléggé széles és szerintem az ember életében normális esetben váltakoznak azok a szakaszok amikor kicsit intro- vagy extrovertáltabb. Ezek a szakaszok lehetnek meglehetősen rövidek is, pl.: én pár itóka után halmozottan extrovertált tudok lenni :D ugyanakkor anélkül sem érzem, hogy az introvertált felé billennék, ugyanakkor van olyan amikor az embernek nincs kedve senkihez- semmihez.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Én életemben kétszer voltam csak kocsmában még 2006 és 2007 között. Hamar rájöttem, hogy ez nem az én világom. Zavart a füstös hely, a sörszag és sokan túlzásba vitték a hangoskodást. Nem éreztem jól magam. A sört alapból utálom szinte az összes alkoholos itallal együtt. Kivéve talán a bor, az annyira nem volt rossz. Hamar megfájdult a fejem és szédülni kezdtem mind a sörtől, mind más alkoholos cucctól. Egyetem alatt 2009 és 2014 között már be nem tettem a lábam ilyen helyre. 

 

Ma már nincs füst hisz nem dohányoznak bent. Az alkoholtól pedig szédülni szoktak, az már csak ilyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én Budapestből indulok ki alapvetően, de szerintem vidéken is vannak olyan helyek, csendes utcák/terek ahova ki lehet ülni beszélgetni, italozni a haverokkal. Nekünk van egy lány a társaságban aki betegsége okán nem alkoholizálhat éppen, de emiatt semmi hátrány nem éri. Szerintem alapvetően maga a társaság a lényeg ilyenkor, alkohol az csak egy pluszt ad, ellazít, beszédesebb tőle az ember :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.